En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Samsun, Samsun (il) araba kiralama

Samsun, Samsun (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
27.5 Pzt
3.6 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Samsun, Samsun (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Samsun, Samsun (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Samsun içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Samsun içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Samsun içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Samsun içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Alamo acentesinden bulunmaktadır. Alamo ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 737 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Samsun içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.960'dir.

Samsun içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.236 (ve günlük ortalama ₺ 613 gibi düşük) bir fiyata Renault Clio model kiralık araçlar, Samsun içindeki en popüler araçlardır. Samsun içinde günlük ortalama ₺ 1.237'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 882) Fiat Tipo kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Samsun, Samsun (il) araç kiralama fırsatları

Samsun içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 880 - ₺ 1.986

Tüm Araç Türleri

₺ 1.262 - ₺ 3.268

₺ 1.270, Samsun, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 880 ile yılın geri kalan zamanından %31 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %37 daha ucuzdur. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Samsun küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.252, Samsun, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.344 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha pahalı. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Samsun standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.834, Samsun, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.315 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha pahalı. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Samsun büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.069, Samsun, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.217 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Samsun SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.294, Samsun, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.264 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha pahalı. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 5.672, Samsun, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.171 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %65 daha pahalı. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Samsun lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 951

25 May - 1 Haz
Opel Corsa
Volkswagen Polo
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 957

27 May - 10 Haz
Volkswagen Polo
Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.143

2 Haz - 7 Haz
Fiat Tipo

Samsun araç kiralama rehberi

Samsun, Samsun (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Garenta

2 konum

Europcar

3 konum

Enterprise Rent-A-Car

2 konum

Budget

2 konum

CIRCULAR

2 konum

Nokta Rent A Car

4 konum

Central

3 konum

Samsun içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Samsun seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 985

En Popüler Model

Hyundai i10
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Samsun araç kiralama acentesidir. Garenta ve Sixt, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Samsun şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve SUV.
Samsun içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 985'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.910'den başlamasını bekleyebilirsin.
Hyundai i10, son 7 gün içinde Samsun içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Renault Clio araç modelini de tercih etmektedir.

Samsun içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Samsun içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Samsun, Türkiye içinde Haziran ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Haziran ayında Samsun içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.124 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.303 idi. Haziran ayında Samsun içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 2.857 idi - fakat ₺ 1.405 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Samsun, Türkiye için hız limiti nedir?

Samsun içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Samsun civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Samsun içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Samsun içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz V-Class model araca sahip?

Samsun, Türkiye içinde Mayıs ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Samsun içinde Mayıs ayında sıcaklık 15 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Samsun içinde sıcaklıklar Samsun (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Mayıs ayında Samsun içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Samsun (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 15 °C ve yağış miktarının 40 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Samsun içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Samsun içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Samsun içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Mayıs 2024 tarihi itibarıyla Samsun içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 60 operatör mevcuttur.

Samsun içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Samsun dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Samsun içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Samsun içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Samsun içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Samsun içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Samsun içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Samsun içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Samsun içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Samsun içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Samsun içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. Adil yakıt politikası, Samsun dahil tüm araç kiralama noktaları için momondo üzerinden sunulan spesifik bir filtredir.

momondo üzerinden Samsun içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Samsun içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Samsun içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. Samsun içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araç fırsatları, momondo üzerinden bulunabilir.


Samsun seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
27.5 Pzt
Öğlen
3.6 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Samsun konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Samsun'da popüler kiralık araba türleri