En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Venedik, Veneto araba kiralama

Venedik, Veneto içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Venedik, Veneto kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Venedik, Veneto içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Venedik içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Venedik içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Venedik içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Venedik içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Target Italy acentesinden bulunmaktadır. Target Italy ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 165 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Venedik içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 203'dir.

Venedik içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

10 konum ile Sunnycars, Venedik içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Venedik içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Venedik içinde Fiat 500 kiralıyor ve Jeep Renegade en popüler ikinci seçenek. Fiat 500 kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.393 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Venedik içinde günlük ₺ 186 gibi düşük bir fiyattan kiralık Fiat 500 araçlar buldu. Venedik içinde Jeep Renegade kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 1.711 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 637'dir.

momondo'da bulunan Venedik, Veneto araç kiralama fırsatları

Venedik içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 900 - ₺ 2.114

Tüm Araç Türleri

₺ 995 - ₺ 2.638

₺ 1.496, Venedik, İtalya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Venedik, İtalya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 900 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Venedik içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Venedik içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Venedik küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.930, Venedik, İtalya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Venedik, İtalya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 390 ile yılın geri kalan zamanından %80 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Venedik içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha pahalı. Venedik içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Venedik standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.756, Venedik, İtalya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Venedik, İtalya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.841 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Venedik içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha pahalı. Venedik içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.834, Venedik, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Venedik, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 241 ile yılın geri kalan zamanından %87 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Venedik içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha ucuzdur. Venedik içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Venedik SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 358

17 Haz - 21 Haz
Hyundai i10
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 403

17 Haz - 21 Haz
Renault Clio
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 728

17 Haz - 21 Haz
Hyundai Accent Hatch

Venedik araç kiralama rehberi

Venedik, Veneto için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Leasys Rent

3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

8,9

Alış Yeri/İade Yeri

8,9

Value

8,1

Europcar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

6,0

Thrifty

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,7

Genel

7,7

Alış Yeri/İade Yeri

7,7

Value

7,5

Hertz

4 konum
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

6,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,4

Value

5,7

Alamo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

6,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

6,6

DRIVALIA

3 konum
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

3,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Sunnycars

10 konum

Venedik içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Venedik seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

SUV, Economy, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 685

En Popüler Model

Fiat 500
Son 72 saat içinde Venedik şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Economy ve Compact.
Venedik içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 685'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.560'den başlamasını bekleyebilirsin.
Fiat 500, son 7 gün içinde Venedik içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Jeep Renegade araç modelini de tercih etmektedir.

Venedik içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Venedik içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Venedik, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Venedik içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Thrifty, Europcar ve Hertz, Venedik içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Venedik, İtalya için hız limiti nedir?

Venedik içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Venedik civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Venedik içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Venedik içinde hangi araç kiralama şirketi Volkswagen Taigo model araca sahip?

Venedik, İtalya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Venedik içinde sıcaklıklar 20 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 76 mm civarındadır. Bu bilgi Venedik içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Venedik içinde sıcaklıklar Veneto bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Veneto için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 89,5 mm yağış beklentisi ile 20 °C civarındadır. Venedik içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.

momondo Venedik içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Venedik içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Venedik içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Venedik içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 108.

Venedik içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Venedik dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Venedik içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Venedik içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Venedik içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Venedik içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Venedik içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Venedik içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Venedik içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Venedik içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Venedik içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Venedik dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Venedik içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Venedik dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Venedik içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Venedik seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Venedik konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun