Napoli, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Napoli, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Napoli, Napoli ili, İtalya
13 Ara — 20 Ara
Aynı iade yeri
Napoli, Napoli ili, İtalya
13.12 Pzt
Öğle
20.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Napoli, İtalya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 130 - ₺ 959

Tüm Araç Türleri

₺ 130 - ₺ 1.687

₺ 386, Napoli, İtalya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Napoli, İtalya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 130 ile yılın geri kalan zamanından %67 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Napoli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Napoli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Napoli Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Napoli Araç Kiralama Rehberi

Napoli, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,6

Genel

7,2

Alış/İade

6,2

Fiyat-kalite dengesi

7,2
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,3

Genel

6,3

Alış/İade

5,6

Fiyat-kalite dengesi

6,5
Genel bakış

Temizlik

6,8

Konfor

6,6

Genel

6,0

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,8
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,0

Genel

6,4

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

4,6

Konfor

4,6

Genel

4,6

Alış/İade

4,0

Fiyat-kalite dengesi

4,6

Napoli, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Napoli Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Napoli Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Napoli içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 4 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Napoli içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Napoli içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Napoli içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Napoli içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren SICILY BY CAR sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 451 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Napoli içinde günlük ₺ 196 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Napoli, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Napoli içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Hertz, NOLEGGIARE ve Thrifty gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Ocak ayında Napoli içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Napoli seyahatine Ocak ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 9 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 98 mm olduğu Napoli şehrinde Ocak ayı boyunca görülmektedir. Napoli içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 369'dir.

Napoli içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

B-Rent, Napoli, İtalya içinde 4 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 692'dir.

Napoli, İtalya için hız limiti nedir?

Napoli içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Napoli civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Napoli içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Napoli, İtalya içinde Aralık ayında hava durumu nasıldır?

Napoli, Aralık ayında genellikle 121 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 9 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Napoli içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Aralık içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Napoli içinde Aralık ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Napoli içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Napoli içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Golf, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Napoli içinde sıcaklıklar Campania bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Aralık ayında Napoli içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Campania çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 9 °C ve yağış miktarının Napoli civarında olmasını bekleyebilirler.


Napoli içindeki havalimanlarında araç kiralama

Napoli yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Napoli seyahatini planlamaya başla