Bodrum, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Bodrum, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bodrum, Türkiye
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Bodrum, Türkiye
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Bodrum, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 118 - ₺ 441

Tüm Araç Türleri

₺ 165 - ₺ 888

₺ 240, Bodrum, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 118 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %50 daha ucuzdur. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bodrum Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 380, Bodrum, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha ucuzdur. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bodrum Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 540, Bodrum, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha pahalı. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bodrum Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 351, Bodrum, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha ucuzdur. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bodrum SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 481, Bodrum, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha pahalı. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bodrum Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 767, Bodrum, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha pahalı. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bodrum Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 261, Bodrum, Türkiye içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %46 daha ucuzdur. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Bodrum Üstü Açık kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Europcar

Günlük ₺ 243

14 Tem - 18 Tem
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Europcar

Günlük ₺ 245

26 Tem - 9 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Europcar

Günlük ₺ 272

25 Tem - 15 Ağu
Chevrolet Sonic Sedan

Bodrum Araç Kiralama Rehberi

Bodrum, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bodrum Plaji142,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bodrum Plaji31,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bodrum Plaji125,8 km

Bodrum, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bodrum Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Bodrum içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 2.496 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bodrum içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Bodrum içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Bodrum içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bodrum, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında hafta sonu Bodrum için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 94 ile başlıyor ve ₺ 239 civarına kadar çıkıyor. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 75 - ₺ 163 olarak değiştiriyor.

Bodrum içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Hertz, 1 konumda sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 348 ödemeyi bekleyebilirler.

Bodrum, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Bodrum için hız sınırı: 50 km/saat. Bodrum ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Bodrum içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Bodrum, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Bodrum içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 25 °C ve yağışın 10 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bodrum içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Bodrum içinde sıcaklıklar Muğla (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bodrum içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Muğla (il) içinde sıcaklıkların 23 °C ve yağış ihtimalinin 17 mm civarında olduğunu unutma.


Bodrum içindeki havalimanlarında araç kiralama

Bodrum yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Bodrum seyahatini planlamaya başla