The Passport Initiative - Pasaport İnisiyatifi

Şart ve Koşullar:

 1. Bu inisiyatif, momondo A/S, Løvstræde 1. 1. DK-1152 Copenhagen K. Danimarka tarafından yürütülmektedir.
 2. Katılımcılar Türkiye vatandaşı olmalı ve en az 18 yaşında olmalıdır. Katılımcıların momondo’yla veya acenteleriyle bağlantısı olan ya da sosyal medya veya diğer medya aktiviteleri için momondo tarafından ücret ödenen biri olmaması gerekir.
 3. Katılmak için inisiyatifin sitesini momondo.com.tr üzerinden ziyaret ederek: 1) Tüm soruları yanıtlayın 2) Kişisel bilgilerinizi geçerli bir e-posta adresi ile birlikte girin 3) Şart ve Koşullar’ı kabul edin 4) Başvurunuzu gönderin.
 4. Katılım ücretsizdir. Bu yarışmaya katılmak için herhangi bir satın alma veya ödeme yapmak gerekmez.
 5. Yarışma, Türkiye saatiyle 26 Nisan 2018, 12.00’de başlar ve 31 Temmuz 2018, 11.00’de biter. Başvurular ancak bu süre içinde geldiyse geçerlidir. Ödüle hak kazanabilmek için katılımcılar aşağıdaki sorulara özgün ve yaratıcı bir yanıt sunmalıdır: “Bir pasaporta sahip olmak senin için ne anlam ifade eder?” ve “Nereye seyahat ederdin? Neden?” Kazanan başvuru seçilirken benzersiz olması ve yaratıcılığı göz önüne alınacaktır.
 6. Yarışma üç aşamada gerçekleşecektir. Bu aşamaların zaman aralıkları şöyledir: ilk aşama 26 Nisan- 31 Mayıs 2018, ikinci aşama 1 Haziran - 30 Haziran 2018 ve üçüncü aşama 1 Temmuz - 31 Temmuz 2018.
 7. Her aşamada, pasaport sponsorluğu için 25 kazanan belirlenecektir. Ayrıca, her aşamada, kazanan kişiler arasından birinci olan kişi, seçtiği bir yere seyahat ödülü kazanır (Seyahatin maksimum değeri 1500 EUR’dur). Bu gezilerin rezervasyonu momondo tarafından yapılır. Ödüller devredilemez veya değiştirilemez. Herhangi bir ödül için nakit alternatifi yoktur. Ödüller “olduğu gibi” ve “bulunduğu” şekilde sağlanır, uygunluklarına dair açık garanti verilmez.
 8. Bir grup momondo çalışanı, verilen yanıtların benzersizliklerini ve yaratıcılıklarını göz önüne alarak kazananları birlikte seçecektir.
 9. Kazananlar, her aşamanın son gününden sonra seçilir ve kazananların iki hafta içinde seçiminden ve duyurulmasından momondo sorumludur. Kazananlar e-postayla bilgilendirilir ve inisiyatifin sitesinde kamuya açıklanır. Yarışmaya katılarak adınızın ve fotoğrafınızın yayımlanmasını kabul edersiniz. Kazanan kişi, bildirimden sonraki yedi (7) gün içinde ödülü kabul ettiğini teyit etmelidir. Aksi takdirde, momondo, kendi takdirine göre, diğer uygun başvurular arasından alternatif bir kazanana ödül verme hakkını saklı tutar. Bu hakkın kullanımı nihaidir ve açıklama gerektirmez.
 10. momondo, bir kazananın veya Uygun Katılımcı’nın ödül nedeniyle üzerine alacağı vergi yükümlülüğünden sorumlu değildir.
 11. Bu yarışmaya girdiğinizde, momondo’ya, ilgili ana ve bağlı şirketlerine ve temsilcilerine, bu yarışmaya gönderilen başvuruları dünya çapında, daima ve bedelsiz olarak kullanma, çoğaltma, yayma, yayımlama, dağıtma, halka açık olarak temsil etme, düzenleme ve değiştirmenin yanı sıra uygunsa momondo'nun faaliyetleri ile ilgili tüm amaçlar için momondo'nun Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan çeşitli ortamlardan yayma hakkını verirsiniz.
 12. Bu yarışmaya girdiğinizde, momondo ve atanmış temsilcilerine, yarışmayı yönetme amacıyla kişisel bilgilerinizi kullanmak üzere izin vermiş olursunuz. momondo’nun gizlilik politikası geçerlidir (https://www.momondo.com.tr/content/privacy/).
 13. momondo, kendi takdirine göre, bu şart ve koşulları ihlal ettiğine veya sportmenlik dışı ya da yıkıcı bir şekilde hareket ettiğine veya yarışmanın kurallarına aykırı davrandığına inandığı herhangi bir katılımcıyı diskalifiye etme hakkını saklı tutar. Diskalifiye kararı nihaidir ve açıklama gerektirmez.
 14. Yasanın izin verdiği en geniş ölçüde, momondo, yarışma sırasında herhangi bir katılımcının herhangi bir sebeple karşılaşabileceği her türlü haber vermeme, uğranılan hasar, kayıp, masraf, beklenmedik olaylar, kazalar ve/veya yaralanmaların sorumluluğunu reddeder ve bunlardan sorumlu tutulamaz. Bu yarışmaya katılım riski ve maliyeti katılımcılara aittir.
 15. momondo, bir sivil toplum kuruluşu olan System & Generation ile sadece bu inisiyatif için ortaklık yapmaktadır.
 16. momondo bir devlet kurumu değildir ve pasaport sağlayan devlet kurumlarına bağlı/ilişkili değildir.
 17. momondo da System & Generation da başvurunun başarısını garanti etmekten sorumlu değildir. Pasaport uygunluğu, Türk makamlarının takdirindedir.
 18. System & Generation, pasaport başvuru sürecini kolaylaştırmak üzere kazananlara yardımcı olmakla görevlidir.
 19. momondo, bu yarışmayı geçersiz sayma veya iptal etme hakkı da dahil olmak üzere, istediği zaman yarışma düzenlemelerinde ve ayrıntılarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 20. Bu yarışma hiçbir şekilde Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube tarafından sponsorlu, destekli veya bağlantılı değildir ve bunlar tarafından yönetilmez. Bu yarışmaya katılarak, Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube’u doğrudan veya dolaylı olarak, kısmi olarak ya da tamamen katılımınıza bağlı olarak meydana gelebilecek tüm yaralanma, hasar ve kayıplardan ibra edersiniz.
 21. Bu yarışmaya katılmak, bu yarışmaya ilişkin olarak sizinle momondo arasındaki anlaşmanın tamamını teşkil edecek olan bu şart ve koşulları kabul ettiğinizi gösterir. Yasal başvuru olmayacaktır.

Daha fazla: ThePassportInitiative.com

Feedback