Belgrad, Sırbistan Araç Kiralama

Ucuz Belgrad, Sırbistan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Belgrad, Sırbistan
24 Haz — 1 Tem
Aynı iade yeri
Belgrad, Sırbistan
24.6 Per
Öğle
1.7 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Belgrad, Sırbistan araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Cars

₺ 64 - ₺ 241

All Car Types

₺ 85 - ₺ 893

₺ 130, Belgrad, Sırbistan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 64 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %49 daha ucuzdur. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Belgrad Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 406, Belgrad, Sırbistan içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Belgrad, Sırbistan içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Belgrad içindeki ortalama bir kiralık araçtan %38 daha pahalı. Belgrad içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Belgrad Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
₺ 186/günlük
Belgrad
Belgrade Airport
Kia Rio Hatchback
₺ 186/günlük
Teklifi göster
Hyundai Accent
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
1 valiz sığıyor
2-3 kapılı araçlar
₺ 191/günlük
Belgrad
Belgrade Airport
Hyundai Accent
₺ 191/günlük
Teklifi göster
Hyundai Accent
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
1 valiz sığıyor
2-3 kapılı araçlar
₺ 236/günlük
Belgrad
Belgrade Airport
Hyundai Accent
₺ 236/günlük
Teklifi göster

Belgrad Araç Kiralama Rehberi

Belgrad, Sırbistan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,0

Genel

5,7

Alış/İade

5,7

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,5

Genel

8,5

Alış/İade

9,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

7,3

Genel

8,0

Alış/İade

9,3

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,8

Konfor

7,8

Genel

8,0

Alış/İade

8,7

Fiyat-kalite dengesi

7,8

Belgrad, Sırbistan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Belgrad Nikola Tesla Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Belgrad Araç Kiralama

Haziran ayında, şu ana kadar 182 momondo kullanıcısı Belgrad için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Belgrad içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Avis, Europcar ve Hertz, Belgrad içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Belgrad içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Belgrad, Sırbistan içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 35 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için Belgrad içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 93 tutmaktadır. Temmuz ayında Belgrad için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 48 olmak üzere ortalama ₺ 52'dir.

Belgrad içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Belgrad içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 2 konumundan birinde Avis ile kiralayabilirsin. ₺ 45, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 149 ödemeyi bekleyebilirsin.

Belgrad, Sırbistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Belgrad için Avis, Autonom ve Europcar gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Belgrad içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Belgrad içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Belgrad, Sırbistan içinde 7 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Belgrad, Sırbistan içinde Europcar şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 293 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Belgrad, Sırbistan için hız limiti nedir?

Belgrad içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Belgrad civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Belgrad içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Belgrad, Sırbistan içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Belgrad içinde sıcaklıklar 21 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 101 mm civarındadır. Bu bilgi Belgrad içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Belgrad içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Belgrad içinde sıcaklıklar Sirbistan (orta) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Belgrad içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Sirbistan (orta) genelinde sıcaklıkların genellikle 21 °C ve yağış miktarının 101 mm olduğunu bilmen önemli.


Belgrad içindeki havalimanlarında araç kiralama

Belgrad yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Belgrad seyahatini planlamaya başla