Kopenhag, Danimarka Araç Kiralama

Ucuz Kopenhag, Danimarka kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kopenhag, Danimarka
23 Eyl — 30 Eyl
Aynı iade yeri
Kopenhag, Danimarka
23.9 Per
Öğle
30.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Kopenhag, Danimarka araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 107 - ₺ 416

Tüm Araç Türleri

₺ 107 - ₺ 416

₺ 141, Kopenhag, Danimarka içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kopenhag, Danimarka içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 107 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kopenhag içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha ucuzdur. Kopenhag içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kopenhag Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Kopenhag Araç Kiralama Rehberi

Kopenhag, Danimarka için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

9,0

Genel

9,0

Alış/İade

8,5

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,7

Genel

8,0

Alış/İade

7,7

Fiyat-kalite dengesi

8,1
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

8,0

Alış/İade

9,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,0

Genel

7,6

Alış/İade

6,3

Fiyat-kalite dengesi

7,3
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,5

Genel

7,0

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

6,5

Konfor

7,2

Genel

6,7

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0

Kopenhag, Danimarka ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kopenhag Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kopenhag Araç Kiralama

Eylül ayında, Kopenhag için 16 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kopenhag içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Enterprise ve Budget, Kopenhag içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Kopenhag içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kopenhag, Danimarka içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Kopenhag içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Hertz, Enterprise ve FLIZZR dahil olmak üzere Kopenhag içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ekim ayında Kopenhag içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Ekim ayında Kopenhag seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Ekim ayında sıcaklıklar ortalama 5 °C ve yağış miktarı 50 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Kopenhag içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 621'dir.

Kopenhag, Danimarka için hız limiti nedir?

Kopenhag içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Kopenhag civarındaki otobanlarda hız limiti 130 km/saat'tir. Kopenhag içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Kopenhag, Danimarka içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Eylül ayında Kopenhag içinde sıcaklıklar 13 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 50 mm civarındadır. Bu bilgi Kopenhag içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Kopenhag içinde Eylül ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Kopenhag içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Kopenhag içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Kopenhag içinde sıcaklıklar Danimarka Başkent Bölgesi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Kopenhag içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Danimarka Başkent Bölgesi genelinde sıcaklıkların genellikle 13 °C ve yağış miktarının 50 mm olduğunu bilmen önemli.


Danimarka - diğer şehirlerdeki araçlar


Kopenhag içindeki havalimanlarında araç kiralama

Kopenhag yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Kopenhag seyahatini planlamaya başla