En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Belgrad, Sirbistan (orta) araba kiralama

Belgrad, Sirbistan (orta) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
15.6 Cmt
22.6 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Belgrad, Sirbistan (orta) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Belgrad, Sirbistan (orta) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Belgrad içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Belgrad içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Belgrad içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Belgrad içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle SURPRICE CAR RENTAL acentesinden bulunmaktadır. SURPRICE CAR RENTAL ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 340 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Belgrad içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 548'dir.

Belgrad içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

10 konum ile Cube Rent a Car, Belgrad içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Belgrad içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Belgrad içinde Opel Corsa kiralıyor ve Volkswagen T-Cross en popüler ikinci seçenek. Opel Corsa kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.381 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Belgrad içinde günlük ₺ 306 gibi düşük bir fiyattan kiralık Opel Corsa araçlar buldu. Belgrad içinde Volkswagen T-Cross kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 1.444 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 376'dir.

momondo'da bulunan Belgrad, Sirbistan (orta) araç kiralama fırsatları

Belgrad içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 645 - ₺ 2.038

Tüm Araç Türleri

₺ 934 - ₺ 2.267

₺ 963, Belgrad, Sırbistan içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 645 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Belgrad küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.657, Belgrad, Sırbistan içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 772 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Belgrad standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.415, Belgrad, Sırbistan içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.665 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %61 daha pahalı. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.459, Belgrad, Sırbistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 794 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha pahalı. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Belgrad SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.932, Belgrad, Sırbistan içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.880 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %54 daha pahalı. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.995, Belgrad, Sırbistan içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.000 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %55 daha pahalı. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Ka
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 313

13 Haz - 20 Haz
Ford Ka
Volkswagen Polo
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 318

13 Haz - 20 Haz
Volkswagen Polo
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 348

13 Haz - 20 Haz
Hyundai i10

Belgrad araç kiralama rehberi

Belgrad, Sirbistan (orta) için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,3

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

8,3

SURPRICE CAR RENTAL

3 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

5,0

Value

8,0
Genel bakış

Temizlik

5,6

Konfor

5,6

Genel

5,4

Alış Yeri/İade Yeri

5,5

Value

5,3

GREEN MOTION

3 konum
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

5,0

Genel

5,0

Alış Yeri/İade Yeri

5,0

Value

5,0

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

5,7

Konfor

5,7

Genel

4,7

Alış Yeri/İade Yeri

5,0

Value

4,4

Cube Rent a Car

9 konum

Europcar

7 konum

Fast Mobility Car Rental

7 konum

Belgrad içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Belgrad seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

CarWiz

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 428

En Popüler Model

Volkswagen T-Cross
CarWiz, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Belgrad araç kiralama acentesidir. SURPRICE CAR RENTAL ve Budget, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Belgrad şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve SUV.
Belgrad içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 428'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 691'den başlamasını bekleyebilirsin.
Volkswagen T-Cross, son 7 gün içinde Belgrad içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Ford Fiesta araç modelini de tercih etmektedir.

Belgrad içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Belgrad içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Belgrad, Sırbistan içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 578 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için Belgrad içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 1.001 tutmaktadır. Temmuz ayında Belgrad için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 340 olmak üzere ortalama ₺ 535'dir.

Belgrad, Sırbistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Belgrad için SURPRICE CAR RENTAL , CarWiz ve Hertz gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Belgrad içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Temmuz ayında Belgrad içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Belgrad için Temmuz ayında sıcaklıklar 23 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Belgrad içinde Temmuz ayı boyunca sadece 58 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Belgrad içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.555'dir.

Belgrad, Sırbistan için hız limiti nedir?

Belgrad içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Belgrad civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Belgrad içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Belgrad içinde hangi araç kiralama şirketi Skoda Kodiaq model araca sahip?

Belgrad, Sırbistan içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Belgrad içinde sıcaklıklar 21 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 101 mm civarındadır. Bu bilgi Belgrad içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Belgrad içinde sıcaklıklar Sirbistan (orta) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Belgrad içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Sirbistan (orta) genelinde sıcaklıkların genellikle 20 °C ve yağış miktarının 79 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Belgrad içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Belgrad içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Belgrad içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Belgrad içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 118.

Belgrad içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Belgrad dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Belgrad içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Belgrad içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Belgrad içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Belgrad içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Belgrad içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Belgrad içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Belgrad içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Belgrad içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Belgrad içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Belgrad içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Belgrad içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Belgrad dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Belgrad içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Belgrad içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Belgrad seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
15.6 Cmt
Öğlen
22.6 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Belgrad konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Belgrad'ta popüler kiralık araç acenteleri