Ücretsiz, harika ve sezgisel: bir numaralı seyahat planlama uygulaman

Sade, basit, hızlı ve kapsamlı – momondo’nun en son uygulaması piyasadaki en iyi seyahat planlamacısı. En son güncellemeyi indir ve denemeye başla!

Ucuz uçak biletleri ve otellere ulaş

Ucuz uçak biletleri ve otellere ulaş

Kategori İpuçları & püf noktaları

Tarih 20/12/2016

Bir şey çalışıyorsa kurcalamamak lazım ve biz de bu düşünceye hak veriyoruz. Bu yüzden uygulamamıza sadece yeni bir görünüm sunmayı uygun gördük. En son seyahat planlama uygulamamız hala her zamanki kadar güçlü ve hızlı – ama artık bir o kadar da harika görünüyor.

momondo kullanıcılarını mobil kullanıcılar oluşturuyor: kullanıcıların %60’ı seyahat planlarken otelleri karşılaştırmak ve ucuz uçak bileti araştırmak için uygulamayı en az bir kez kullanıyor ve uygulama üzerinden yapılan rezervasyonlarda da yıllık %121’lik bir artış gördük. Kısacası, uygulamamız gerçekten işe yarıyor.

Perde arkasından hiç durmadan çalışıyoruz ve App Store ile Google Play üzerinden gönderdiğiniz yorumlarınıza yetişmek için güncellemeler hazırlıyoruz ama uygulamamızın görünümünde 2013’ten bu yana hiçbir değişiklik yapmamıştık!

Artık zamanı geldi. Değişik bir şeyler görmek için sabırsızlanmaya başlamıştın ve tasarım da uygulamanın verdiği hissi etkiliyordu: üç yıl önce mükemmel bir şekilde çalışmasına rağmen artık pek de öyle düşünmüyordun. Biz de sana hak verdik.

Sadece uygulamanın görünümünü tamamen değiştirmekle kalmayıp, verdiği hissi de günümüze uygun hale getirdik. Kullanıcı arayüzü, tasarım ve işlevsellikte yaptığımız geliştirmelere yeni etkileşimlerin de eklenmesiyle birlikte, yepyeni bir seyahat arama ve rezervasyon deneyimi sunan piyasadaki en sezgisel seyahat uygulaması ortaya çıktı.

Görünüm dışında yaptığımız en önemli güncellemeyi arayüzde bulabilirsin: artık ucuz uçak bileti karşılaştırmaları, otel karşılaştırmaları ve profilin arasında gezinmek için tek yapman gereken ekranı kaydırmak olacak.

Yer, tarih ve yolcu bilgileri de kaydediliyor. Böylece uçak biletinden mi yoksa otel aramasından mı başladığın fark etmeksizin, diğeri de yer, tarih ve yolcu bilgileriyle otomatik olarak güncelleneceğinden arama yapmak için tek yapman gereken ekrana dokunmak olacak.

Bahsedildiği gibi, artık profiline uygulamadan giriş yapabiliyorsun. Fiyat Alarmlarına, favori uçuşlarına ve otellerine erişebileceksin ve tüm tercihlerini ayarlayabilmen sayesinde en pratik seyahat arama deneyimini yaşayacaksın.

Hem uçak bileti hem de otel aramaları için havayolu ittifakları, maksimum uçuş süresi ve otel zincirleri gibi yeni filtreler var; böylece kesinlikle en az çabayı göstererek tam aradığın şeyi bulabileceksin.

Otel karşılaştırma sayfalarımız, geliştirilmiş Harita Üzerine Çiz özelliğiyle (belirli bir alan içindeki otelleri merak ediyorsan alanı çizerek belirlemen yeterli!) ve daha büyük ve daha iyi resimler gösteren gelişmiş fotoğraf galerisiyle yepyeni bir görünüme kavuştu.

Her şeyi hesaba katınca, yeni tasarımımız hem göze daha çok hitap ediyor hem de uygulamanın kullanımını çok daha kolay ve sezgisel hale getiriyor. Fiyat Takvimi ve Zamanlama gibi klasikleşmiş özelliklerimiz tabii ki hala duruyor ve tarihlerde yaptığın ufak değişikliklerle tasarruf edip edemeyeceğini çabucak görmeni sağlıyor.

Uygulamayı belki zaten kurdun veya belki de yeni bir kullanıcısın, her halükarda, özel tasarruf özelliklerine erişim sağlaman ve olabildiğince kişiselleştirilmiş aramalar yapabilmen için ücretsiz bir profil oluşturmanı öneriyoruz.

En son güncelleştirmeyi indir ve piyasadaki en iyi otel karşılaştırma ve ucuz uçak bileti arama uygulamasını kullanmaya hemen başla! App Store ve Google Play’de bulabilirsin.

Seyahat fikri mi arıyorsun? Herhangi Bir Yere özelliğini kullanarak talihinin karşına hangi şehirleri çıkaracağına bakabilirsin. Nereye gitmek istediğini çoktan buldun mu? Şehir rehberlerimiz momondo places’e göz atabilirsin. Ücretsizler, çevrimdışı kullanılabiliyorlar ve şehrin yerlileri tarafından güncelleniyorlar (şehir rehberleri şu anda sadece İngilizce olarak mevcut). Şehir listesi sürekli büyüdüğünden aradığın şehri de içlerinde bulman gayet mümkün!

Yayımlanma tarihi

20/12/2016