En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Bergamo, Lombardiya araba kiralama

Bergamo, Lombardiya içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
15.6 Cmt
22.6 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Bergamo, Lombardiya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Bergamo, Lombardiya içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Bergamo içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Bergamo içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Bergamo içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Bergamo içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Galierirent acentesinden bulunmaktadır. Galierirent ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 170 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Bergamo içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 442'dir.

Bergamo içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Bergamo içinde Jeep Renegade model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Fiat 500 bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 1.016 ve günlük en düşük ₺ 371'ye Bergamo içinde Jeep Renegade araç kiralama fırsatları gördü. Bergamo içinde Fiat 500 kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 873'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 173 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

momondo'da bulunan Bergamo, Lombardiya araç kiralama fırsatları

Bergamo içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 535 - ₺ 1.654

Tüm Araç Türleri

₺ 793 - ₺ 2.481

₺ 1.016, Bergamo, İtalya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bergamo, İtalya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 535 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Bergamo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha ucuzdur. Bergamo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bergamo küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.752, Bergamo, İtalya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bergamo, İtalya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 936 ile yılın geri kalan zamanından %47 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Bergamo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Bergamo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bergamo standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.670, Bergamo, İtalya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Bergamo, İtalya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 542 ile yılın geri kalan zamanından %86 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Bergamo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %61 daha pahalı. Bergamo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.410, Bergamo, İtalya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Bergamo, İtalya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 593 ile yılın geri kalan zamanından %58 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Bergamo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha ucuzdur. Bergamo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Bergamo SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.997, Bergamo, İtalya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Bergamo, İtalya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.958 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Bergamo içindeki ortalama bir kiralık araçtan %64 daha pahalı. Bergamo içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 232

17 Haz - 24 Haz
Fiat Panda
Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 232

14 Haz - 21 Haz
Hyundai i10
Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 271

17 Haz - 24 Haz
Fiat Tipo

Bergamo araç kiralama rehberi

Bergamo, Lombardiya için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Hertz

4 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

9,0

Alış Yeri/İade Yeri

9,0

Value

9,0

Europcar

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Thrifty

2 konum

NOLEGGIARE

3 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,6

Genel

5,3

Alış Yeri/İade Yeri

5,3

Value

6,0

Dollar

2 konum
Genel bakış

Temizlik

5,3

Konfor

5,3

Genel

5,3

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

4,6

Sunnycars

6 konum

Free2Move

2 konum

keddy by Europcar

2 konum

Bergamo içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Bergamo seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

SURPRICE CAR RENTAL

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 368

En Popüler Model

Jeep Renegade
SURPRICE CAR RENTAL , bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Bergamo araç kiralama acentesidir. Galierirent ve Rent Smart 24, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Bergamo şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve Intermediate.
Bergamo içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 368'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 634'den başlamasını bekleyebilirsin.
Jeep Renegade, son 7 gün içinde Bergamo içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Fiat 500 araç modelini de tercih etmektedir.

Bergamo içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Bergamo içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Bergamo, İtalya içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Verilerimiz, Temmuz ayı boyunca Bergamo içinde hafta sonu araç kiralamak için yaklaşık ₺ 500 ödeme yapmayı bekleyebileceğini gösteriyor. Özellikle iyi bir fırsat ₺ 170 civarında olabilir ve bu Bergamo için şimdiye kadar gördüğümüz en düşük fiyat. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 514 - ₺ 765 olarak değiştiriyor.

Bergamo, İtalya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Bergamo için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Bergamo içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Temmuz ayında Bergamo içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında sıcaklıkların ortalama 22 °C olduğu ve genellikle 129 mm yağış alan Bergamo destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Bergamo seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Temmuz ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Bergamo içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 4.427'dir.

Bergamo, İtalya için hız limiti nedir?

Bergamo için araç kiralarken şehrin 50 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Bergamo civarındaki yerleşim alanlarında 90 km/saat ve otobanlarda 130 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Bergamo içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Bergamo içinde hangi araç kiralama şirketi Maserati Ghibli model araca sahip?

Bergamo, İtalya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Bergamo içinde Haziran ayında sıcaklık 20 °C civarında seyreder ve 113 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Bergamo içinde sıcaklıklar Lombardiya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Bergamo içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Lombardiya içinde sıcaklıkların 19 °C ve yağış ihtimalinin 113,3 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Bergamo içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Bergamo içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Bergamo içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Bergamo içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 83.

Bergamo içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Bergamo dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Bergamo içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Bergamo içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Bergamo içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Bergamo içinde aracını momondo üzerinden arama yaparak kiralamasın çünkü bu sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, binlerce araç kiralama web sitesinden kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını bulmana ve karşılaştırmana olanak tanır.

momondo, Bergamo içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Bergamo içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Bergamo içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Bergamo içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Bergamo içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

momondo, özel olarak Bergamo içinde adil yakıt politikasına sahip araç kiralama noktalarını aramana olanak tanır.

momondo üzerinden Bergamo içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Bergamo içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Bergamo içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Bergamo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Bergamo seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
15.6 Cmt
Öğlen
22.6 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Bergamo konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Bergamo popüler kiralık araç acenteleri