Basel, İsviçre Araç Kiralama

Ucuz Basel, İsviçre kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Basel, İsviçre
30 Eyl — 7 Eki
Aynı iade yeri
Basel, İsviçre
30.9 Per
Öğle
7.10 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Basel, İsviçre araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 331 - ₺ 1.146

Tüm Araç Türleri

₺ 368 - ₺ 1.554

₺ 368, Basel, İsviçre içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Basel, İsviçre içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 331 ile yılın geri kalan zamanından %11 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Basel içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha ucuzdur. Basel içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Basel Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 443, Basel, İsviçre içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Basel, İsviçre içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 405 ile yılın geri kalan zamanından %9 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Basel içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha ucuzdur. Basel içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Basel Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Basel Araç Kiralama Rehberi

Basel, İsviçre için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

9,8

Konfor

9,8

Genel

9,8

Alış/İade

9,2

Fiyat-kalite dengesi

9,2
Genel bakış

Temizlik

9,7

Konfor

9,4

Genel

9,7

Alış/İade

8,8

Fiyat-kalite dengesi

8,5
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

9,2

Genel

9,0

Alış/İade

8,7

Fiyat-kalite dengesi

8,2
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,0

Genel

7,5

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

6,6

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

5,5

Genel

6,0

Alış/İade

6,5

Fiyat-kalite dengesi

6,0

Basel, İsviçre ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Basel Mulhouse Euro Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Basel Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Basel içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 45 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Basel içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Basel içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Basel içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Basel içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 4 konumundan birinde Europcar ile kiralayabilirsin. ₺ 440, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 440 ödemeyi bekleyebilirsin.

Basel, İsviçre içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Basel için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Basel içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Ekim ayında Basel içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Ekim ayında Basel seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Ekim ayında sıcaklıklar ortalama 5 °C ve yağış miktarı 59 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Basel içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 540'dir.

Basel içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Basel, İsviçre içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Basel, İsviçre içinde 4 konumda günlük ₺ 440 ödemeyi bekleyebilirsin.

Basel, İsviçre için hız limiti nedir?

Basel içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Basel civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Basel içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Basel, İsviçre içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Basel, Eylül ayında genellikle 62 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 15 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Basel içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Basel içinde Eylül ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Basel içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.

Basel içinde sıcaklıklar Basel-Stadt bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Basel içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Basel-Stadt genelinde sıcaklıkların genellikle 15 °C ve yağış miktarının 62 mm olduğunu bilmen önemli.


İsviçre - diğer şehirlerdeki araçlar

İsviçre genelinde Zürih, Cenevre ve Lucerne gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Basel seyahatini planlamaya başla