En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Roma, Lazio araba kiralama

Roma, Lazio içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
27.5 Pzt
3.6 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Roma, Lazio kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Roma, Lazio içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Roma içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Roma içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Roma içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Roma içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Rent Smart 24 acentesinden bulunmaktadır. Rent Smart 24 ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 155 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Roma içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 201'dir.

Roma içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

46 konum ile Sunnycars, Roma içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Roma içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Fiat 500, Roma içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Roma içindeki kiralık Fiat 500 modellerini günlük ₺ 200 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 1.136 civarındadır.Fiat Panda, günlük ortalama ₺ 806 fiyata ve günlük ₺ 92 gibi düşük fırsatlara Roma içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Roma, Lazio araç kiralama fırsatları

Roma içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 559 - ₺ 1.911

Tüm Araç Türleri

₺ 758 - ₺ 3.197

₺ 1.047, Roma, İtalya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Roma, İtalya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 559 ile yılın geri kalan zamanından %47 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Roma içindeki ortalama bir kiralık araçtan %37 daha ucuzdur. Roma içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Roma küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.916, Roma, İtalya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Roma, İtalya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 554 ile yılın geri kalan zamanından %72 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Roma içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha pahalı. Roma içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Roma standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.725, Roma, İtalya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Roma, İtalya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 937 ile yılın geri kalan zamanından %75 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Roma içindeki ortalama bir kiralık araçtan %57 daha pahalı. Roma içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.914, Roma, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Roma, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 438 ile yılın geri kalan zamanından %78 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Roma içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha pahalı. Roma içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Roma SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.944, Roma, İtalya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Roma, İtalya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.428 ile yılın geri kalan zamanından %72 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Roma içindeki ortalama bir kiralık araçtan %67 daha pahalı. Roma içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.306, Roma, İtalya içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Roma, İtalya içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 282 ile yılın geri kalan zamanından %79 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Roma içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha ucuzdur. Roma içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Peugeot 208
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 206

31 May - 9 Haz
Peugeot 208
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 286

31 May - 9 Haz
Peugeot 301
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 447

31 May - 9 Haz
Fiat Panda

Roma araç kiralama rehberi

Roma, Lazio için tüm büyük araç kiralama şirketleri

DRIVALIA

14 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

7,3

Dollar

11 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,7

Genel

7,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,7

Value

6,8

Hertz

33 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

6,7

Genel

6,4

Alış Yeri/İade Yeri

6,3

Value

6,0

Leasys Rent

19 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

5,5

Value

6,5

Budget

10 konum
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,0

Genel

4,9

Alış Yeri/İade Yeri

5,3

Value

5,3

Avis

18 konum
Genel bakış

Temizlik

5,7

Konfor

5,6

Genel

4,9

Alış Yeri/İade Yeri

5,4

Value

5,3

Thrifty

9 konum
Genel bakış

Temizlik

5,7

Konfor

6,2

Genel

5,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

4,5

Sunnycars

45 konum

Roma içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Roma seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

SURPRICE CAR RENTAL

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 275

En Popüler Model

Fiat 500
SURPRICE CAR RENTAL , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Roma araç kiralama acentesidir. Galierirent ve Rent Smart 24, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Roma şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Mini.
Roma içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 275'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 683'den başlamasını bekleyebilirsin.
Fiat 500, son 7 gün içinde Roma içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Fiat Panda araç modelini de tercih etmektedir.

Roma içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Roma içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Roma, İtalya içinde Haziran ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Haziran için Roma içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 1.155 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 359 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Roma içinde bir hafta kiralama için ₺ 967, normal bir fırsat fakat Haziran ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 320 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Roma, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Roma içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde keddy by Europcar, Italy Car Rent ve DRIVALIA dahil olmak üzere Roma içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Haziran ayında Roma içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Roma için Haziran ayında sıcaklıklar 23 °C civarında seyretmektedir - üstü açılır bir araba kiralamak için son derece uygun. Roma içinde Haziran ayı boyunca sadece 15 mm yağış miktarı ile üstü açılır bir araç ile sokaklarda gezinmenin gerçek keyfine varabilirsin. Seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmenin yine de faydası olacağını hatırlatalım. Roma içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 2.171'dir.

Roma, İtalya için hız limiti nedir?

Roma hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Roma çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Roma içinde hangi araç kiralama şirketi Fiat 500C model araca sahip?

Roma, İtalya içinde Mayıs ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Roma içinde Mayıs ayında sıcaklık 17 °C civarında seyreder ve 32 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Roma içinde sıcaklıklar Lazio bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Roma içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Mayıs ayında Lazio içinde sıcaklıkların 17 °C ve yağış ihtimalinin 32 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Roma içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Roma içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Roma içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Mayıs 2024 tarihi itibarıyla Roma içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 411 operatör mevcuttur.

Roma içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Roma dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Roma içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Roma içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Roma içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Roma içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Roma içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Roma içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, sadece ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını öne çıkaran bir filtreye sahiptir. Bu filtre, Roma içindeki araçlar dahil momondo üzerinden yapılan tüm araç kiralama aramalarında mevcuttur.

momondo üzerinden Roma içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Roma içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Roma içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Roma içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Roma içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Roma içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Roma seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
27.5 Pzt
Öğlen
3.6 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Roma konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Roma'da popüler kiralık araba türleri