Hakkımızda Hakkımızda

Hakkımızda

momondo en iyi uçak bileti, otel ve kiralık araç fırsatlarını bulup karşılaştıran bir seyahat arama sitesidir. Tüm seyahat seçeneklerini hiçbir rezervasyon ücreti eklemeden sunuyoruz ve çerez kullanarak fiyatları şişirmiyoruz

Ne sunuyoruz?

momondo, uçak biletlerini, otelleri ve kiralık araç fırsatlarını karşılaştıran global bir seyahat arama sitesidir.
Uçak bileti, otel odası veya araç kiralama fırsatı satmıyoruz – sana mevcut seyahat opsiyonlarını ve en güncel fiyatları sunarak dilediğin opsiyonu seçme olanağı tanıyoruz. Seçimini yaptıktan sonra bir tıklama ile doğrudan rezervasyonunu tamamlayabileceğin siteye yönlendiriliyorsun.
Bugün, 30’u aşkın uluslararası pazarda tüm seyahat severlere ilham kaynağı oluyor, eşsiz ürün ve servislerimizle global ölçekte takdir topluyoruz. The Daily Telegraph, Forbes, Time and AOL dahil olmak üzere birçok öncü medya kuruluşu bizi önermektedir ve ayrıca, En İyi Meta Arama Web Sitesi ve En İyi Uçak Bileti Arama Sitesi ödüllerini layık görüldük.

Vizyonumuz

Biz herkesin dünyayı gezebiliyor olması gerektiğini düşünüyoruz. Farklılıklarımızın hoşgörüsüzlük ve ön yargı değil, ilham ve gelişim kaynağı olduğu bir dünya vizyonumuz var. Amacımız, merakımızı canlı tutmak ve daha açık görüşlü olmak için birbirimizi cesaretlendirmek. Böylece daha iyi ve daha renkli bir dünyanın keyfini hep birlikte çıkarabiliriz.

Let’s Open Our World - Sınırları Aşalım

Kopenhag, Danimarka merkezli momondo, 2006 yılında kuruldu ve Booking Holdings Inc.’nin bağımsız bir yan kuruluşu olan KAYAK tarafından yönetilmektedir. momondo olarak işimize tutkuyla bağlıyız ve seyahat sever kullanıcılarımız ile birlikte sınırları aşmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz; gösterdiğimiz bu çabayla gurur duyuyoruz.

Amacımız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsan momondo.com.tr/letsopenourworld adresini ziyaret edebilirsin.


momondo hakkında bir takım bilgi

momondo nedir ve neden ücretsiz

En İyi Fiyat Garantisi

Ucuz uçak bileti mi arıyorsun? momondo'nun En İyi Fiyat Garantisi ile her zaman en ucuz uçak biletini bulduğundan emin olacaksın.

%100 fiyat şeffaflığı

Ne kadar arama yaparsan yap gördüğün uçak bileti fiyatları hiçbir zaman yaptığın aramalardan etkilenmez. Uçak bileti fiyatlarını değiştirmek veya artırmak için çerez kullanmıyoruz.

Güvenilir ve ücretsiz

CNNTürk: 'Birden çok şehirde ve mobilde en hızlı arayan.' momondo'yu ücretsiz ve güvenli olarak kullanabilirsin - hiçbir zaman gizli bir ücret eklemiyoruz.