En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Almanya'da araba kiralama

Almanya'daki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığı hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
21.7 Paz
28.7 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Almanya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Almanya içindeki popüler kiralık araçlarda harika fırsatlar bul
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 587

24 Tem - 31 Tem
Fiat Panda
Honda Civic
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 652

22 Tem - 31 Tem
Honda Civic
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 677

19 Tem - 26 Tem
Fiat Panda
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 680

24 Tem - 31 Tem
Ford Fiesta
Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 723

24 Tem - 31 Tem
Peugeot 301
Chevrolet Spark
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 734

19 Tem - 26 Tem
Chevrolet Spark
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 739

8 Ağu - 26 Ağu
Fiat Panda
Honda City
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 740

23 Tem - 30 Tem
Honda City
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 743

22 Tem - 31 Tem
Fiat Panda

Almanya içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Almanya içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Almanya içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Ok Mobility genellikle Almanya içindeki en ucuz araç kiralama seçeneklerini sunar. Kullanıcılar, Ok Mobility ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 802 gibi düşük bir fiyata araç bulabiliyor. Ok Mobility ile günlük ₺ 1.689 olan ülke ortalamasından daha düşük bir fiyata kiralık araç bulma ihtimalin oldukça yüksek. Bu fiyatlar baktığın aracın türüne ve aracı hangi şehirde kiralayacağına bağlı olarak değişebilir.

Almanya içindeki en popüler araç kiralama acentesi hangisidir?

Alamo, geçen ay momondo kullanıcıları tarafından (%43 oranında) seçilen Almanya içindeki en popüler araç kiralama şirketidir. Alamo ayrıca 69 değerlendirmeye ve 10 üzerinden 7,4 puana sahiptir ki bu, acentenin kullanıcılar arasında popüler bir tercih olduğu anlamına gelir.

Almanya içinde en çok araç kiralama noktasına sahip şirket hangisidir?

keddy by Europcar, Almanya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Ülke genelinde 817 araç kiralama merkezi ile bu acenteden kiralık araç bulmakta zorlanmayacaksındır. Almanya içinde popüler Düsseldorf şehrini ziyaret etmeyi düşünebilirsin. keddy by Europcar, 15 araç kiralama konumu ile şehirde oldukça yaygındır - çoğu noktaya havalimanında ve şehir merkezinde rastlayabilirsin.

Almanya içindeki en popüler kiralık araç türü hangisidir?

Almanya seyahatine çıkanlar genellikle Kompakt tür araç kiralar. Bunun sebebi konaklamanın yapılacağı dönemdeki hava şartları, planlanan aktiviteler veya belirlenen bütçe olabilir. Son 30 gün içinde kullanıcılarımız (%37), Almanya seyahati için günlük ortalama ₺ 1.804'ye bir Kompakt kiraladı.

momondo'da bulunan Almanya araç kiralama fırsatları

Almanya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.054 - ₺ 1.669

Tüm Araç Türleri

₺ 1.382 - ₺ 2.334

₺ 1.314, Almanya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Almanya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.054 ile yılın geri kalan zamanından %20 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Almanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha ucuzdur. Almanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Almanya küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.951, Almanya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Almanya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.060 ile yılın geri kalan zamanından %46 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Almanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %4 daha pahalı. Almanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Almanya standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.613, Almanya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Almanya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.460 ile yılın geri kalan zamanından %45 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Almanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha pahalı. Almanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Almanya büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.791, Almanya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Almanya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.098 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Almanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha ucuzdur. Almanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Almanya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.437, Almanya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Almanya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.888 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Almanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %58 daha pahalı. Almanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.099, Almanya içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Almanya içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.641 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Almanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha pahalı. Almanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.312, Almanya içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Almanya içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.798 ile yılın geri kalan zamanından %23 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Almanya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Almanya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 587

24 Tem - 31 Tem
Fiat Panda
Honda Civic
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 652

22 Tem - 31 Tem
Honda Civic
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 677

19 Tem - 26 Tem
Fiat Panda

Almanya araç kiralama rehberi

Almanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri

keddy by Europcar

817 konum

Sunnycars

679 konum

Europcar

644 konum

FLIZZR

552 konum

Global Rent A Car

524 konum

Sixt

502 konum

BUCHBINDER

483 konum

Avis

376 konum

Almanya İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Almanya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Almanya içinde sürücüler yolun hangi tarafını kullanıyor?

Yasalara göre Almanya içinde aracını, yolun sağ tarafından sürmelisin. Bu kurala uymadığında trafik cezası alabilir veya kazaya sebep olabilirsin.

Almanya içinde yollar nasıl?

Almanya, 1'in en düşük puan olduğu 1 ila 7 arasındaki yol kalitesi skorlamasında 5,7 puan almıştır. Bu puan ile Almanya, 137 ülke arasında 13. sıraya yerleşmiştir. Almanya içinde seyahat edeceğin yere göre yol kalitesinin değişebileceğini lütfen unutma.

Almanya için içki içme ve araç sürme yaş limiti nedir?

0,50 promil promil, Almanya için yasal kan alkol içeriğidir. Kanında bu sınırdan daha yüksek alkol içeriğine sahip kişiler para cezası, lisans sınırlamaları ve diğer cezaları alabilir. Alkollü içecek tüketebilmek için en az 16 yaşında olman gerektiğini lütfen unutma. İçkiliyken motorlu taşıt kullanmamanı öneriyoruz.

Almanya benzin fiyatları nasıldır?

Almanya içinde benzine ortalama Litre başına ₺ 62,89 ödemeyi bekleyebilirsin. Bunun geçen hafta için ulusal ortalama fiyat olduğunu ve ülke genelinde fiyatlarında değişebileceği unutma. Mısır, Litre başına ₺ 9,22 ile ortalama benzin fiyatının en uygun olduğu ülkedir ve Hong Kong ise Litre başına ₺ 106,68 ile ortalama en yüksek benzin fiyatlarına sahiptir.

momondo Almanya içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Almanya içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Almanya içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Almanya içindeki araçlar için 6.882 operatör mevcuttur.

Almanya içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, Almanya dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

Almanya içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Almanya içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Almanya içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Almanya içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Almanya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Almanya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Almanya içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Almanya içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Almanya içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Almanya içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Almanya içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Almanya içindeki kiralık araçları, momondo üzerinden, spesifik olarak gelişmiş temizlik seçeneğine göre filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Almanya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Almanya içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Almanya seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
21.7 Paz
Öğlen
28.7 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Almanya konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun