En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Van, Van (il) araba kiralama

Van, Van (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
17.6 Pzt
24.6 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Van, Van (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Van, Van (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Van içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Van içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Van içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Van içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Alamo acentesinden bulunmaktadır. Alamo ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 805 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Van içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.879'dir.

Van içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Suzuki Swift ve Toyota C-HR, Van içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Van içinde Suzuki Swift kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 896 ve günlük en düşük ₺ 804 fiyata buldu. Toyota C-HR kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 1.797 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.913 civarındadır.

momondo'da bulunan Van, Van (il) araç kiralama fırsatları

Van içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.106 - ₺ 2.293

Tüm Araç Türleri

₺ 1.750 - ₺ 3.601

₺ 1.700, Van, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Van, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.106 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Van içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha ucuzdur. Van içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Van küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.283, Van, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Van, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.902 ile yılın geri kalan zamanından %43 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Van içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha pahalı. Van içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Van standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 5.756, Van, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Van, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.571 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Van içindeki ortalama bir kiralık araçtan %51 daha pahalı. Van içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.923, Van, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Van, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.706 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Van içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Van içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Van SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.203, Van, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Van, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.867 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Van içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Van içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Van minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 5.876, Van, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Van, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 4.247 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Van içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha pahalı. Van içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.621

10 Tem - 12 Tem
Ford Fiesta
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.794

10 Tem - 12 Tem
Ford Fiesta
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 2.453

25 Haz - 26 Haz
Hyundai Accent Hatch

Van araç kiralama rehberi

Van, Van (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Garenta

2 konum

Europcar

2 konum

Enterprise Rent-A-Car

2 konum

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Nissa Car Rental

3 konum

Van içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Van seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Economy, SUV, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.012

En Popüler Model

Suzuki Swift
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Van araç kiralama acentesidir. Enterprise Rent-A-Car ve Budget, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Van şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, SUV ve Compact.
Van içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.012'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.086'den başlamasını bekleyebilirsin.
Suzuki Swift, son 7 gün içinde Van içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Fiat Tipo araç modelini de tercih etmektedir.

Van içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Van içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Van, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 7.404 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için Van içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 7.504 tutmaktadır. Temmuz ayında Van için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 1.437 olmak üzere ortalama ₺ 1.560'dir.

Van, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Van için hız sınırı: 50 km/saat. Van ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Van içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Van içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 5 Series model araca sahip?

momondo Van içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Van içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Van içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Van içindeki araçlar için 35 operatör mevcuttur.

Van içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Van dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Van içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Van içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Van içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Van içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Van içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

Van içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, Van içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Van içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Van içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Van dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Van içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Van içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Van içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Van içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Van seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
17.6 Pzt
Öğlen
24.6 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Van konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Van'da popüler kiralık araba türleri