Bodrum Araç Kiralama

Ucuz Bodrum kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bodrum, Türkiye
25 Oca — 1 Şub
Aynı iade yeri
Bodrum, Türkiye
25.1 Pts
Öğle
1.2 Pts
Öğle

Bodrum içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 90 - ₺ 350

Ekonomi

₺ 98 - ₺ 253

Bodrum içinde araç kiralamak için en ucuz ay Aralık ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 102 olan fiyatlardan %38 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ağustos ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Aralık ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Bodrum Araç Kiralama Rehberi

Bodrum için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.8

11 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.4

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.8

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir, Türkiye

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bodrum Plaji142,1 km
Dalaman Havalimanı

Dalaman, Türkiye

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bodrum Plaji125,8 km
Muğla Milas-Bodrum Havalimanı

Bodrum, Türkiye

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Bodrum Plaji31,6 km

Bodrum ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bodrum Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Bodrum içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 2.496 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bodrum içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Budget, Bodrum içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Bodrum içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bodrum içinde Şubat ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Şubat ayında hafta sonu Bodrum için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 27 ile başlıyor ve ₺ 286 civarına kadar çıkıyor. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 92 - ₺ 283 olarak değiştiriyor.

Bodrum içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Bodrum içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, Avis ve Budget dahil olmak üzere Bodrum içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Şubat ayında Bodrum içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Bodrum seyahatine Şubat ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 13 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 130 mm olduğu Bodrum şehrinde Şubat ayı boyunca görülmektedir. Bodrum içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 310'dir.

Bodrum içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, 3 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 430 ödemeyi bekleyebilirler.

Bodrum için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Bodrum için hız sınırı: 50 km/saat. Bodrum ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Bodrum içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Bodrum, Türkiye içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Bodrum içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 11 °C ve yağışın 90 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bodrum içinde Ocak ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Bodrum içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Bodrum içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Fiat Panda ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Bodrum içinde sıcaklıklar Muğla (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bodrum içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Muğla (il) içinde sıcaklıkların 8 °C ve yağış ihtimalinin 205 mm civarında olduğunu unutma.


Bodrum seyahatini planlamaya başla