En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Napoli, Campania araba kiralama

Napoli, Campania içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Napoli, Campania kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Napoli, Campania içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Napoli içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Napoli içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Napoli içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Napoli içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Galierirent acentesinden bulunmaktadır. Galierirent ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 323 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Napoli içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 338'dir.

Napoli içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

12 konum ile Hertz, Napoli içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Napoli içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Napoli içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 995 fiyata Fiat 500 kiralık araçları tercih ediyor. Fiat Panda, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 1.212. Kullanıcılarımız, Napoli içinde günlük ₺ 351 gibi düşük bir fiyata Fiat 500 ve günlük ₺ 166 gibi düşük bir fiyata Fiat Panda model kiralık araçlar buldu.

momondo'da bulunan Napoli, Campania araç kiralama fırsatları

Napoli içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 213 - ₺ 1.906

Tüm Araç Türleri

₺ 300 - ₺ 2.430

₺ 869, Napoli, İtalya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Napoli, İtalya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 213 ile yılın geri kalan zamanından %76 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Napoli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha ucuzdur. Napoli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Napoli küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.709, Napoli, İtalya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Napoli, İtalya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 373 ile yılın geri kalan zamanından %79 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Napoli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha pahalı. Napoli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Napoli standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.468, Napoli, İtalya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Napoli, İtalya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.349 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Napoli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha pahalı. Napoli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.158, Napoli, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Napoli, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 645 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Napoli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. Napoli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Napoli SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.018, Napoli, İtalya içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Napoli, İtalya içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 913 ile yılın geri kalan zamanından %11 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Napoli içindeki ortalama bir kiralık araçtan %23 daha ucuzdur. Napoli içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Volkswagen Polo
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 384

17 Haz - 21 Haz
Volkswagen Polo
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 393

17 Haz - 21 Haz
Hyundai i10
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 434

17 Haz - 21 Haz
Fiat Panda

Napoli araç kiralama rehberi

Napoli, Campania için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,6

Genel

9,3

Alış Yeri/İade Yeri

9,3

Value

9,3

Thrifty

5 konum
Genel bakış

Temizlik

9,7

Konfor

9,0

Genel

8,5

Alış Yeri/İade Yeri

8,1

Value

7,1

MAGGIORE

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Budget

3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,4

Genel

6,7

Alış Yeri/İade Yeri

6,5

Value

7,2

Dollar

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

6,7

Genel

6,6

Alış Yeri/İade Yeri

6,7

Value

6,7

Hertz

11 konum
Genel bakış

Temizlik

6,9

Konfor

6,7

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

5,5

Value

5,7

B-Rent

3 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

8,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

3 konum
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,9

Genel

4,9

Alış Yeri/İade Yeri

2,9

Value

4,9

Napoli içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Napoli seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

Mini, Economy, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 502

En Popüler Model

Fiat 500
Son 72 saat içinde Napoli şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Mini, Economy ve Compact.
Napoli içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 502'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 670'den başlamasını bekleyebilirsin.
Fiat 500, son 7 gün içinde Napoli içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Fiat Panda araç modelini de tercih etmektedir.

Napoli içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Napoli içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Napoli, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Napoli içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Thrifty, Alamo ve SICILY BY CAR gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Temmuz ayında Napoli içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Napoli için Temmuz ayında sıcaklıklar 24 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Napoli içinde Temmuz ayı boyunca sadece 42 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Napoli içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.703'dir.

Napoli, İtalya için hız limiti nedir?

Napoli içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Napoli civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Napoli içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 130 km/saat'tir.

Napoli içinde hangi araç kiralama şirketi Land Rover Range Rover Velar model araca sahip?

Napoli, İtalya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Napoli, Haziran ayında genellikle 34 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 21 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Napoli içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Napoli içinde sıcaklıklar Campania bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Napoli içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Campania çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 21 °C ve yağış miktarının Napoli civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Napoli içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Napoli içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Napoli içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Napoli içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 155.

Napoli içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Napoli dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Napoli içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Napoli içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Napoli içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Napoli içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Napoli içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

Napoli içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, Napoli içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Napoli içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Napoli içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Napoli içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Napoli içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Napoli içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Napoli içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Napoli seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Napoli konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun