En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Basel, Basel-Stadt araba kiralama

Basel, Basel-Stadt içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
21.7 Paz
28.7 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Basel, Basel-Stadt kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Basel, Basel-Stadt içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.884/day
Kompakt₺ 1.383/day
Orta₺ 1.968/day
Kompakt SUV₺ 1.396/day
Kompakt istasyon kasa₺ 1.511/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.914/day
Orta sınıf SUV₺ 2.143/day
Standart SUV₺ 2.198/day
Standart istasyon kasa₺ 2.464/day
Premium istasyon kasa₺ 3.804/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Basel içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Basel içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Basel içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Basel içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Alamo acentesinden bulunmaktadır. Alamo ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 869 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Basel içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 2.442'dir.

Basel içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

7 konum ile Sunnycars, Basel içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Basel içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 2.163 (ve günlük ortalama ₺ 1.238 gibi düşük) bir fiyata Fiat 500 model kiralık araçlar, Basel içindeki en popüler araçlardır. Basel içinde günlük ortalama ₺ 2.358'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 921) Volkswagen Golf kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Basel, Basel-Stadt araç kiralama fırsatları

Basel içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.416 - ₺ 3.567

Tüm Araç Türleri

₺ 2.186 - ₺ 6.784

₺ 2.188, Basel, İsviçre içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Basel, İsviçre içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.416 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Basel içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha ucuzdur. Basel içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Basel küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.445, Basel, İsviçre içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Basel, İsviçre içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.115 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Basel içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha pahalı. Basel içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Basel standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 5.488, Basel, İsviçre içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Basel, İsviçre içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.654 ile yılın geri kalan zamanından %52 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Basel içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha pahalı. Basel içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.743, Basel, İsviçre içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Basel, İsviçre içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.571 ile yılın geri kalan zamanından %59 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Basel içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Basel içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Basel SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.853, Basel, İsviçre içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Basel, İsviçre içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.258 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Basel içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha pahalı. Basel içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 4.469, Basel, İsviçre içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Basel, İsviçre içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.035 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Basel içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Basel içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Peugeot 301
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4 kapılı araçlar

Günlük ₺ 1.383

25 Tem - 24 Ağu
Peugeot 301

Basel araç kiralama rehberi

Basel, Basel-Stadt için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Dollar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

9,0

Konfor

9,0

Genel

9,0

Alış Yeri/İade Yeri

9,0

Value

7,0

Europcar

5 konum
Genel bakış

Temizlik

9,2

Konfor

9,2

Genel

8,8

Alış Yeri/İade Yeri

9,2

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

4 konum
Genel bakış

Temizlik

9,3

Konfor

9,3

Genel

8,6

Alış Yeri/İade Yeri

9,3

Value

7,3
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

8,4

Alış Yeri/İade Yeri

8,4

Value

8,0

Alamo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,6

Genel

8,3

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

7,6

Thrifty

3 konum
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

7,6

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

7,2

Hertz

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

7,8

Genel

7,1

Alış Yeri/İade Yeri

7,1

Value

6,4

National

2 konum

Basel içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Basel seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.175

En Popüler Model

Fiat 500
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Basel araç kiralama acentesidir. Europcar ve Enterprise Rent-A-Car, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Basel şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve SUV.
Basel içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.175'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.960'den başlamasını bekleyebilirsin.
Fiat 500, son 7 gün içinde Basel içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Volkswagen Golf araç modelini de tercih etmektedir.

Basel içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Basel içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Basel, İsviçre içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ağustos için Basel içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 4.835 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 4.835 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Kiralama sürecini yedi günün üzerinde tutmak fiyat aralığını yaklaşık ₺ 1.374 - ₺ 2.022 olarak değiştiriyor.

Basel, İsviçre içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Basel için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Basel içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Ağustos ayında Basel içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Ağustos ayında Basel seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Ağustos ayında sıcaklıklar ortalama 15 °C ve yağış miktarı 62 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Basel içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 5.077'dir.

Basel, İsviçre için hız limiti nedir?

Basel içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 80 km/saat ve Basel civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Basel içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Basel içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A6 Avant model araca sahip?

Basel, İsviçre içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Basel, Temmuz ayında genellikle 79 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 19 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Basel içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Basel içinde sıcaklıklar Basel-Stadt bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Basel içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Basel-Stadt genelinde sıcaklıkların genellikle 19 °C ve yağış miktarının 79 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Basel içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Basel içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Basel içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Basel içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 57 operatör mevcuttur.

Basel içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, Basel dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

Basel içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Basel içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Basel içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Basel içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Basel içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sonuçlarını fiyata, kapasiteye, araç özelliklerine, iade ve alış konumuna ve çok daha fazlasına göre filtrelemene olanak tanıyarak Basel içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur.

momondo, Basel içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet, momondo ile özel olarak Basel içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtreleyebilirsin.

momondo üzerinden Basel içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo, Basel araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Basel içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Basel dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Basel içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Basel içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Basel seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
21.7 Paz
Öğlen
28.7 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Basel konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Basel'da popüler kiralık araç acenteleri