Basel Araç Kiralama

Ucuz Basel kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Basel, İsviçre
24 Oca — 31 Oca
Aynı iade yeri
Basel, İsviçre
24.1 Paz
Öğle
31.1 Paz
Öğle

Basel Araç Kiralama Rehberi

Basel için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.6

18 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.0

10 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.9

18 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.7

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

10 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.9

3 yoruma göre


Basel ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Mulhouse EuroAirport Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Basel Araç Kiralama

Bu ay şimdiye kadar, Basel içinde araç kiralamak isteyen kullancılar toplam 17 arama gerçekleştirdi.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Basel içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Basel içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Basel içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Basel içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 4 konumundan birinde Europcar ile kiralayabilirsin. ₺ 380, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 380 ödemeyi bekleyebilirsin.

Basel içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Basel için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Basel içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Şubat ayında Basel içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Şubat ayında Basel seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Şubat ayında sıcaklıklar ortalama 6 °C ve yağış miktarı 51 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Basel içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 467'dir.

Basel içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Basel içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Basel içinde 4 konumda günlük ₺ 380 ödemeyi bekleyebilirsin.

Basel için hız limiti nedir?

Basel içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Basel civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Basel içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Basel, İsviçre içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Basel, Ocak ayında genellikle 51 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 1 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Basel içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Basel içinde Ocak ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Basel içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Basel içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Ka, Volkswagen Polo ve Opel Corsa, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Basel içinde sıcaklıklar Basel-Stadt bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Basel içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Basel-Stadt genelinde sıcaklıkların genellikle 1 °C ve yağış miktarının 51 mm olduğunu bilmen önemli.


İsviçre - diğer şehirlerdeki araçlar

İsviçre genelinde Zürih, Cenevre ve Lucerne gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Basel seyahatini planlamaya başla

  • Basel için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Basel şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Basel semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Basel otelleri