Venedik, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Venedik, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Venedik, VE, İtalya
5 Eki — 12 Eki
Aynı iade yeri
Venedik, VE, İtalya
5.10 Sal
Öğle
12.10 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Venedik, İtalya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 104 - ₺ 2.981

Tüm Araç Türleri

₺ 104 - ₺ 1.352

₺ 505, Venedik, İtalya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Venedik, İtalya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 104 ile yılın geri kalan zamanından %80 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Venedik içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha pahalı. Venedik içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Venedik Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Venedik Araç Kiralama Rehberi

Venedik, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,1

Genel

6,0

Alış/İade

5,8

Fiyat-kalite dengesi

6,1
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,5

Genel

8,1

Alış/İade

8,4

Fiyat-kalite dengesi

7,8
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,3

Genel

6,0

Alış/İade

5,3

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

5,9

Konfor

4,3

Genel

4,6

Alış/İade

4,3

Fiyat-kalite dengesi

4,9

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

San Marco Meydanı7,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

San Marco Meydanı129,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

San Marco Meydanı113,2 km

Venedik, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Venedik Marco Polo Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Venedik Araç Kiralama

Eylül ayında, şu ana kadar 12 momondo kullanıcısı Venedik için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Venedik içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Thrifty ve Dollar, Venedik içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Venedik içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Venedik, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Venedik içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Hertz, GREEN MOTION ve MAGGIORE , Venedik içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Ekim ayında Venedik içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Venedik seyahatine Ekim ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. Venedik / Ekim ayında sıcaklıklar ortalama 8 °C ve yağış miktarı 87 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. Venedik içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 677'dir.

Venedik, İtalya için hız limiti nedir?

Venedik içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Venedik civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Venedik içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Venedik içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre çoğu momondo kullanıcısı Venedik içinde Jeep Wrangler kiralıyor ve Fiat 500 en popüler ikinci seçenek. Jeep Wrangler kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 278 civarında olduğunu hatırlatalım. Kullanıcılarımızdan bazıları Venedik içinde günlük ₺ 97 gibi düşük bir fiyattan kiralık Jeep Wrangler araçlar buldu. Venedik içinde Fiat 500 kiralık araçların günlük ortlama fiyatı ₺ 91 civarındadır ve bulunan en ucuz fırsat günlük ₺ 88'dir.

Venedik, İtalya içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Eylül ayında Venedik içinde sıcaklıklar 19 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 66 mm civarındadır. Bu bilgi Venedik içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Venedik içinde sıcaklıklar genellikle Eylül ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Venedik içinde sıcaklıklar Veneto bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Veneto için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 66 mm yağış beklentisi ile 19 °C civarındadır. Venedik içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Venedik seyahatini planlamaya başla