Bursa, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Bursa, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bursa, Türkiye
23 Eyl — 30 Eyl
Aynı iade yeri
Bursa, Türkiye
23.9 Per
Öğle
30.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

Bursa, Türkiye kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sana en uygun kiralık aracı bul
Audi A3
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Enterprise

Günlük ₺ 428

9 Eki - 23 Eki
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Europcar

Günlük ₺ 260

13 Eki - 27 Eki
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 192

8 Eki - 22 Eki
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Sedona
veya benzeri Minibüs
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 937

10 Eki - 24 Eki
Kia Sedona
Chevrolet Equinox
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 418

10 Eki - 24 Eki
Chevrolet Equinox
BMW X3
veya benzeri Standart SUV
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Enterprise

Günlük ₺ 455

10 Eki - 24 Eki
BMW X3
Audi A3
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Enterprise

Günlük ₺ 512

10 Eki - 24 Eki
Audi A3
Audi A4
veya benzeri Lüks
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Enterprise

Günlük ₺ 857

8 Eki - 22 Eki
Audi A4

momondo'da bulunan Bursa, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 272 - ₺ 888

Tüm Araç Türleri

₺ 367 - ₺ 1.148

₺ 413, Bursa, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 272 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha ucuzdur. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bursa Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 490, Bursa, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 402 ile yılın geri kalan zamanından %19 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha ucuzdur. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bursa Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 623, Bursa, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 501 ile yılın geri kalan zamanından %20 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha pahalı. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bursa Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 407, Bursa, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 348 ile yılın geri kalan zamanından %15 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha ucuzdur. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bursa SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 472, Bursa, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 482 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha ucuzdur. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bursa Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 678, Bursa, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 629 ile yılın geri kalan zamanından %8 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bursa Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 192

8 Eki - 22 Eki
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 193

10 Eki - 24 Eki
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Europcar

Günlük ₺ 212

13 Eki - 27 Eki
Chevrolet Sonic Sedan

Bursa Araç Kiralama Rehberi

Bursa, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Uludağ Milli Parki132,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Uludağ Milli Parki89,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Uludağ Milli Parki126,9 km

Bursa, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve İstanbul Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bursa Araç Kiralama

Eylül ayında, Bursa için 563 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bursa içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Bursa içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Bursa içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bursa, Türkiye içinde Ekim ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ekim ayında hafta sonu Bursa için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 245 ile başlıyor ve ₺ 426 civarına kadar çıkıyor. Ekim ayında Bursa içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 291 idi - fakat ₺ 230 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Bursa içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Bursa içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Avis ile kiralayabilirsin. ₺ 192, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 439 ödemeyi bekleyebilirsin.

Ekim ayında Bursa içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu kişi Ekim ayında yapacakları Bursa seyahatinde ekonomik bir aracı tercih edecektir. Yağış miktarı ortalama 80 mm ve sıcaklık 10 °C civarındayken ekonomik bir araç, ıslak yol şartları ile baş etme kapasitesi ve sağladığı yakıt verimliliği ile ideal bir seçenektir. Bursa içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 319'dir.

Bursa, Türkiye için hız limiti nedir?

Bursa için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bursa civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bursa içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Bursa içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Enterprise, Bursa içinde Audi A4 model araç sunan en popüler araç kiralama şirketidir. Bursa içinde Audi A4 model araçlar için Enterprise acentesinin sunduğu günlük fiyatlar Enterprise civarındadır.

Bursa, Türkiye içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Bursa içinde Eylül ayında sıcaklık 20 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bursa içinde sıcaklıklar genellikle Eylül ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Bursa içinde sıcaklıklar Bursa (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Bursa (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 30 mm yağış beklentisi ile 20 °C civarındadır. Bursa içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Bursa içindeki havalimanlarında araç kiralama

Bursa yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Bursa seyahatini planlamaya başla