Hakkımızda

Ne yapıyoruz?

momondo, milyonlarca uçak bileti, otel ve araç kiralama fiyatlarını karşılaştıran, ücretsiz ve ilham veren bir seyahat arama sitesidir.

Havayolu şirketleri ve seyahat acentalarından tamamen bağımsızız, bu sebeple seyahat severlere mevcut tüm seyahat seçeneklerini hiçbir ek ücret eklemeden sunabiliyoruz.

Uçak bileti, otel odası ve araç kiralama fırsatları satmıyoruz – yaptığımız, size en uygun fiyatları sunmak ve seçimi sizin yapmanızı sağlamak. Tek bir tıkla rezervasyonunuzu tamamlamanız için kendi seçtiğiniz siteye yönlendiriliyorsunuz.

Bugün, 30’dan fazla uluslararası pazarda seyahat severlere hizmet veriyoruz ve eşsiz ürün ve servisimiz sayesinde Webrazzi, Forbes, Time ve AOL gibi öncü bir çok medya kuruluşu tarafından da tavsiye edildik. Ayrıca, En İyi Meta Arama Websitesi, En İyi Sosyal Medya Kullanımı ve En İyi Uçak Bileti Arama Sitesi ödülleri ile onurlandırıldık.

Vizyonumuz

Biz, herkesin dünyayı seyahat edebilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Farklılıklarımızın hoşgörüsüzlük ve önyargı kaynağı değil, ilham ve gelişme kaynağı olduğu bir dünya vizyonumuz var. Amacımız, merakımızı canlı tutmak ve daha açık görüşlü olmak için her birimizi cesaretlendirmek, böylece daha iyi bir dünyanın tadını hep birlikte çıkarabiliriz.

Let’s Open Our World

momondo, 2006 yılında kuruldu, ve bugün ana ofisimizin yer aldığı Kopenhag, Danimarka’da 40’dan fazla ülkeden 250’den fazla çalışanla hizmet veriyoruz. momondo, Priceline Grup'un KAYAK yan kuruluşunun içerisinde yer alan bağımsız bir markadır. İşimize tutkuyla bağlıyız ve dünyamızı açmak için gösterdiğimiz çabadan gurur duyuyoruz.

stay curious


Hakkımızda

Seyahat acentası olmadığımızı ve uçak bileti satmadığımızı hatırlatmak isteriz. Satın aldığınız bilet ve rezervasyonlarınız ile ilgili sorularınız varsa, lütfen ilgili acenta veya havayolu ile iletişime geçiniz.

Feedback