En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Bodrum, Muğla (il) araba kiralama

Bodrum, Muğla (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
18.6 Sal
25.6 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Bodrum, Muğla (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Bodrum, Muğla (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.035/day
Kompakt₺ 1.035/day
Orta₺ 1.355/day
Standart₺ 3.394/day
Küçük₺ 1.582/day
Kompakt SUV₺ 1.061/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.521/day
Kompakt istasyon kasa₺ 1.530/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Bodrum içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Bodrum içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Bodrum içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Bodrum içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle GREEN MOTION acentesinden bulunmaktadır. GREEN MOTION ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 433 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Bodrum içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 811'dir.

Bodrum içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

3 konum ile keddy by Europcar, Bodrum içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Bodrum içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 930 (ve günlük ortalama ₺ 554 gibi düşük) bir fiyata Renault Clio model kiralık araçlar, Bodrum içindeki en popüler araçlardır. Bodrum içinde günlük ortalama ₺ 857'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 433) Hyundai i20 kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Bodrum, Muğla (il) araç kiralama fırsatları

Bodrum içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 569 - ₺ 1.535

Tüm Araç Türleri

₺ 771 - ₺ 2.802

₺ 939, Bodrum, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 569 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha ucuzdur. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bodrum küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.361, Bodrum, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 759 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha ucuzdur. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bodrum standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.252, Bodrum, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.802 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %65 daha pahalı. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.386, Bodrum, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 869 ile yılın geri kalan zamanından %64 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha pahalı. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bodrum SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.135, Bodrum, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.471 ile yılın geri kalan zamanından %22 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha pahalı. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 5.090, Bodrum, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bodrum, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.221 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Bodrum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %70 daha pahalı. Bodrum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.035

2 Eyl - 13 Eyl
Fiat Tipo
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.035

2 Eyl - 13 Eyl
Ford Fiesta
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 1.176

18 Haz - 21 Haz
Peugeot 301

Bodrum araç kiralama rehberi

Bodrum, Muğla (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

ADDCAR RENTAL

1 konum

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

8,6
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0

Autovia

1 konum

SURPRICE CAR RENTAL

2 konum

keddy by Europcar

3 konum

Carfleet Rent A Car

2 konum

CIRCULAR

2 konum

Bodrum içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Bodrum seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Avec Car Rental

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 656

En Popüler Model

Class Intermediate SUV
Avec Car Rental, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Bodrum araç kiralama acentesidir. SURPRICE CAR RENTAL ve GREEN MOTION , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Bodrum şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Intermediate.
Bodrum içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 656'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.206'den başlamasını bekleyebilirsin.
Class Intermediate SUV, son 7 gün içinde Bodrum içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Renault Clio araç modelini de tercih etmektedir.

Bodrum içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bodrum içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Bodrum, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında hafta sonu Bodrum için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 1.152 ile başlıyor ve ₺ 1.357 civarına kadar çıkıyor. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 663 - ₺ 2.443 olarak değiştiriyor.

Bodrum, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Bodrum içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Budget, Hertz ve ADDCAR RENTAL dahil olmak üzere Bodrum içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Bodrum, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Bodrum için hız sınırı: 50 km/saat. Bodrum ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Bodrum içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Bodrum içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 5 Series model araca sahip?

Bodrum, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Bodrum içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 25 °C ve yağışın 10 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Bodrum içinde sıcaklıklar Muğla (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bodrum içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Muğla (il) içinde sıcaklıkların 23 °C ve yağış ihtimalinin 17,6 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Bodrum içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Bodrum içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Bodrum içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Bodrum içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 53 operatör mevcuttur.

Bodrum içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Bodrum dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Bodrum içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Bodrum içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Bodrum içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Bodrum içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Bodrum içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

Bodrum içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, Bodrum içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Bodrum içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Bodrum içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Bodrum dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Bodrum içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Bodrum içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Bodrum içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Bodrum seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
18.6 Sal
Öğlen
25.6 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Bodrum konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Bodrum'da popüler kiralık araba türleri