Van Araç Kiralama

Ucuz Van kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Van, Türkiye
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Van, Türkiye
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Van Araç Kiralama Rehberi

Van için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Van içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 161 - ₺ 822

Ekonomi

₺ 194 - ₺ 369

Van içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mart ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 196 olan fiyatlardan %20 daha düşüktür. En pahalı ay ise Temmuz ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Mart ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Van içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Van ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Van Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Van Araç Kiralama

Ocak ayında, momondo kullancıları için 398, Van kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Van içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Enterprise, National ve Avis, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Van içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Van içinde Şubat ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 209 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Şubat ayı için Van içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 260 tutmaktadır. Şubat ayında Van için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 210 olmak üzere ortalama ₺ 298'dir.

Van içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Van içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Alamo ile kiralayabilirsin. ₺ 206, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 210 ödemeyi bekleyebilirsin.

Van içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Van için Enterprise, National ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Van içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Van içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Van içinde 2 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 515'dir.

Van için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Van için hız sınırı: 50 km/saat. Van ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Van içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Van içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Van içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Van seyahatini planlamaya başla