En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Bursa, Bursa (il) araba kiralama

Bursa, Bursa (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Bursa, Bursa (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Bursa, Bursa (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Bursa içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Bursa içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Bursa içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Bursa içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle GREEN MOTION acentesinden bulunmaktadır. GREEN MOTION ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 688 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Bursa içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.138'dir.

momondo'da bulunan Bursa, Bursa (il) araç kiralama fırsatları

Bursa içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 831 - ₺ 2.507

Tüm Araç Türleri

₺ 1.104 - ₺ 3.110

₺ 1.319, Bursa, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 831 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha ucuzdur. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bursa küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.856, Bursa, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.008 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %7 daha ucuzdur. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bursa standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 5.070, Bursa, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.424 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %61 daha pahalı. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.512, Bursa, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.629 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha pahalı. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bursa SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.047, Bursa, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.890 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %51 daha pahalı. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 4.528, Bursa, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bursa, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.332 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Bursa içindeki ortalama bir kiralık araçtan %57 daha pahalı. Bursa içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 971

27 Haz - 16 Tem
Opel Corsa
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 1.043

27 Haz - 16 Tem
Peugeot 301
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.130

24 Haz - 31 Tem
Ford Focus

Bursa araç kiralama rehberi

Bursa, Bursa (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Garenta

4 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Europcar

1 konum

Enterprise Rent-A-Car

2 konum

Goldcar Rental SP

1 konum

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

5,9

Genel

1,9

Alış Yeri/İade Yeri

3,9

Value

1,9

Rent Go Rent A Car

3 konum

Renticar

3 konum

Bursa içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Bursa seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Garenta

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 852

En Popüler Model

Class Economy Car
Garenta, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Bursa araç kiralama acentesidir. GREEN MOTION ve Europcar, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Bursa şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Intermediate.
Bursa içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 852'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.444'den başlamasını bekleyebilirsin.
Class Economy Car, son 7 gün içinde Bursa içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Compact Crossover araç modelini de tercih etmektedir.

Bursa içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bursa içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Bursa, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında hafta sonu Bursa için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 1.529 ile başlıyor ve ₺ 1.678 civarına kadar çıkıyor. Temmuz ayında Bursa içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 1.695 idi - fakat ₺ 1.229 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Bursa, Türkiye için hız limiti nedir?

Bursa için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bursa civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bursa içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Bursa, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Bursa içinde Haziran ayında sıcaklık 21 °C civarında seyreder ve 30 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Bursa içinde sıcaklıklar Bursa (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Bursa (il) için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 30 mm yağış beklentisi ile 21 °C civarındadır. Bursa içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Bursa içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Bursa içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Bursa içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Bursa içindeki araçlar için 36 operatör mevcuttur.

Bursa içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Bursa dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Bursa içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Bursa içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Bursa içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Bursa içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Bursa içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Bursa içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Bursa içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Bursa içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo, Bursa araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Bursa içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Bursa dahil tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetleri, momondo üzerinden bulunabilir.

momondo üzerinden Bursa içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Bursa içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Bursa seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Bursa konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Bursa'da popüler kiralık araba türleri