Roma, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Roma, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Roma, İtalya
24 Eyl — 1 Eki
Aynı iade yeri
Roma, İtalya
24.9 Cum
Öğle
1.10 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Roma, İtalya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 99 - ₺ 336

Tüm Araç Türleri

₺ 99 - ₺ 1.568

₺ 180, Roma, İtalya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Roma, İtalya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 99 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Roma içindeki ortalama bir kiralık araçtan %55 daha ucuzdur. Roma içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Roma Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 518, Roma, İtalya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Roma, İtalya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 143 ile yılın geri kalan zamanından %73 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Roma içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha pahalı. Roma içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Roma Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 234, Roma, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Roma, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 116 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Roma içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha ucuzdur. Roma içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Roma SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Roma Araç Kiralama Rehberi

Roma, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,1

Genel

6,9

Alış/İade

6,8

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

6,3

Konfor

6,3

Genel

6,3

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,5
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,2

Genel

5,4

Alış/İade

5,5

Fiyat-kalite dengesi

5,4
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,5

Genel

9,0

Alış/İade

8,5

Fiyat-kalite dengesi

9,0
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

8,0

Genel

8,6

Alış/İade

8,6

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

6,8

Konfor

6,6

Genel

5,8

Alış/İade

5,8

Fiyat-kalite dengesi

5,4

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Trevi Çeşmesi22,5 km
İspanyol Basamaklari22,8 km
Villa Borghese23,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Trevi Çeşmesi14,6 km
İspanyol Basamaklari15,1 km
Villa Borghese15,5 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Trevi Çeşmesi4,3 km
İspanyol Basamaklari4,8 km
Villa Borghese5,5 km

Roma, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Roma Fiumicino Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Roma Araç Kiralama

Eylül ayında, momondo kullancıları için 33, Roma kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Roma içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Avis ve Alamo, Roma içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Roma içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Roma, İtalya içinde Ekim ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ekim için Roma içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 409 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 88 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Roma içinde bir hafta kiralama için ₺ 193, normal bir fırsat fakat Ekim ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 51 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Roma içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Roma içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Centauro ile kiralayabilirsin. ₺ 34, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 120 ödemeyi bekleyebilirsin.

Roma, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Roma içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Hertz, Avis ve Alamo dahil olmak üzere Roma içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ekim ayında Roma içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Roma seyahatine Ekim ayında çıkacaksan ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik bir araç kiraladığında buzlanma veya karla başa çıkman zor olacaktır fakat ılık veya yağmurlu havalar için ekonomik araçlar idealdir. Roma / Ekim ayında sıcaklıklar ortalama 13 °C ve yağış miktarı 111 mm civarındadır - ekonomik bir araç kiralamak için bu şartlar idealdir. Roma içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 141'dir.

Roma içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, 16 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 330 ödemeyi bekleyebilirler.

Roma, İtalya için hız limiti nedir?

Roma hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Roma çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Roma, İtalya içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Roma içinde Eylül ayında sıcaklık 21 °C civarında seyreder ve 68 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Roma içinde sıcaklıklar genellikle Eylül ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Roma içinde sıcaklıklar Lazio bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Roma içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Eylül ayında Lazio içinde sıcaklıkların 21 °C ve yağış ihtimalinin 68 mm civarında olduğunu unutma.


Roma seyahatini planlamaya başla