Leonardo Hotel Verona

Spor salonu olanağına sahip kiralık tesis

3 yıldız
21.08 Cum
-
22.08 Cmt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺3.818
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.818
Superior oda, yatak türü bilinmiyor
₺3.913
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
₺4.136
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

Leonardo Hotel Verona, Verona hakkında

Temizlik
8,9
Konfor
8,9
Konum
8,1
Servisler
8,7
Çalışanlar
9,1
Fiyat-kalite dengesi
8,5
Bu otelde misafirlerin iyi vakit geçirebilmesi için 24 saat açık spor salonu vardır. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

Leonardo Hotel Verona oda fiyatı ve fırsatları

21.08 Cum
-
22.08 Cmt
Çift ​Kişilik Oda, 1 ikiz yatak
₺4.136
KDV dahil gecelik
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
₺4.248
KDV dahil gecelik
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Olanaklar ve Tesisler

  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Kahve makinesi
  • Ücretsiz otopark
  • İş merkezi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • Düz ekran TV

Temel özellikler

  • Ücretsiz WiFi
  • Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi
  • İnternet
  • Yatak Örtüsü
  • Havlu
  • Yangın söndürücü
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri
  • Şampuan
  • Duman alarmları
  • Isıtma
  • Vücut sabunu
  • Klimalı
  • Çöp kutusu

Erişilebilirlik ve uygunluk

  • Sigara içilmeyen odalar mevcut
  • Evcil hayvan istek üzerine kabul edilir. Ek ücret talep edilebilir.
  • Artırılmış erişilebilirlik
  • Asansör
  • Asansörle erişilebilir
  • Engelli otoparkı
  • Alçak banyo lavabosu
  • Engelli tuvalet tutamağı
  • Üst katlara asansörle erişilebilir

Banyo

  • Duş
  • Yüksek klozet
  • Küvet
  • Bide
  • Saç kurutma makinesi
  • Tuvalet
  • Tuvalet kağıdı
  • Bornoz
  • Özel banyo

Restoranlar

  • Minibar
  • Paketlenmiş öğle yemeği
  • Özel diyet menüleri (talep üzerine)
  • Atıştırmalık büfesi
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Odada kahvaltı
  • Konaklama birimlerine yiyecek servisi yapılabilir
  • Kahve makinesi

Genel

  • Cam Kenarı
  • Ahşap veya parke yer döşemesi
  • Terlik
  • Bağlantılı oda(lar) mevcuttur
  • Ses geçirmez odalar
  • Ses geçirmezlik
  • Kilitli dolaplar
  • Telefon
  • Depo

Hizmetler ve kolaylıklar

  • Konferans odaları
  • İş merkezi
  • Uyandırma servisi
  • Emanet kasası
  • Toplantı/Resmi Yemek
  • Oda servisi
  • Anahtar kart erişimi
  • 24 saat resepsiyon

Medya ve eğlence

  • Radyo
  • Düz ekran TV
  • Kütüphane
  • Kablo veya Uydu TV
  • Televizyon

Sağlık ve güvenlik

  • Günlük oda hizmetleri
  • İlk yardım seti
  • Ortak alanlarda CCTV
  • Kasa

Çamaşırhane

  • Çamaşır yıkama tesisleri
  • Ütüleme servisi
  • Çamaşırhane

Aile dostu

  • Çocuk menüsü
  • Çocuklar için açık oyun alanı ekipmanı
  • Oyun alanı

Dış alan

  • Teras/Veranda
  • Bahçe

Yatak Odası

  • Yatak yanında priz
  • Gardırop veya dolap

Çalışma alanı

  • Faks/fotokopi
  • Çalışma masası

Spor

  • Spor salonu
  • Spor salonu

Park ve ulaşım

  • Ücretsiz otopark

Yapılacaklar

  • Bisiklet kiralama

Leonardo Hotel Verona Yorumları

8,6
Çok iyi
3640 doğrulanmış değerlendirme
Harika
1711
Çok iyi
876
İyi
544
Orta üzeri
203
Orta
140
Vasatın altı
73
Zayıf
93
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

Sağlayıcı puanı

Leonardo Hotel Verona oda rezervasyonu bilgileri

Check in/Check out

Check-in işlemi 14:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Lisans numarası: 023091-ALB-00044, IT023091A1YL4X77FU

Sık sorulan sorular

  • Leonardo Hotel Verona diğer 3 yıldızlı Verona otelleri ile kıyaslandığında nasıldır?

    3 yıldızlı Verona otellerinin (₺10.854/gecelik) ortalama fiyatı ile Leonardo Hotel Verona (₺4.056/gecelik) tesisinde konaklamanın gecelik ortalama fiyatı arasında gecelik ₺6.798'lik bir fark bulunmaktadır.

  • Verona ile Leonardo Hotel Verona arasındaki mesafe ne kadardır?

    Verona ile Leonardo Hotel Verona arası sürüş mesafesi 6,3 km'dir ve sürüş süresi yaklaşık 11 dk'dır. Sürüş süresi günün vaktine ve trafiğe bağlı olarak değişebilir.

  • Verona ile Leonardo Hotel Verona arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Verona - Leonardo Hotel Verona arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • Leonardo Hotel Verona evcil hayvan dostu mudur?

    Leonardo Hotel Verona misafirleri, tesiste konaklarken köpeklerini beraberinde getirebilirler.

  • Leonardo Hotel Verona, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    Leonardo Hotel Verona bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +39 045 820 3720 no.lu numaradan Leonardo Hotel Verona ile iletişime geç veya resepsiyona danış. Leonardo Hotel Verona tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • Leonardo Hotel Verona havuza sahip mi?

    Verileremize göre Leonardo Hotel Verona bünyesinde bir havuz bulundurmamaktadır fakat oteller olanaklarını devamlı günceller ve bazen bize bu güncellemeleri bildirmeyebilir. +39 045 820 3720 no.lu numaradan Leonardo Hotel Verona ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

  • Leonardo Hotel Verona iletişim numarası nedir?

    Otel veya Leonardo Hotel Verona konaklamanız hakkındaki sorularınız için lütfen +39 045 820 3720 no.lu numarayı arayın.

  • Leonardo Hotel Verona Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, Leonardo Hotel Verona otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • Leonardo Hotel Verona bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    Leonardo Hotel Verona, misafirlerinin erişim sağlayabileceği bir spor salonuna sahiptir. Çoğu otelin spor salonu 24 saat açık değildir, spor salonunun açık olduğu saatleri ve müsaitliğini öğrenmek için resepsiyona danış.

  • Leonardo Hotel Verona için çıkış yapma saati kaçtır?

    12:00, Leonardo Hotel Verona tesisi için çıkış yapma saatidir. Otelin takdirine bağlı olarak geç çıkış imkanı mevcut olabilir.

  • Leonardo Hotel Verona tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Tercih ettiğin oda türüne ve seyahat tarihlerine göre tutar farklılık gösterecektir. Leonardo Hotel Verona (Verona) tesisinde gecelik fiyat ortalama ₺6.526'dir fakat ₺3.336 gibi düşük bir fiyata da harika fırsatlar bulabilirsin. Seyahat için fiyatları aşağıdaki formda bulabilirsin.

  • Leonardo Hotel Verona tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, Leonardo Hotel Verona (Verona) tesisinde konaklayan konuklar çamaşır yıkama hizmetlerine erişim sağlayabilir.

  • Verona içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Ağustos 2026 tarihi itibarıyla Verona içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 3.370 operatör mevcuttur.

  • momondo Verona içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Verona içindeki oteller için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Leonardo Hotel Verona yakınındaki ilgi çekici yerler

momondo tarafından düzenlenen Verona, İtalya cazibe merkezleri
Leonardo Hotel Verona konum: Via Enrico Fermi 11/C, 37135 Verona, Veneto

Popüler Kent Simgeleri

  • Fiera di Verona2 km
  • Porta Nuova3.6 km
  • Stadio Marc'Antonio Bentegodi3.7 km
  • Teatro Filarmonico4.4 km
  • Castelvecchio4.5 km
  • Piazza Bra4.5 km
  • Ponte di Castel Vecchio4.6 km
  • Basilica di San Zeno Maggiore4.6 km
  • Verona Arena4.6 km
  • Verona City Centre4.7 km
  • Porta Borsari4.9 km
  • Porta Leoni4.9 km

momondo'nun favori Verona otelleri

Hotel Bologna

Piazzette Scalette Rubiani 3, Verona, Veneto

9,0
3 yıldız

₺7.879

Hotel Giulietta e Romeo S

Vicolo Tre Marchetti 3, Verona, Veneto

9,2
3 yıldız

₺7.652

Hotel Leopardi

Via Leopardi 16, Verona, Veneto

8,5
4 yıldız

₺4.307

Cavallo Hotel Verona Est

Via Unita D'Italia 346, Verona, Veneto

8,0
4 yıldız

₺4.001

NH Collection Palazzo Verona

Via Adua 6, Verona, Veneto

8,9
5 yıldız

₺12.021

Hotel Mastino

Corso Porta Nuova 16, Verona, Veneto

8,3
3 yıldız

₺5.499

Relais Balcone di Giulietta

Verona, Veneto

9,6

₺11.199

Hotel Indigo Verona - Grand Hotel Des Arts by IHG

Corso Porta Nuova 105, Verona, Veneto

8,6
4 yıldız

₺9.647

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Verona seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
21.08 Cum
22.08 Cmt

Verona konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler İtalya şehirleri