Hakkımızda

Seyahat etmek sınırları aşmaktır. Seyahat bizleri keşfetmeye yönelten, içimizdeki doğal merakın alevini tutuşturur. Yeni yolların peşinden koşmamızı ve her geçen gün dünyayı farklı bir gözle görmemizi sağlar. Seyahat ederek yeni yerler, insanlar, yüzler, mimiklerle dolu beklenmeyen fırsatların dünyasını keşfederiz.

2006 yılında becerikli ve kendilerini işe adamış bir grup Danimarkalı yazılımcı bir görev için birleşti: dünyayı keşfetmek. Uçuş endüstrisinin dogmalarına karşı meydan okuyarak, kullanımı ücretsiz olan ve bütün pazarda fiyat şeffaflığı sunan bağımsız bir online uçuş arama motoru olan momondo’yu yarattılar. Sahip oldukları teknik becerilerini, kodlamalar, robot yapımı ve çalışması için gerekli programlamalar için kullanıp, çarpıtılmamış uçuş fiyatları sunmak için bu sistemi herkesin kullanımına açtılar.

Geçmişinde sahip olduğu farklı becerileri sayesinde – programcılık ve modern tiyatro – yaratıcı sezgi ve matematiğin eşsiz birleşiminden etkilenen Danimarkalı kurucu ve girişimci ThorvaldStigsen’den ilham alan momondo, insanlık ve teknolojinin nadir karışımı üzerine inşa edilmiştir. En başından beri sahip olunan hedef, bir çok rakip gibi sadece işlevsellik kazandırmak değil aynı zamanda kullanıcıları bir araya getirecek cesur ve renkli seyahat evreni oluşturmak, dümyayı keşfetmek için ilham vermek ve dünya çapında bir seyahat markası yaratmaktır.

İlham verici seyahat araması basit bir veri meselesi değil, aynı zamanda veriye hayat vermektir. Veriye ses, melodi, renk ve anlam katmak – onları yeni fırsatlara ve macera dolu yollara doğru gözlerimizi açan sezgilere dönüştürmektir.

Sonunda tüm bunlar insanlar hakkındadır. Yeni fikirleri ve samimi hikayeleri paylaşmaları için insanların bir araya gelmesini sağlamak... Çünkü karşılıklı göz göze bakmak ve anı paylaşmak başka hiç bir şeye benzemez.


Hakkımızda

Seyahat acentası olmadığımızı ve uçak bileti satmadığımızı hatırlatmak isteriz. Satın aldığınız bilet ve rezervasyonlarınız ile ilgili sorularınız varsa, lütfen ilgili acenta veya havayolu ile iletişime geçiniz.

Feedback