Samsun, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Samsun, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Samsun, Türkiye
1 Ara — 8 Ara
Aynı iade yeri
Samsun, Türkiye
1.12 Çar
Öğle
8.12 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Samsun, Türkiye kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sana en uygun kiralık aracı bul
Chevrolet Equinox
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 405

17 Ara - 27 Ara
Chevrolet Equinox
Audi A3
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Alamo

Günlük ₺ 419

17 Ara - 27 Ara
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 166

16 Ara - 26 Ara
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 366

16 Ara - 26 Ara
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Alamo

Günlük ₺ 313

17 Ara - 27 Ara
Chevrolet Sonic Sedan

momondo'da bulunan Samsun, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 235 - ₺ 702

Tüm Araç Türleri

₺ 235 - ₺ 1.296

₺ 353, Samsun, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 235 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %48 daha ucuzdur. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Samsun Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 590, Samsun, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 473 ile yılın geri kalan zamanından %20 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %13 daha ucuzdur. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Samsun Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 650, Samsun, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 609 ile yılın geri kalan zamanından %7 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha ucuzdur. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Samsun Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 412, Samsun, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 422 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha ucuzdur. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Samsun SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 834, Samsun, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Samsun, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 796 ile yılın geri kalan zamanından %5 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Samsun içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha pahalı. Samsun içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Samsun Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 166

16 Ara - 26 Ara
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 166

17 Ara - 27 Ara
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 242

16 Ara - 26 Ara
Chevrolet Sonic Sedan

Samsun Araç Kiralama Rehberi

Samsun, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0

Samsun, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Samsun Çarşamba Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Samsun Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Samsun içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 134 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Samsun içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Hertz, Samsun içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Samsun içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Samsun, Türkiye içinde Aralık ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Aralık ayında Samsun içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 232 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 656 idi. Aralık ayında Samsun içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 318 idi - fakat ₺ 227 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Samsun içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Samsun seyahatinde en iyi fırsatları ESSENCE CAR RENTAL tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. 2 konumda sunduğun günlük ortalama ₺ 335 fiyat ile ESSENCE CAR RENTAL araç kiralamak için harika bir şirkettir.

Samsun içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

ESSENCE CAR RENTAL , Samsun, Türkiye içinde 2 konumda faaliyet göstermektedir ve şirketten araç kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 335'dir.

Samsun, Türkiye için hız limiti nedir?

Samsun içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Samsun civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Samsun içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Samsun içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Samsun içinde araç kiralarken çoğu kullanıcımız günlük ortalama ₺ 281 fiyata Ford Focus kiralık araçları tercih ediyor. Ford Fiesta, ikinci sırada yer alan en popüler kiralık araç modeli ve günlük kiralama fiyatı ortalama ₺ 288. Kullanıcılarımız, Samsun içinde günlük ₺ 161 gibi düşük bir fiyata Ford Focus ve günlük ₺ 161 gibi düşük bir fiyata Ford Fiesta model kiralık araçlar buldu.

Samsun, Türkiye içinde Kasım ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Samsun içinde Kasım ayında sıcaklık 12 °C civarında seyreder ve 90 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Kasım içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Samsun içinde Kasım ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Samsun içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Samsun içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Focus, Ford Fiesta ve Hyundai Accent, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Samsun içinde sıcaklıklar Samsun (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Kasım ayında Samsun içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Samsun (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 12 °C ve yağış miktarının 90 mm olduğunu bilmen önemli.


Samsun içindeki havalimanlarında araç kiralama

Samsun yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Samsun seyahatini planlamaya başla