Kopenhag Araç Kiralama

Ucuz Kopenhag kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kopenhag, Danimarka
8 Ara — 15 Ara
Aynı iade yeri
Kopenhag, Danimarka
8.12 Sal
Öğle
15.12 Sal
Öğle

Kopenhag Araç Kiralama Rehberi

Kopenhag için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.3

38 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

36 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

31 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.6

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.5

5 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

25 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

2 yoruma göre


Kopenhag ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kopenhag Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kopenhag Araç Kiralama

Aralık ayında, Kopenhag için 11 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kopenhag içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Sixt, Kopenhag içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Kopenhag içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kopenhag içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Kopenhag içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Enterprise, Avis ve Sixt dahil olmak üzere Kopenhag içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Kopenhag için hız limiti nedir?

Kopenhag içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Kopenhag civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Kopenhag içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.


Danimarka - diğer şehirlerdeki araçlar


Kopenhag seyahatini planlamaya başla