Dortmund, Almanya Araç Kiralama

Ucuz Dortmund, Almanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Dortmund, Almanya
18 Nis — 25 Nis
Aynı iade yeri
Dortmund, Almanya
18.4 Paz
Öğle
25.4 Paz
Öğle

Dortmund Araç Kiralama Rehberi

Dortmund, Almanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

6 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.2

1 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.8

2 yoruma göre


Dortmund, Almanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Dortmund Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Dortmund Araç Kiralama

Nisan ayında, momondo kullancıları için 2, Dortmund kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Dortmund içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Sixt, Dollar ve Budget, Dortmund içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Dortmund içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Dortmund, Almanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Dortmund içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Sixt, Dollar ve Budget gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Mayıs ayında Dortmund içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Mayıs ayında Dortmund seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Mayıs ayında Dortmund ortalama olarak 93 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 16 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Dortmund içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 752'dir.

Dortmund, Almanya için hız limiti nedir?

Dortmund içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Dortmund civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise Rehber'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Dortmund, Almanya içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Dortmund içinde Nisan ayında sıcaklık 9 °C civarında seyreder ve 64 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Dortmund içinde Nisan ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Dortmund içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Dortmund içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Dortmund içinde sıcaklıklar Kuzey Ren-Vestfalya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Kuzey Ren-Vestfalya için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 52,7 mm yağış beklentisi ile 8 °C civarındadır. Dortmund içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Kuzey Ren-Vestfalya içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Kuzey Ren-Vestfalya içinde Bielefeld, Bonn ve Duisburg gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Dortmund seyahatini planlamaya başla