Van, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Van, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Van, Türkiye
29 Haz — 6 Tem
Aynı iade yeri
Van, Türkiye
29.6 Sal
Öğle
6.7 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Van, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 221 - ₺ 558

Tüm Araç Türleri

₺ 221 - ₺ 718

₺ 352, Van, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Van, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Van içindeki ortalama bir kiralık araçtan %26 daha ucuzdur. Van içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Van Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 399, Van, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Van, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Van içindeki ortalama bir kiralık araçtan %16 daha ucuzdur. Van içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Van Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 411, Van, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Van, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Van içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha ucuzdur. Van içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Van Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 399

11 Tem - 21 Tem
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 475

11 Tem - 20 Tem
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 694

11 Tem - 20 Tem
Chevrolet Sonic Sedan

Van Araç Kiralama Rehberi

Van, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Van, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Van Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Van Araç Kiralama

Haziran ayında, momondo kullancıları için 398, Van kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Van içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Alamo ve Budget, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Van içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Van, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 240 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için Van içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 406 tutmaktadır. Temmuz ayında Van için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 244 olmak üzere ortalama ₺ 400'dir.

Van içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Van içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Alamo ile kiralayabilirsin. ₺ 242, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 247 ödemeyi bekleyebilirsin.

Van içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Alamo, Van, Türkiye içinde 1 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 247'dir.

Van, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Van için hız sınırı: 50 km/saat. Van ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Van içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Van içinde hava durumu Haziran ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Van içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Van içindeki havalimanlarında araç kiralama

Van yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Van seyahatini planlamaya başla