Mercure Tallinn

Spor salonu olanağına sahip kiralık tesis

4 yıldız
17.08 Pzt
-
18.08 Sal
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺3.603
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Klasik oda, 1 çift kişilik yatak
₺3.603
Klasik oda, 1 çift kişilik yatak
₺3.720
Klasik oda, 1 ikiz yatak
₺3.803
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Mercure Tallinn, Tallinn hakkında

Temizlik
9,3
Konfor
9,1
Konum
9,5
Servisler
9,0
Çalışanlar
9,2
Fiyat-kalite dengesi
8,5
Bu otelde misafirlerin iyi vakit geçirebilmesi için spor salonu vardır.

Mercure Tallinn oda fiyatı ve fırsatları

17.08 Pzt
-
18.08 Sal
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.362
ücretler dahil gecelik
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.508
ücretler dahil gecelik
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Çay/kahve makinesi
  • Kahve makinesi
  • İş merkezi
  • Televizyon
  • Kablo veya Uydu TV

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • İnternet
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Vantilatör
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Vücut sabunu
  • Klimalı
  • Çöp kutusu

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Birimin tamamına tekerlekli sandalye ile erişilebilir
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Asansör
  • Asansörle erişilebilir
  • Hipoalerjenik
  • Engelli otoparkı
  • Alerjisiz oda
  • Sigara içilmez
  • Tüysüz yastık
  • Engelli tuvalet tutamağı
  • Üst katlara asansörle erişilebilir

Genel

  • Sakin sokak manzarası
  • Aile odaları
  • İç avlu manzarası
  • Bağlantılı oda(lar) mevcuttur
  • Ses geçirmez odalar
  • Göl manzaralı
  • Telefon
  • Halı kaplı
  • Karo/mermer yer döşemesi
  • Şehir manzaralı
  • Depo

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Konferans odaları
  • İş merkezi
  • Uyandırma servisi
  • Emanet kasası
  • Yerinde döviz alım satım
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Oda servisi
  • Anahtar kart erişimi
  • Şişe su
  • 24 saat resepsiyon

Banyo

  • Yükseltilmiş klozet
  • Duş
  • Küvet
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Bornoz
  • Özel banyo
  • Duş kabini

Restoranlar

  • Elektrikli su ısıtıcı
  • Minibar
  • Özel diyet menüleri (talep üzerine)
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Çay/kahve makinesi
  • Su ısıtıcı
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Kahve makinesi

Park ve ulaşım

  • EV şarj istasyonu
  • Otopark
  • Havalimanı servisi
  • Özel park yeri

Medya ve eğlence

  • Ortak lobi/TV alanı
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Çamaşırhane
  • Çamaşır kurutma makinesi

Yatak Odası

  • Katlanır yatak
  • Yatak yanında priz
  • Gardırop veya dolap

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Kasa

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Yapılacaklar

  • Hediyelik eşya mağazası
  • Casino

Spor

  • Spor salonu
  • Spor salonu

Spa

  • Spa
  • Sauna

Aile dostu

  • Bebek yatağı

Mercure Tallinn Yorumları

8,9
Çok iyi5.043 doğrulanmış değerlendirme

Mercure Tallinn oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Sık sorulan sorular

  • Mercure Tallinn diğer 4 yıldızlı Tallinn otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    Mercure Tallinn, 4 yıldızlı Tallinn otellerinden ₺7.072 daha ucuzdur. Mercure Tallinn konaklamalarında gecelik genellikle ₺3.995 ödemeyi bekleyebilirsin.

  • Lennart Meri Tallinn ile Mercure Tallinn arasındaki mesafe ne kadardır?

    Trafik yoksa Lennart Meri Tallinn ile Mercure Tallinn arası 0,5 km sürüş sadece yaklaşık 0 dk tutmalıdır. Otelin metropoliten bir bölgede yer alıyorsa trafik sebebiyle sürüş süresi uzayabilir.

  • Lennart Meri Tallinn ile Mercure Tallinn arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Yaygın diğer bir seçenek için havalimanından Mercure Tallinn bölgesine bir taksi tutmak veya bir otomobili paylaşmaktır. Lennart Meri Tallinn, otele en yakın havalimanıdır.

  • Mercure Tallinn, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Mercure Tallinn bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +372 698 9600 no.lu numaradan Mercure Tallinn ile iletişime geç veya resepsiyona danış. Mercure Tallinn tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Mercure Tallinn havuza sahip mi?

    Verileremize göre Mercure Tallinn bünyesinde bir havuz bulundurmamaktadır fakat oteller olanaklarını devamlı günceller ve bazen bize bu güncellemeleri bildirmeyebilir. +372 698 9600 no.lu numaradan Mercure Tallinn ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

  • Mercure Tallinn iletişim numarası nedir?

    Mercure Tallinn veya rezervasyonun hakkında soruların varsa lütfen doğrudan +372 698 9600 no.lu numarayı arayarak resepsiyon ile iletişime geç.

  • Mercure Tallinn Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Mercure Tallinn otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Mercure Tallinn bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Evet, Mercure Tallinn misafirlerinin kullanabileceği bir spor salonuna sahiptir. En doğru bilgiyi kayıt işlemi sırasında, resepsiyondaki personelden öğrenebilirsin.

  • Mercure Tallinn için çıkış yapma saati kaçtır?

    12:00, Mercure Tallinn için standart çıkış saatidir. Konuklar 15:00 sonrasında giriş yapabilir.

  • Mercure Tallinn tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Mercure Tallinn tesisi için son zamanlarda bulunan gecelik ortalama oda fiyatı ₺5.679'dir ve gecelik ₺3.345 gibi düşük bir fiyata da inebilir. Lütfen fiyatların seyahat tarihlerine, oda türüne ve müsaitliğe bağlı olarak değişebileceğini unutma. Mevcut fırsatları görmek için tarihlerini aşağıdaki forma gir.

  • Mercure Tallinn tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Mercure Tallinn (Tallinn) tesisinde sunulan hizmetler çerçevesinde tüm çamaşır yıkama ihtiyaçlarını karşılayabilirsin.

  • Tallinn içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Tallinn içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 1.494 operatör mevcuttur.

  • momondo Tallinn içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Tallinn içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Mercure Tallinn yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Tallinn, Estonya cazibe merkezleri

Mercure Tallinn konum: Lennujaama Tee 2, 11101 Tallinn, Harju

Popüler Kent Simgeleri

Kalevi Spordihall2,1 km
Tõnismägi3,3 km
Raeapteek3,4 km

momondo'nun favori Tallinn otelleri

Original Sokos Hotel Viru

Viru Väljak 4, Tallinn, Harju

8,3
4 yıldız

₺4.198

Kalev Spa Hotel & Waterpark

Aia 18, Tallinn, Harju

8,3
4 yıldız

₺4.961

City Hotel Tallinn by Unique Hotels

Paldiski Road 3, Tallinn, Harju

7,9
2 yıldız

₺1.288

Swissôtel Tallinn

Tornimae 3, Tallinn, Harju

8,9
5 yıldız

₺5.397

Park Inn by Radisson Meriton Conference&Spa Tallin

Toompuiestee 27, Tallinn, Harju

8,2
4 yıldız

₺3.534

Nordic Hotel Forum, WorldHotels Distinctive

Viru Väljak 3, Tallinn, Harju

9,1
4 yıldız

₺4.943

Radisson Collection Hotel, Tallinn

Ravala Street 3, Tallinn, Harju

9,4
5 yıldız

₺6.702

Tallinn içinde yakın konaklama tesisleri

Pirita Beach View Suites

1 Supluse pst, Tallinn, Harju

9,4
4 yıldız

₺8.407

Otel fırsatlarını göster

Pirita Beach Apartments & Spa

Merivälja tee 5, Tallinn, Harju

7,9
3 yıldız

₺2.623

Otel fırsatlarını göster

Alexi Villa

Sihi 49, Tallinn, Harju

8,3
2 yıldız

₺3.244

Otel fırsatlarını göster

Hotel Dzingel

Manniku Tee 89, Tallinn, Harju

8,1
3 yıldız

₺2.881

Otel fırsatlarını göster

Hostel MÄnnikujk

Võidu Street 16, Tallinn, Harju

8,2
2 yıldız

₺2.194

Otel fırsatlarını göster

Palmi Villa

Tallinn, Harju

6,0

₺3.721

Otel fırsatlarını göster

Uku Villa

Väike-Männiku tn 28, Tallinn, Harju

6,0

₺2.814

Otel fırsatlarını göster

Haabersti

Daha fazla

Rocca al Mare Hotel

Lillevalja 2 / Vabaohumuuseumi Tee 11, Tallinn, Harju

7,6
4 yıldız

₺3.440

Otel fırsatlarını göster

Rocca Apartments

Tallinn, Harju

5,6

₺2.480

Otel fırsatlarını göster

Oti Guesthouse

Otsatalu 20, Tallinn, Harju

9,0
2 yıldız

₺3.244

Otel fırsatlarını göster

Staybliss Haven Kakumäe

Tallinn, Harju

8,5

₺3.482

Otel fırsatlarını göster

Luxury 6-bedroom Villa with Secured Yard & House, Inside Pool, Private Gym etc

Tallinn, Harju

Otel fırsatlarını göster

Sume by Larsen

Ehitajate tee 140, Tallinn, Harju

9,0

₺3.248

Otel fırsatlarını göster

Lasnamäe

Daha fazla

Mahtra Hostel

Mahtra 44, Tallinn, Harju

7,4
1 yıldız

₺2.524

Otel fırsatlarını göster

Hostel P33

Pallasti 33-185, Tallinn, Harju

7,0
2 yıldız

₺668

Otel fırsatlarını göster

Angaar - Tallinn Airport

Peterburi tee 71/3, Tallinn, Harju

7,4

₺2.051

Otel fırsatlarını göster

Väo Keskus Modern Guest Apartments

Tallinn, Harju

8,3

₺4.102

Otel fırsatlarını göster

Tallinn Airport Studios by RevalHome

23 Majaka, Tallinn, Harju

8,6
3 yıldız

₺3.321

Otel fırsatlarını göster

El Castillo Apartments

Tallinn, Harju

8,4

₺2.814

Otel fırsatlarını göster

Private room at 2 km from Airport

Tallinn, Harju

1,0

₺1.336

Otel fırsatlarını göster

U11 Hotel

11 Uuslinna, Tallinn, Harju

8,4
3 yıldız

₺2.051

Otel fırsatlarını göster

Lks Apartment One

Tallinn, Harju

7,0

₺1.931

Otel fırsatlarını göster

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Tallinn seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
17.08 Pzt
18.08 Sal

Tallinn konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Estonya şehirleri