Dortmund, Almanya Araç Kiralama

Ucuz Dortmund, Almanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Dortmund, Almanya
13 Ara — 20 Ara
Aynı iade yeri
Dortmund, Almanya
13.12 Pzt
Öğle
20.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Dortmund Araç Kiralama Rehberi

Dortmund, Almanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

9,5

Konfor

9,5

Genel

9,5

Alış/İade

9,0

Fiyat-kalite dengesi

7,5
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

6,6

Konfor

6,6

Genel

6,6

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

5,9

Genel

5,9

Alış/İade

5,9

Fiyat-kalite dengesi

5,9

Dortmund, Almanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Dortmund Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Dortmund Araç Kiralama

Aralık ayında, momondo kullancıları için 24, Dortmund kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Dortmund içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Enterprise, Avis ve Europcar, Dortmund içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için temizlik rutinlerini güncelleyen şirketlerdendir. Araçların temiz olması her zaman için önemlidir fakat salgın süresince çoğu şirket, güvenlik standardını yükseltecek önlemler almaktadır. Dortmund içinde sunulan seçeneklerin tam listesi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi unutma. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Dortmund, Almanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Dortmund içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, Avis ve Europcar gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Ocak ayında Dortmund içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ocak ayında Dortmund seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Ocak ayında Dortmund ortalama olarak 54 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 3 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Dortmund içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.257'dir.

Dortmund, Almanya için hız limiti nedir?

Dortmund içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Dortmund civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 100 km/saat, otobanda ise Rehber'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Dortmund içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 495 (ve günlük ortalama ₺ 186 gibi düşük) bir fiyata Volkswagen Polo model kiralık araçlar, Dortmund içindeki en popüler araçlardır. Dortmund içinde günlük ortalama ₺ 469'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 229) Ford Focus kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

Dortmund içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz G-Class model araca sahip?

Sixt acentesi, günlük ortalama ₺ 1.210'ye Dortmund içinde Mercedes-Benz G-Class model araçlar sunuyor. Dortmund içinde Mercedes-Benz G-Class model kiralık araç müsaitliği farklılık göstermektedir. Bu sebeple kiralık araç rezervasyonunu son dakikada yapmaya çalış.Mercedes-Benz G-Class model araç kiralayamazsan Sixt acentesi Dortmund içinde Volvo XC90 model ve diğer Lüks kiralık araçlar sunmaktadır.

Dortmund, Almanya içinde Aralık ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Dortmund içinde Aralık ayında sıcaklık 3 °C civarında seyreder ve 87 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Aralık içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Dortmund içinde Aralık ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Dortmund içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Dortmund içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, Ford Focus ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Dortmund içinde sıcaklıklar Kuzey Ren-Vestfalya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Aralık ayında Kuzey Ren-Vestfalya için hava sıcaklığı, genellikle ay boyunca 74,8 mm yağış beklentisi ile 3 °C civarındadır. Dortmund içinde araç kiralayıp çevre bölgeleri gezmek isteyenler bu bilgiyi not edebilirler.


Kuzey Ren-Vestfalya içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Kuzey Ren-Vestfalya içinde , ve gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Dortmund seyahatini planlamaya başla