Napoli, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Napoli, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Napoli, Napoli ili, İtalya
27 Nis — 4 May
Aynı iade yeri
Napoli, Napoli ili, İtalya
27.4 Sal
Öğle
4.5 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Napoli Araç Kiralama Rehberi

Napoli, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.2

51 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.5

34 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

11 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.1

5 yoruma göre


Napoli, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Napoli Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Napoli Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Napoli içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 92 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Napoli içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Napoli içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Napoli içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Napoli içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren SICILY BY CAR sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 267 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Napoli içinde günlük ₺ 116 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Napoli, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Napoli içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, National ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Mayıs ayında Napoli içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Napoli için Mayıs ayında sıcaklıklar 21 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Napoli içinde Mayıs ayı boyunca sadece 34 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Napoli içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 647'dir.

Napoli içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

B-Rent, Napoli, İtalya içinde 3 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 410'dir.

Napoli, İtalya için hız limiti nedir?

Napoli içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Napoli civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Napoli içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Napoli, İtalya içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Napoli, Nisan ayında genellikle 76 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 13 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Napoli içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Napoli içinde Nisan ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Napoli içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Napoli içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Fiat Panda, Fiat 500 ve Opel Corsa, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Napoli içinde sıcaklıklar Campania bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Napoli içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Campania çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 13 °C ve yağış miktarının Napoli civarında olmasını bekleyebilirler.


Napoli içindeki havalimanlarında araç kiralama

Napoli yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Napoli seyahatini planlamaya başla