The Merchant Hotel

Spor salonu olanağına sahip kiralık tesis

5 yıldız
20.09 Paz
-
21.09 Pzt
2 konuk, 1 oda
Fırsat başlangıç fiyatı
₺18.253
/En ucuz gecelik fiyat
Oda türü
Tedarikçi
Gecelik toplam
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺18.253
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺19.576
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
₺20.164
Hakkında
Odalar
Olanaklar
Yorumlar
Konum

About The Merchant Hotel, Belfast

Temizlik
9,4
Konfor
9,4
Konum
9,7
Servisler
9,1
Çalışanlar
9,5
Fiyat-kalite dengesi
8,3
Bu otelde sağlık kulübü, jakuzi sauna vardır. 18 yaşından küçük misafirler için sağlık kulübü, spor salonu veya jakuzi girişi yasağı uygulanır. Aşağıda listesi verilen dinlenme ve eğlenme aktiviteleri otelde veya otelin yakınındadır; bu aktiviteler ücretli olabilir.

The Merchant Hotel room price & deals

20.09 Paz
-
21.09 Pzt
Konaklama türü
Rezervasyon bağlantısı
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
Deluxe oda, yatak türü bilinmiyor
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
King Oda, 1 king yatak
Çift ​Kişilik Oda, yatak türü bilinmiyor
*Toplam fiyata çıkış yaparken ödeyebileceğiniz tahmini yerel vergiler ve ücretler dahildir.

Otel Amenities & Facilities

  • Spor salonu
  • Restoran
  • Bar/Lounge
  • Oda servisi
  • Ücretsiz WiFi
  • Kahve makinesi
  • İş merkezi
  • Düz ekran TV
  • Kablo veya Uydu TV
  • Ücretsiz tuvalet malzemeleri

The Merchant Hotel Reviews

9,0
Harika
845 doğrulanmış değerlendirme
Harika
647
Çok iyi
97
İyi
43
Orta üzeri
20
Orta
13
Vasatın altı
10
Zayıf
15
Sırala:En yeni

Filtreler

Tüm filtreler

Filtreler

Değerlendirme
Yolcu türü
Dönem

The Merchant Hotel room booking info

Check in/Check out

Check-in işlemi 15:00 sonrası, check-out işlemi 12:00 öncesi herhangi bir saatte yapılabilir

İptal/ön ödeme

İptal/ön ödeme politikaları oda türüne ve tedarikçiye göre değişmektedir.

Frequently asked questions

  • Belfast City ile The Merchant Hotel arasındaki mesafe ne kadardır?

    Belfast City noktasından The Merchant Hotel noktasına doğrudan gitmek istiyorsan iki nokta arasındaki mesafe 3,9 km olduğu için 7 dk'lık bir sürüş bekleyebilirsin.

  • Belfast City ile The Merchant Hotel arası ulaşım için en iyi yol nedir?

    Belfast City - The Merchant Hotel arası ulaşım ve şehirde turlamak için en kolay alternatif bir taksi çağırmak veya aynı otomobili paylaşmaktır.

  • The Merchant Hotel, farklı yemek alternatifleri sunuyor mu?

    The Merchant Hotel bünyesinde tesis misafirlerinin ve dışarıdan gelen misafirlerin kullanabileceği bir restoran bulunmaktadır. Mutfak saatlerini öğrenmek için +44 289 023 4888 no.lu numaradan The Merchant Hotel ile iletişime geç veya resepsiyona danış. The Merchant Hotel tesisinde konaklayan misafirler doğrudan mutfaktan odalarına oda servisi sipariş edebilirler.

  • The Merchant Hotel havuza sahip mi?

    Verileremize göre The Merchant Hotel bünyesinde bir havuz bulundurmamaktadır fakat oteller olanaklarını devamlı günceller ve bazen bize bu güncellemeleri bildirmeyebilir. +44 289 023 4888 no.lu numaradan The Merchant Hotel ile iletişime geçmeni öneriyoruz.

  • The Merchant Hotel iletişim numarası nedir?

    The Merchant Hotel personelinden yardım almak için +44 289 023 4888 no.lu numarayı ara.

  • The Merchant Hotel Wi-Fi erişimi sağlıyor mu?

    Evet, The Merchant Hotel otel misafirlerine Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

  • The Merchant Hotel bünyesinde misafirlerin kullanabileceği bir spor salonu veya fitness merkezi mevcut mu?

    The Merchant Hotel misafirlerinin kullanabileceği bir fitness merkezi bulunmaktadır.

  • The Merchant Hotel için çıkış yapma saati kaçtır?

    Giriş için tesise 15:00 sonrası varış yapabilirsin. Çıkış saati şudur: 12:00. Özel bir talebin varsa bunu resepsiyona mümkün olduğunca erken belirtmeni öneririz.

  • The Merchant Hotel tesisinde bir odanın fiyatı ne kadardır?

    Bulunan en ucuz fırsatların fiyatı gecelik sadece ₺17.665'den başlıyor. The Merchant Hotel tesisindeki odalar için şu anda gecelik ortalam fiyat ₺31.482 civarında. Daha fazla fırsat görmek için aşağıdaki forma tarihlerini gir.

  • The Merchant Hotel tesisinde çamaşır yıkama hizmeti sunuluyor mu?

    Evet, The Merchant Hotel tesisinde çamaşırlarını yıkayabilirsin. Ütü ve ütü masası gibi ütüleme ekipmanı da mevcuttur.

  • Belfast içindeki oteller için momondo kaç operatörü aramaktadır?

    Eylül 2026 tarihi itibarıyla Belfast içindeki oteller için aralarından seçim yapabileceğin 1.288 operatör mevcuttur.

  • momondo Belfast içindeki oteller için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

    Belfast içindeki oteller için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Places of interest near The Merchant Hotel

Attractions in Belfast, Kuzey İrlanda curated by momondo
The Merchant Hotel konum: 16 Skipper Street, Belfast, BT1 2DZ

Top landmarks

  • St. Anne's Cathedral257 m
  • Cathedral Quarter263 m
  • Victoria Square317 m
  • Lagan Weir and Lookout371 m
  • Belfast Central Library379 m
  • Belfast City Hall0.5 km
  • Waterfront Hall0.6 km
  • The Odyssey0.8 km
  • Ulster Hall0.8 km
  • St Peter's Cathedral1.2 km
  • Titanic Belfast1.3 km
  • Harland and Wolff1.8 km

momondo’s favorite Belfast hotels

Clayton Hotel Belfast City

22-26 Ormeau Avenue, Belfast

8,0
4 yıldız

₺5.840

Voco Belfast By IHG

The Gasworks, 3 Cromac Place, Belfast

8,7
4 yıldız

₺5.767

Hilton Belfast

4 Lanyon Place, Belfast

8,5
4 yıldız

₺7.260

Holiday Inn Express Belfast City By IHG

106 University Street, Belfast

8,4
3 yıldız

₺5.249

ibis Belfast Queens Quarter

75 University Street, Belfast

8,5
3 yıldız

₺4.134

Ramada by Wyndham Belfast City Centre

20 Talbot Street, Belfast

8,4
3 yıldız

₺5.161

momondo ile otel rezervasyonu yaparken tasarruf et

Otellerde en iyi fırsatlar

Otellerde en iyi fırsatlar

3+ milyon tesisin sunduğu fırsatları tek bir yerde görüntüleyin.

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal

Ücretsiz iptal seçeneği sunan tesisleri bulmak için filtremizi kullanın.

Milyonlarca yorum

Milyonlarca yorum

Gerçek konuk yorumlarına dayanan puanlamalara göz atın.

Fiyat Alarmları

Fiyat Alarmları

Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Belfast seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
2 konuk, 1 oda
20.09 Paz
21.09 Pzt

Belfast konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Popüler Birleşik Krallık şehirleri