En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Kopenhag, Danimarka Başkent Bölgesi araba kiralama

Kopenhag, Danimarka Başkent Bölgesi içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
21.7 Paz
28.7 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Kopenhag, Danimarka Başkent Bölgesi kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Kopenhag, Danimarka Başkent Bölgesi içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.707/day
Kompakt₺ 1.797/day
Orta₺ 2.275/day
Standart₺ 2.240/day
Küçük₺ 1.617/day
Premium₺ 2.576/day
Yolcu Minibüsü₺ 4.371/day
Kompakt SUV₺ 1.964/day
Kompakt istasyon kasa₺ 2.451/day
Premium istasyon kasa₺ 2.649/day
Orta sınıf SUV₺ 2.740/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Kopenhag içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Kopenhag içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Kopenhag içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Kopenhag içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle keddy by Europcar acentesinden bulunmaktadır. keddy by Europcar ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 632 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Kopenhag içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.157'dir.

Kopenhag içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

5 konum ile FLIZZR, Kopenhag içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Kopenhag içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Nissan Qashqai ve Ford Focus, Kopenhag içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Kopenhag içinde Nissan Qashqai kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 2.974 ve günlük en düşük ₺ 945 fiyata buldu. Ford Focus kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 498 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.770 civarındadır.

momondo'da bulunan Kopenhag, Danimarka Başkent Bölgesi araç kiralama fırsatları

Kopenhag içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 816 - ₺ 3.320

Tüm Araç Türleri

₺ 1.044 - ₺ 4.659

₺ 1.545, Kopenhag, Danimarka içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kopenhag, Danimarka içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 816 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Kopenhag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha ucuzdur. Kopenhag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kopenhag küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.379, Kopenhag, Danimarka içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kopenhag, Danimarka içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 745 ile yılın geri kalan zamanından %69 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Kopenhag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Kopenhag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kopenhag standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.742, Kopenhag, Danimarka içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kopenhag, Danimarka içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.061 ile yılın geri kalan zamanından %78 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Kopenhag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %53 daha pahalı. Kopenhag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kopenhag büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.774, Kopenhag, Danimarka içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Kopenhag, Danimarka içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 624 ile yılın geri kalan zamanından %65 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Kopenhag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha ucuzdur. Kopenhag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kopenhag SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.008, Kopenhag, Danimarka içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Kopenhag, Danimarka içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.488 ile yılın geri kalan zamanından %63 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Kopenhag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha pahalı. Kopenhag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Kopenhag minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.629, Kopenhag, Danimarka içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Kopenhag, Danimarka içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.830 ile yılın geri kalan zamanından %61 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Kopenhag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha pahalı. Kopenhag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Ka
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.617

19 Tem - 26 Tem
Ford Ka
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.707

19 Tem - 26 Tem
Opel Corsa
Honda Civic
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.797

19 Tem - 26 Tem
Honda Civic

Kopenhag araç kiralama rehberi

Kopenhag, Danimarka Başkent Bölgesi için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Thrifty

1 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

9,0

Genel

7,5

Alış Yeri/İade Yeri

8,4

Value

7,5

Budget

1 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

6,6

Europcar

2 konum
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,4

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

7,0

Hertz

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,2

Genel

6,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

6,8
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,6

Genel

6,8

Alış Yeri/İade Yeri

6,6

Value

7,1
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

7,6

Genel

6,7

Alış Yeri/İade Yeri

6,7

Value

6,7

Enterprise Rent-A-Car

1 konum
Genel bakış

Temizlik

5,3

Konfor

5,9

Genel

5,9

Alış Yeri/İade Yeri

5,9

Value

5,9

Kopenhag içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Kopenhag seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Compact, Intermediate, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.262

En Popüler Model

Nissan Qashqai
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Kopenhag araç kiralama acentesidir. Sixt ve keddy by Europcar, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Kopenhag şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Intermediate ve Mini.
Kopenhag içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.262'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.899'den başlamasını bekleyebilirsin.
Nissan Qashqai, son 7 gün içinde Kopenhag içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Ford Focus araç modelini de tercih etmektedir.

Kopenhag içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Kopenhag içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Kopenhag, Danimarka içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Kopenhag içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Europcar, Hertz ve Fox dahil olmak üzere Kopenhag içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ağustos ayında Kopenhag içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Ağustos ayında Kopenhag seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Ağustos ayında sıcaklıklar ortalama 13 °C ve yağış miktarı 50 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Kopenhag içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 4.139'dir.

Kopenhag, Danimarka için hız limiti nedir?

Kopenhag içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Kopenhag civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Kopenhag içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Kopenhag içinde hangi araç kiralama şirketi Volvo XC40 model araca sahip?

Kopenhag, Danimarka içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Kopenhag içinde sıcaklıklar 16 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 60 mm civarındadır. Bu bilgi Kopenhag içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Kopenhag içinde sıcaklıklar Danimarka Başkent Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Kopenhag içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Danimarka Başkent Bölgesi genelinde sıcaklıkların genellikle 16 °C ve yağış miktarının 60 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Kopenhag içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Kopenhag içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Kopenhag içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Kopenhag içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 31.

Kopenhag içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Kopenhag dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Kopenhag içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Kopenhag içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Kopenhag içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Kopenhag içinde kiralık aracını momondo'u kullanarak rezerve etmelisin çünkü bu ücretsiz, kullanımı kolay ve hızlıdır. Ayrıca tasarruf etmeni de sağlar. momondo, senin için araç kiralama fiyatlarını ve politikalarını bulur, tek yapman gereken seçenekleri karşılaştırmak ve seyahatin için en iyi aracı seçmektir.

momondo, Kopenhag içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Kopenhag içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Kopenhag içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Kopenhag içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Kopenhag içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo, Kopenhag araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Kopenhag içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Kopenhag dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Kopenhag içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Kopenhag içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Kopenhag seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
21.7 Paz
Öğlen
28.7 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Kopenhag konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun