Belfast, Kuzey İrlanda Araç Kiralama

Ucuz Belfast, Kuzey İrlanda kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Belfast, NIR, Birleşik Krallık
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Belfast, NIR, Birleşik Krallık
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Belfast Araç Kiralama Rehberi

Belfast, Kuzey İrlanda için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

9,3

Genel

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

6,0

Value

6,5
Genel bakış

Temizlik

6,1

Konfor

5,8

Genel

5,6

Value

5,5
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

4,0

Genel

5,0

Value

4,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Value

2,0

Belfast, Kuzey İrlanda ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Belfast Intl Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Belfast Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Belfast içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Alamo, Europcar ve Enterprise, Belfast içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Belfast içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Belfast, NIR içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Belfast içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için keddy by Europcar, Alamo ve Europcar gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

 • Belfast, NIR için hız limiti nedir?

  Belfast içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Belfast civarındaki otobanlarda hız limiti 115 km/saat'tir. Belfast içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

 • Belfast içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

  Belfast içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 457 fiyata Ford Focus kiralık araçları tercih ediyor. Ford Fiesta, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 388. Kullanıcılarımız, Belfast içinde günlük ₺ 45 gibi düşük bir fiyata Ford Focus ve günlük ₺ 41 gibi düşük bir fiyata Ford Fiesta model kiralık araçlar buldu.

 • Belfast içinde hangi araç kiralama şirketi Ford Transit model araca sahip?

  Alamo, Belfast içinde Ford Transit model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Belfast içinde Ford Transit model araçlar için Alamo acentesinin sunduğu günlük fiyatlar Alamo civarındadır.

 • Belfast, Birleşik Krallık içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

  Ocak ayında Belfast içinde sıcaklıklar 5 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 80 mm civarındadır. Bu bilgi Belfast içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Belfast içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Belfast içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Belfast içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta, Volkswagen Polo ve Hyundai Accent, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.


Birleşik Krallık - diğer şehirlerdeki araçlar

Birleşik Krallık genelinde Londra, Manchester ve Northampton gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Belfast seyahatini planlamaya başla