Basel içinde Europcar araç kiralama

Basel içindeki Europcar kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Basel, İsviçre
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Basel, İsviçre
4.12 Cmt
Öğle
11.12 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Basel - Europcar şubeleri

Aşağıdan Basel içindeki tüm Europcar kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,0

Genel

7,5

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0

Basel içindeki Europcar kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Basel içinde Europcar acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Tüm Europcar kiralık araçlarının iç ve dış yüzeylerini dezenfekte edilmesi gibi alınan gelişmiş temizlik yöntemleri, KOVİD-19 salgını boyunca uygulanan güvenlik önlemlerinden sadece biridir. Europcar ayrıca, Basel içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının kendilerini güvende hissetmesi için şu ek politikaları uygulamaktadır:
  • “Sıfır Temas” politikası araç anahtarının dezenfekte edildikten sonra zarfa konulmasını kapsar

 • Basel - Europcar acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Aralık ayında Basel içindeki Europcar acentesinden araç kiralamak günlük yaklaşık ₺ 620 tutmaktadır fakat geçtiğimiz Aralık ayında bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 620 gibi düşük bir fiyata Europcar acentesinden araç buldu. Bu yıl benzer fiyatları yakalayabilirsin. Basel içinde 1 haftalığına araç kiralamak istiyorsan Europcar için ortalama fiyat ₺ 4.342 civarındadır.

 • Europcar acentesinin Basel Mulhouse Euro Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Şu anda Europcar, Basel Mulhouse Euro Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir:
  Basel-mulhouse Airport (swiss Side).

 • Europcar, Basel içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Europcar, Basel içindeki kiralık araçlar için ücretsiz iptal seçeneği sunuyor fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir. Ücretler ve iptal politikaları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsan Europcar - Basel şubelerinden birini arayabilirsin. Konumlar sekmesinin altından telefon numaraları listesini görmek için buraya tıkla.

 • Aralık ayında Basel içinde Europcar acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Aralık ayında Basel içinde araç kiralaman gerekiyorsa Europcar acentesiden Ekonomi araçları kiralamayı düşünebilirsin. Aralık ayında Ekonomi araç kiralarken günlük ortalama ₺ 640 ve en düşük ₺ 620 ödemeyi bekleyebilirsin. Ayrıca, Europcar acentesinin sunduğu farklı kiralık araçlar da mevcuttur. Ekonomi araçlar yılın bu zamanı kullanıcılarımız arasında çok popülerdir.

 • Basel içinde Europcar acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 640 ile Ekonomi, Basel içinde Europcar acentesinden kiralayabileceğin en ucuz araç kiralama seçeneğidir. Basel içinde Europcar acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız (%67 oranında), tasarruf etmek için son 12 ay içinde Ekonomi araç rezerve etti. Ekonomi bir araç için günlük ₺ 640, Europcar acentesinin sunduğu en pahalı aracın ortalama fiyatından %8 daha düşüktür. Daha uygun fiyatlı bir araç kiralayarak tasarruf edebilirsin.

 • Basel içinde kaç tane Basel araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Europcar, Basel içinde 4 araç kiralama noktasında hizmet vermektedir. Basel-mulhouse Airport (swiss Side), kullanıcı verilerimize göre en popüler konumdur. Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%80 oranında) Basel içinde Europcar acentesinden araç kiralarken Europcar - Basel-mulhouse Airport (swiss Side) konumundan kiralamayı tercih etti.


İsviçre genelindeki diğer şehirlerde Europcar araçları