Alanya Araç Kiralama

Ucuz Alanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Alanya, Turkey
30 Kas — 7 Ara
Aynı iade yeri
Alanya, Turkey
30.11 Pts
Öğle
7.12 Pts
Öğle

Alanya içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 148 - ₺ 528

Ekonomi

₺ 144 - ₺ 408

Alanya içinde araç kiralamak için en ucuz ay Ocak ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 164 olan fiyatlardan %43 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ağustos ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Ocak ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Alanya içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Alanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Antalya Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Alanya Araç Kiralama

Kasım ayında, Alanya için şu ana kadar momondo üzerinden 274 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Alanya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Europcar, Alanya içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Alanya içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Alanya içinde Aralık ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Aralık ayında hafta sonu Alanya için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 334 ile başlıyor ve ₺ 443 civarına kadar çıkıyor. Daha fazla opsiyonla yaklaşık ₺ 359 olmak üzere bir haftalık kiralama için en düşük fiyat ₺ 218 idi.

Alanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Alanya içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Europcar, keddy by Europcar ve Goldcar Rental SP gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Alanya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, 2 konuma sahiptir. momondo kullanıcıları, bu noktalardan araç kiralarken günlük ortalama ₺ 413 ödemeyi bekleyebilirler.

Alanya için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Alanya için hız sınırı: 50 km/saat. Alanya ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Alanya içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.


Alanya seyahatini planlamaya başla