Belgrad Araç Kiralama

Ucuz Belgrad kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Belgrad, Sırbistan
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Belgrad, Sırbistan
6.12 Paz
Öğle
13.12 Paz
Öğle

Belgrad içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 23 - ₺ 235

Ekonomi

₺ 35 - ₺ 153

Belgrad içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mayıs ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 44 olan fiyatlardan %46 daha düşüktür. En pahalı ay ise Temmuz ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Kasım ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Belgrad Araç Kiralama Rehberi

Belgrad için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Orta 5.7

47 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

5 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

14 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

7 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

4 yoruma göre


Belgrad ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Belgrad Nikola Tesla Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Belgrad Araç Kiralama

Kasım ayında, şu ana kadar 182 momondo kullanıcısı Belgrad için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Belgrad içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, National ve Avis, Belgrad içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Belgrad içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Belgrad içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Belgrad içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 2 konumundan birinde Avis ile kiralayabilirsin. ₺ 41, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 136 ödemeyi bekleyebilirsin.

Belgrad içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Belgrad için Enterprise, National ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Belgrad içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Belgrad içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Belgrad içinde 6 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Belgrad içinde Europcar şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 267 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Belgrad için hız limiti nedir?

Belgrad içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Belgrad civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Belgrad içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Belgrad seyahatini planlamaya başla