Yardım

momondo uçak bileti, otel ve kiralık araç fırsatlarını bulabileceğin bir seyahat arama sitesidir. momondo hiç bir rezervasyon ücreti almaz ve siteyi kullanım tamamen ücretsizdir.

 • Fiyatlar komisyon içerir mi?

  Hedefimiz sana olabilidiğince şeffaf fiyatlar gösterebilmektir. Bu noktadaki en büyük problem sürekli değişen ek vergi ve gizli ücretler olmasına ragmen, gösterdiğimiz fiyatların tüm vergi ve ek ücretleri kapsaması için sürekli çalıştığımızı bilmeni isteriz.

  Farklı sitelere göre değişen vergi ve ek ücret detaylarını sitemizde göstermeye başladık. Kart komisyonu, rezervasyon ücreti, bagaj ücreti gibi ilave ücretlerin kırılımını ek ücret detayından kontrol edebilirsin.

 • momondo uçak bileti fiyatlarını yükseltir mi?

  Kesinlikle hayır! momondo asla IP adreslerini saklamaz veya fiyatları arttırmak için çerez kullanımı yapmaz. Her zaman senin için uygun olan en iyi fiyatı bulabilmek için gerçek zamanlı arama yaparız. Fiyatları arttırmak gibi bir uygulamamız yoktur, çünkü her zaman kullanıcılarımınızın mümkün olan en uygun ve düşük fiyatları bulmasını isteriz.

 • Oteller için fiyat garantisi nasıl çalışır?

  Fiyat garantisi beğendiğin otel odası için her zaman en düşük fiyatı ödeyeceğini garanti eder. Peki bu nasıl çalışır?

  1. Bir otel odası için rezervasyon yaptın
  2. 24 saat içerisinde aynı otel odası için internette daha düşük bir fiyat buldun
  3. Fiyat garantisini kullanabilir
  4. Aradaki farkı iade alabilirsin
 • Para birimi kurları ne sıklıkla güncellenir?

  Sitemizde kullandığımız kur bilgisi her gün güncellenir. Fakat bazen momondo’da gördüğün para birimi partnerlerimizin sitelerinde yer alan para biriminden farklı olabilir.

 • momondo’da doğru olmayan bilgi görürsem ne yapmalıyım?

  Hedefimiz sana her zaman en doğru ve düşük fiyatları sunabilmek. Bu nedenle eğer sitemizde doğru olmadığını düşündüğün bir fiyat ya da bilgi görürsen bunu bize ulaşın seçeneği üzerinden bizimle paylaşmalısın. Bize yazarken, yaptığın arama, seyahat tarihi, rota, ve de yönlendirildiğin siteyi de kapsayacak şekilde olabildiğince fazla detay vermeye çalış. Mailini inceledikten sonra gerekli işlemi yapıp sana döneceğiz.

 • momondo uçak bileti satar mı?

  Hayır, momondo uçak bileti satmaz ve tüm rezervasyonlar sadece partner siteler üzerinden yapılabilir. Arama yapıp kendine uygun seçeneği bulduktan sonra, istediğin partneri seçer ve o site üzerinden rezervasyonunu yapabilirsin.

 • Rezervasyon ile ilgili sorularım için kiminle iletişime geçmeliyim?

  Eğer yaptığın bir rezervasyon ile ilgili sorun olursa ya da değişiklik yapmak istersen, biletini satın aldığın site ile iletişime geçmelisin. Eğer biletini hangi siteden aldığından emin değilsen, rezervasyon onay emailini kontrol edebilirsin. Onay emailini bulamadıysan kredi kartı harcama detayından da biletini satın aldığın firmanın ismine ulaşabilirsin. momondo rezervasyonun ile ilgili hiç bir bilgiye sahip değildir. Bu nedenle malesef ki biletinde herhangi bir değişiklik yapamaz ya da rezervasyon onayı gönderemeyiz.

  Kiralık araçlar ile ilgili soru ve öneriler kiralık araç rezervasyon onay emailindeki telefon numarası ve email adresine yönlendirilmelidir.

 • momondo’da gösterilen sitelere güvenebilir miyim?

  Evet! Sistemimize sadece güvenilir sağlayıcıları dahil ediyor ve onlardan sonuçları sana gösteriyoruz. Beklentilerini karşılayabilmek için sağlayıcılarımızla düzenli iletişim halinde olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

 • Rezervasyon yapmadan önce neye dikkat etmeliyim?

  Seçtiğin sağlayıcının sitesinde “Satın Al” butonuna tıklamadan önce, aşağıdaki bilgilerin doğru olduğunu bir kez daha kontrol etmeni tavsiye ederiz:

  • Seyahat tarihi
  • Gidiş ve dönüş havalimanları
  • Yolcu sayısı
  • Yolcu isimleri
  • Email adresin
 • Fiyat takvimi nasıl çalışır?

  Fiyat takvimi, seçilen rota için diğer kullanıcılar tarafından yapılan arama detayları baz alınarak hazırlanmış bir grafiktir. Fiyat takvimi sayesinde günlere göre değişen fiyatları inceleyebilir, ve eğer seyahat tarihi konusunda esnek isen çok uygun fırsatlar yakalayabilirsin. Fakat bir kez daha hatırlatmak isteriz ki, fiyat takvimindeki fiyatlar canlı fiyatlar değildir, güncel fiyat değişmiş olabilir ve bu fiyatı görebilmek için seçilen tarih için yeni bir arama yapılması gerekmektedir.

 • Fiyat alarmı nasıl çalışır?

  İstediğin uçuşu aradıktan sonra, bu rota için uçuşları kontrol edebilmek için fiyat alarmı oluşturabilirsin. Alarmı oluşturduktan sonra seçtiğin rota için fiyat güncellemelerini email olarak alacaksın. Emailde paylaşılan fiyatların anlık olduğunu ve sen emailini kontrol ettiğinde değişmiş olabileceğini unutma.

 • En iyi uçuş seçeneği nedir?

  En iyi uçuş seçeneğinden, arama yaptığın rotadaki biletler için en iyi fiyat ve seyahat zamanı arasındaki dengeyi kontrol edebilirsin. Biraz daha fazla ödemenin 12 saatlik bir aktarma yapmaktan daha mantıklı olduğunu düşündüğümüz için, çoğunlukla en iyi uçuş seçeneklerini gösteririz.

 • momondo’da grup için bilet araması yapabilir miyim?

  Evet, en fazla 9 yetişkin ve 7 çocuk olacak şekilde istediğin aramayı yapabilirsin.

 • Çoklu uçuş seçeneğiniz var mıdır?

  Evet, arama yaparken seyahat türünden "Çoklu Uçuş" seçeneğini seçmen yeterli.

 • Trenle seçeneklerini momondo’da nasıl bulabilirim?

  Hızlı tren seçenekleri de uçuş arama uygulamamıza dahildir. Böylece eğer seçtiğin rotada bir hızlı tren alternatifi var ise, bu seçenekleri de görür ve böylece tren ve uçak alternatifleri için farklı aramalar yapmak zorunda kalmazsın.

 • momondo’ya en iyi geri bildirimi nasıl yapabilirim?

  Eğer bize bir geri bildirimde bulunacaksan – lütfen bizimle arama yaptığın gün, seyahat tarihi, rota, partner ismi gibi mümkün olduğunca fazla bilgi paylaşmaya çalış.

Görüşler

Yorumlarını ve önerilerini bizimle paylaşmak veya bir sorunu bildirmek için görüş bildirme formumuzu kullan.


Lütfen Dikkat

Seyahat acentası olmadığımızı ve uçak bileti satmadığımızı hatırlatmak isteriz. Satın aldığınız bilet ve rezervasyonlarınız ile ilgili sorularınız varsa, lütfen ilgili acenta veya havayolu ile iletişime geçiniz.

İletişim

Adres momondo A/S
Løvstræde 1
DK-1152 Copenhagen K
Denmark
Telefon: +45 3337 8080 (Standart uluslararası tarife uygulanır)

Bize ulaşmak istersen feedback@momondo.com.tr adresine email gönderebilirsin.

Sicil numarasıDenmark, CVR 20181397

Feedback