Roma Araç Kiralama

Ucuz Roma kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Roma, İtalya
22 Oca — 29 Oca
Aynı iade yeri
Roma, İtalya
22.1 Cum
Öğle
29.1 Cum
Öğle

Roma Araç Kiralama Rehberi

Roma için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 6.7

172 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.2

111 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

41 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.2

64 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.8

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

3 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

9 yoruma göre


Roma içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 19 - ₺ 389

Ekonomi

₺ 43 - ₺ 225

Roma içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mart ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 43 olan fiyatlardan %69 daha düşüktür. En pahalı ay ise Nisan ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Mart ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Roma içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Roma Fiumicino Havaalanı Havalimanı

Roma, İtalya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Trevi Çeşmesi22,5 km
İspanyol Basamaklari22,8 km
Villa Borghese23,3 km
Roma Roma Ciampino Havaalanı Havalimanı

Roma, İtalya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Trevi Çeşmesi14,6 km
İspanyol Basamaklari15,1 km
Villa Borghese15,5 km
Sunnycars

C.Ne Gianicolense 93

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Trevi Çeşmesi4,3 km
İspanyol Basamaklari4,8 km
Villa Borghese5,5 km

Roma ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Roma Fiumicino Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Roma Araç Kiralama

Ocak ayında, momondo kullancıları için 167, Roma kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Roma içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve National, Roma içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Roma içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Roma içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Roma içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Centauro ile kiralayabilirsin. ₺ 30, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 104 ödemeyi bekleyebilirsin.

Roma içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Roma içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve National dahil olmak üzere Roma içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Şubat ayında Roma içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Şubat ayında sıcaklıkların ortalama 11 °C olduğu ve genellikle 65 mm yağış alan Roma destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Roma seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Şubat ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Roma içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.008'dir.

Roma içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, 15 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 287 ödemeyi bekleyebilirler.

Roma için hız limiti nedir?

Roma hız limiti 50 km/saat'tir ve bu limit civardaki kasaba ve mahalleler için de geçerli olabilir. Hız limiti, Roma çevresindeki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Bununla beraber hız limiti değişebileceği için trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma.

Roma, İtalya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Roma içinde Ocak ayında sıcaklık 8 °C civarında seyreder ve 81 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Roma içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Roma içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Roma içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Opel Corsa, Fiat 500 ve Jeep Renegade, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Roma içinde sıcaklıklar Lazio bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Roma içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Ocak ayında Lazio içinde sıcaklıkların 8 °C ve yağış ihtimalinin 81 mm civarında olduğunu unutma.


Roma seyahatini planlamaya başla