Belgrad, Sirbistan (orta) içinde Araç Kiralama

Belgrad, Sirbistan (orta) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Belgrad, Sırbistan
16 Ağu — 23 Ağu
Aynı iade yeri
Belgrad, Sırbistan
16.8 Sal
Öğle
23.8 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Belgrad, Sirbistan (orta) araç kiralama fırsatları

Belgrad içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 129 - ₺ 634

Tüm Araç Türleri

₺ 288 - ₺ 1.922

₺ 403, Belgrad, Sırbistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 129 ile yılın geri kalan zamanından %69 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %57 daha ucuzdur. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.166, Belgrad, Sırbistan içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 338 ile yılın geri kalan zamanından %72 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha pahalı. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.008, Belgrad, Sırbistan içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.351 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha pahalı. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 497, Belgrad, Sırbistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 310 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %46 daha ucuzdur. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Belgrad araç kiralama rehberi

Belgrad, Sirbistan (orta) için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

7,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

7,0

Value

9,0

Belgrad içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Belgrad seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

INTERRENT

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 338

En Popüler Model

Ford Focus
INTERRENT , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Belgrad araç kiralama acentesidir. Budget ve ADDCAR RENTAL , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Belgrad şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Compact.
Belgrad içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 338'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 543'den başlamasını bekleyebilirsin.
Ford Focus, son 7 gün içinde Belgrad içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Ford Fiesta araç modelini de tercih etmektedir.

Belgrad içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Belgrad içindeki en popüler oteller

Belgrad içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Belgrad içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Belgrad içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda INTERRENT ile kiralayabilirsin. ₺ 115, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 361 ödemeyi bekleyebilirsin.

Belgrad için Avis, Autonom ve Europcar gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Belgrad içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Çoğu seyahat sever Eylül ayında Belgrad seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Eylül ayında sıcaklıklar ortalama 13 °C ve yağış miktarı 50 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Belgrad içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.519'dir.

Hertz, Belgrad, Sırbistan içinde 2 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Belgrad, Sırbistan içinde Hertz şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 878 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Belgrad içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Belgrad civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Belgrad içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Ağustos ayında Belgrad içinde sıcaklıklar 23 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 58 mm civarındadır. Bu bilgi Belgrad içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Ağustos ayında Belgrad içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Sirbistan (orta) genelinde sıcaklıkların genellikle 22 °C ve yağış miktarının 52,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Belgrad civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Belgrad civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Sırbistan içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Sırbistan içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Belgrad seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

Belgrad içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Belgrad içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Belgrad içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo, özel olarak Belgrad içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Belgrad dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

Evet. momondo, Belgrad içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.