Napoli Araç Kiralama

Ucuz Napoli kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Napoli, İtalya
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Napoli, İtalya
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Napoli Araç Kiralama Rehberi

Napoli için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.2

51 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.5

34 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

11 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.1

5 yoruma göre


Napoli ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Napoli Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Napoli Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Napoli içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 92 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Napoli içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Napoli içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Napoli içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Napoli içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren SICILY BY CAR sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 245 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Napoli içinde günlük ₺ 106 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Napoli içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Napoli içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, National ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Şubat ayında Napoli içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Napoli seyahatine Şubat ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 11 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 86 mm olduğu Napoli şehrinde Şubat ayı boyunca görülmektedir. Napoli içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 200'dir.

Napoli içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

B-Rent, Napoli içinde 3 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 376'dir.

Napoli için hız limiti nedir?

Napoli içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Napoli civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Napoli içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Napoli, İtalya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Napoli, Ocak ayında genellikle 104 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 8 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Napoli içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Napoli içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Napoli içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Napoli içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat Panda, Fiat 500 ve Opel Corsa, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Napoli içinde sıcaklıklar Campania bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Napoli içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Campania çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 8 °C ve yağış miktarının Napoli civarında olmasını bekleyebilirler.


Napoli seyahatini planlamaya başla