Venedik Araç Kiralama

Ucuz Venedik kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Venedik, VE, İtalya
4 Mar — 11 Mar
Aynı iade yeri
Venedik, VE, İtalya
4.3 Per
Öğle
11.3 Per
Öğle

Venedik Araç Kiralama Rehberi

Venedik için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 6.3

74 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

21 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

3 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.8

27 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.6

11 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.6

1 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Venedik Marco Polo Havalimanı

Venedik, İtalya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

San Marco Meydanı7,6 km
Bolonya Guglielmo Marconi Havalimanı

Bolonya, İtalya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

San Marco Meydanı129,5 km
Verona Havalimanı

Verona, İtalya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

San Marco Meydanı113,2 km

Venedik ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Venedik Marco Polo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Venedik Araç Kiralama

Şubat ayında, şu ana kadar 26 momondo kullanıcısı Venedik için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Venedik içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, National ve Avis, Venedik içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Venedik içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Venedik içinde Mart ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 487 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Mart ayı için Venedik içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 487 tutmaktadır. Mart ayında Venedik için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 156 olmak üzere ortalama ₺ 156'dir.

Venedik içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Venedik içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Alamo, National ve Avis, Venedik içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Venedik içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Venedik içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Venedik içinde 3 konum bulabilirsin ve Venedik içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 319 ödemeyi bekleyebilirsin.

Venedik için hız limiti nedir?

Venedik içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Venedik civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Venedik içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Venedik, İtalya içinde Şubat ayında hava durumu nasıldır?

Şubat ayında Venedik içinde sıcaklıklar 5 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 54 mm civarındadır. Bu bilgi Venedik içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Şubat içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Venedik içinde hava durumu Şubat ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Venedik içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Venedik içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat 500, Chevrolet Spark ve Opel Astra Sports Tourer, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Venedik içinde sıcaklıklar Veneto bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Şubat ayında Veneto için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 54 mm yağış beklentisi ile 5 °C civarındadır. Venedik içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Venedik seyahatini planlamaya başla