Katanya, İtalya Araç Kiralama

Ucuz Katanya, İtalya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Katanya, SI, İtalya
4 Eki — 11 Eki
Aynı iade yeri
Katanya, SI, İtalya
4.10 Pzt
Öğle
11.10 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Katanya, İtalya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 87 - ₺ 605

Tüm Araç Türleri

₺ 148 - ₺ 849

₺ 150, Katanya, İtalya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Katanya, İtalya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 87 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Katanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha ucuzdur. Katanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Katanya Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Katanya Araç Kiralama Rehberi

Katanya, İtalya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

8,4

Alış/İade

7,9

Fiyat-kalite dengesi

7,9
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,5

Genel

8,0

Alış/İade

7,5

Fiyat-kalite dengesi

7,5
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,0

Genel

6,0

Alış/İade

5,3

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

5,6

Genel

4,6

Alış/İade

4,6

Fiyat-kalite dengesi

4,6
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

4,6

Genel

2,6

Alış/İade

2,6

Fiyat-kalite dengesi

4,0

Katanya, İtalya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Katanya Fontanarossa Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Katanya Araç Kiralama

Eylül ayında, Katanya için şu ana kadar momondo üzerinden 2.868 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Katanya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Katanya içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Thrifty, Alamo ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Katanya içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Katanya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Katanya seyahatinde en iyi fırsatları Goldcar Rental SP tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 364 fiyat ile Goldcar Rental SP araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Katanya, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Katanya için WowRent, B-Rent ve Thrifty gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Katanya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Ekim ayında Katanya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Ekim ayında Katanya seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Ekim ayında sıcaklıklar ortalama 15 °C ve yağış miktarı 62 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Katanya içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.356'dir.

Katanya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Katanya, İtalya içinde 2 konum bulunmaktadır. Bu Europcar noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 783'den kiralık araç bulmaktadır.

Katanya, İtalya için hız limiti nedir?

Katanya içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Katanya civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Katanya içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Katanya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Fiat Panda, Katanya içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Katanya içindeki kiralık Fiat Panda modellerini günlük ₺ 2 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 155 civarındadır.Fiat 500, günlük ortalama ₺ 142 fiyata ve günlük ₺ 4 gibi düşük fırsatlara Katanya içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

Katanya içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Avis, Katanya içinde Audi A4 model (ve diğer benzer Lüks) araçlara sahiptir. Katanya içinde Avis acentesinden Audi A4 model araç kiralayacaksan günlük ortalama ₺ 934 ödemeyi bekleyebilirsin.

Katanya, İtalya içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Eylül ayında Katanya içinde sıcaklıklar 23 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 45 mm civarındadır. Bu bilgi Katanya içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Katanya içinde sıcaklıkların Eylül ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Katanya içinde sıcaklıklar Sicilya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Katanya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Eylül ayında Sicilya içinde sıcaklıkların 23 °C ve yağış ihtimalinin 43,5 mm civarında olduğunu unutma.


Katanya seyahatini planlamaya başla