Ne yapıyoruz?

momondo, uçak bileti, otel ve kiralık araç fiyatlarını karşılaştıran, ücretsiz ve ilham veren bir seyahat arama sitesidir.
Seyahat severlere, hiçbir ek ücret ödemeden mevcut tüm seyahat seçeneklerine göz atma imkanı sağlıyoruz.
Uçak bileti, otel odası ve araç kiralama fırsatı satmıyoruz; size mevcut fiyatları sunuyoruz ve beğendiğiniz fırsatı seçmenizi sağlıyoruz. Tek bir tıkla, rezervasyonunuzu tamamlamak üzere kendi seçtiğiniz siteye yönlendiriliyorsunuz.
Bugün, 30’dan fazla uluslararası pazarda seyahatseverlere hizmet veriyoruz ve eşsiz ürün ve servislerimiz sayesinde Webrazzi, Forbes, Time ve AOL gibi birçok öncü medya kuruluşu tarafından da tavsiye edildik. Ayrıca, En İyi Meta Arama Web Sitesi, En İyi Sosyal Medya Kullanımı ve En İyi Uçak Bileti Arama Sitesi ödülleri ile onurlandırıldık.

Vizyonumuz

Biz, herkesin dünyayı gezebilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Farklılıklarımızın hoşgörüsüzlük ve ön yargı değil, ilham ve gelişme kaynağı olduğu bir dünya vizyonumuz var. Amacımız, merakımızı canlı tutmak ve daha açık görüşlü olmak için her birimizi cesaretlendirmek, böylece daha iyi ve renkli bir dünyanın tadını hep birlikte çıkarabiliriz.

Let’s Open Our World

momondo, 2006 yılında kuruldu, ve bugün ana ofisimizin yer aldığı Kopenhag, Danimarka’da 40’dan fazla ülkeden 250 üzerinde çalışanla hizmet veriyoruz. momondo, Booking Holdings Inc.’nin bağımsız bir yan kuruluşu olan KAYAK tarafından yönetiliyor. İşimize tutkuyla bağlıyız ve dünyamızı açmak için gösterdiğimiz çabayla gurur duyuyoruz.

Amacımız hakkında daha fazla bilgi almak için momondo.com.tr/letsopenourworld adresini ziyaret edin.

stay curious