Bodrum, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Bodrum, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bodrum, Türkiye
17 Nis — 24 Nis
Aynı iade yeri
Bodrum, Türkiye
17.4 Cmt
Öğle
24.4 Cmt
Öğle

Bodrum içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 98 - ₺ 408

Aile boyu

₺ 83 - ₺ 320

Ekonomi

₺ 83 - ₺ 286

Bodrum, Türkiye içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mart ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 98 olan fiyatlardan %40 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ağustos ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Mart ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Aileniz için daha geniş bir araca ihtiyacınız varsa 6+ koltuklu geniş araçlar genellikle Mart ayında en ucuzdur. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Bodrum Araç Kiralama Rehberi

Bodrum, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.8

11 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

2 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bodrum Plaji142,1 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bodrum Plaji125,8 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bodrum Plaji31,6 km

Bodrum, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bodrum Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Bodrum içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 2.496 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bodrum içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Budget, Bodrum içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Bodrum içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bodrum, Türkiye içinde Mayıs ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Mayıs ayında hafta sonu Bodrum için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 88 ile başlıyor ve ₺ 222 civarına kadar çıkıyor. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 69 - ₺ 152 olarak değiştiriyor.

Bodrum, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Bodrum içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, Avis ve Budget dahil olmak üzere Bodrum içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Bodrum içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, 3 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 470 ödemeyi bekleyebilirler.

Bodrum, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Bodrum için hız sınırı: 50 km/saat. Bodrum ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Bodrum içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Bodrum, Türkiye içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Nisan ayında Bodrum içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 17 °C ve yağışın 30 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bodrum içinde sıcaklıkların Nisan ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Bodrum içinde sıcaklıklar Muğla (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bodrum içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Nisan ayında Muğla (il) içinde sıcaklıkların 14 °C ve yağış ihtimalinin 50,6 mm civarında olduğunu unutma.


Bodrum içindeki havalimanlarında araç kiralama

Bodrum yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Bodrum seyahatini planlamaya başla