Bursa, Bursa (il) içinde Araç Kiralama

Bursa, Bursa (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Bursa, Türkiye
4 Tem — 11 Tem
Aynı iade yeri
Bursa, Türkiye
4.7 Pzt
Öğle
11.7 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Bursa, Bursa (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Bursa, Bursa (il) içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Nissan Kicks
veya benzeri Standart SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 143

2 Eyl - 4 Eyl
Nissan Kicks
Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 26

4 Tem - 18 Tem
Daihatsu Sirion
Daewoo Leganza
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 77

2 Tem - 15 Tem
Daewoo Leganza
Toyota 4Runner
veya benzeri Lüks SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 301

2 Eyl - 4 Eyl
Toyota 4Runner
Class SUV
veya benzeri Lüks
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 119

2 Eyl - 4 Eyl
Class SUV
Toyota Fortuner
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 56

2 Tem - 15 Tem
Toyota Fortuner
Citroen C4 Aircross
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu

Günlük ₺ 76

2 Tem - 15 Tem
Citroen C4 Aircross
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 26

14 Tem - 9 Ağu
Hyundai Accent
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 31

4 Tem - 18 Tem
Opel Corsa

momondo'da bulunan Bursa, Bursa (il) araç kiralama fırsatları

Bursa içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 443 - ₺ 1.633

Tüm Araç Türleri

₺ 813 - ₺ 1.649

₺ 745, Bursa, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 443 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha ucuzdur. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bursa Küçük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 964, Bursa, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 670 ile yılın geri kalan zamanından %31 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha ucuzdur. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bursa Standart kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.445, Bursa, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 994 ile yılın geri kalan zamanından %32 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bursa Büyük kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.208, Bursa, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 616 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha ucuzdur. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bursa SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.212, Bursa, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 480 ile yılın geri kalan zamanından %61 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha pahalı. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.619, Bursa, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.249 ile yılın geri kalan zamanından %23 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha pahalı. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bursa Lüks kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Daihatsu Sirion
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 26

4 Tem - 18 Tem
Daihatsu Sirion
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 27

13 Ağu - 3 Eyl
Hyundai Accent
Hyundai Accent
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 26

14 Tem - 9 Ağu
Hyundai Accent

Bursa araç kiralama rehberi

Bursa, Bursa (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

5,9

Genel

1,9

Alış Yeri/İade Yeri

3,9

Value

1,9

Bursa içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Bursa seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Garenta

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 575

En Popüler Model

Hyundai i10
Garenta, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Bursa araç kiralama acentesidir. SURPRICE CAR RENTAL ve Budget, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Bursa şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve SUV.
Bursa içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 575'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.026'den başlamasını bekleyebilirsin.
Hyundai i10, son 7 gün içinde Bursa içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Honda Civic araç modelini de tercih etmektedir.

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Bursa içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Uludağ Milli Parki132,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Uludağ Milli Parki89,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Uludağ Milli Parki126,9 km

Bursa içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Bursa içindeki en popüler oteller

Bursa içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bursa içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Temmuz ayında hafta sonu Bursa için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 373 ile başlıyor ve ₺ 1.043 civarına kadar çıkıyor. Temmuz ayında Bursa içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 812 idi - fakat ₺ 322 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Bursa içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 3 konumundan birinde Garenta ile kiralayabilirsin. ₺ 287, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 479 ödemeyi bekleyebilirsin.

Budget, Bursa, Türkiye içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Bursa, Türkiye içinde 1 konumda günlük ₺ 955 ödemeyi bekleyebilirsin.

Bursa için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bursa civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bursa içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Genellikle Bursa içinde Haziran ayında sıcaklık 21 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Haziran ayında Bursa (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 30 mm yağış beklentisi ile 21 °C civarındadır. Bursa içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Bursa civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Bursa civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Bursa seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Bursa içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

Evet. momondo, Bursa içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

Evet. momondo, Bursa araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

Bursa dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Bursa içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.