En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Frankfurt, Hesse araba kiralama

Frankfurt, Hesse içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
21.7 Paz
28.7 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Frankfurt, Hesse kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Frankfurt, Hesse içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 901/day
Kompakt₺ 652/day
Orta₺ 976/day
Küçük₺ 743/day
Premium₺ 1.772/day
Kompakt SUV₺ 748/day
Kompakt istasyon kasa₺ 893/day
Acentenin seçimi₺ 1.076/day
Orta sınıf SUV₺ 1.153/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.499/day
Premium istasyon kasa₺ 1.794/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Frankfurt içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Frankfurt içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Frankfurt içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Frankfurt içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Wheego acentesinden bulunmaktadır. Wheego ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 560 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Frankfurt içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.712'dir.

Frankfurt içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

18 konum ile Sunnycars, Frankfurt içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Frankfurt içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Frankfurt içinde Opel Corsa model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Nissan Qashqai bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 1.310 ve günlük en düşük ₺ 483'ye Frankfurt içinde Opel Corsa araç kiralama fırsatları gördü. Frankfurt içinde Nissan Qashqai kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 2.119'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 909 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

momondo'da bulunan Frankfurt, Hesse araç kiralama fırsatları

Frankfurt içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 943 - ₺ 1.882

Tüm Araç Türleri

₺ 1.460 - ₺ 2.334

₺ 1.544, Frankfurt, Almanya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Frankfurt, Almanya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 943 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Frankfurt içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha ucuzdur. Frankfurt içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Frankfurt küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.084, Frankfurt, Almanya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Frankfurt, Almanya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Temmuz ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.416 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Frankfurt içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Frankfurt içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Frankfurt standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.029, Frankfurt, Almanya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Frankfurt, Almanya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.832 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Frankfurt içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha pahalı. Frankfurt içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Frankfurt büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.015, Frankfurt, Almanya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Frankfurt, Almanya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.006 ile yılın geri kalan zamanından %51 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Frankfurt içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Frankfurt içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Frankfurt SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.421, Frankfurt, Almanya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Frankfurt, Almanya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.099 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Frankfurt içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha pahalı. Frankfurt içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.182, Frankfurt, Almanya içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Frankfurt, Almanya içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.218 ile yılın geri kalan zamanından %1 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Frankfurt içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha pahalı. Frankfurt içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.532, Frankfurt, Almanya içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Frankfurt, Almanya içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.923 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Frankfurt içindeki ortalama bir kiralık araçtan %23 daha ucuzdur. Frankfurt içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Fiat Tipo
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 652

22 Tem - 31 Tem
Fiat Tipo
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 743

22 Tem - 31 Tem
Fiat Panda

Frankfurt araç kiralama rehberi

Frankfurt, Hesse için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Hertz

5 konum
Genel bakış

Temizlik

8,9

Konfor

8,9

Genel

8,7

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,9

Europcar

11 konum
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,1

Genel

7,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,8

Value

6,8

Alamo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

7,8

Genel

7,3

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

6,4

Enterprise Rent-A-Car

6 konum
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

6,9

Genel

6,2

Alış Yeri/İade Yeri

6,5

Value

5,9
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

7,1

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,3

Value

6,2

Budget

7 konum
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,0

Genel

5,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

5,1
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

6,5

Genel

5,1

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

4,8

Dollar

4 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,6

Genel

5,4

Alış Yeri/İade Yeri

5,4

Value

5,3

Frankfurt içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Frankfurt seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Ok Mobility

Popüler Araç Türleri

Compact, Economy, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 878

En Popüler Model

Opel Corsa
Ok Mobility, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Frankfurt araç kiralama acentesidir. Wheego ve Alamo, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Frankfurt şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Economy ve Mini.
Frankfurt içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 878'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.646'den başlamasını bekleyebilirsin.
Opel Corsa, son 7 gün içinde Frankfurt içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Nissan Qashqai araç modelini de tercih etmektedir.

Frankfurt içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Frankfurt içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Frankfurt, Almanya içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ağustos ayında Frankfurt içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.121 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.121 idi. Frankfurt içinde bir hafta kiralama için ₺ 932, normal bir fırsat fakat Ağustos ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 592 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Frankfurt, Almanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Frankfurt için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Frankfurt içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Frankfurt, Almanya için hız limiti nedir?

Frankfurt içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Frankfurt civarındaki otobanlarda hız limiti Rehber'tir. Frankfurt içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Frankfurt içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A6 model araca sahip?

Frankfurt, Almanya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Frankfurt, Temmuz ayında genellikle 60 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 18 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Frankfurt içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Frankfurt içinde sıcaklıklar Hesse bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Frankfurt içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Hesse genelinde sıcaklıkların genellikle 17 °C ve yağış miktarının 58 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Frankfurt içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Frankfurt içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Frankfurt içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Frankfurt içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 148 operatör mevcuttur.

Frankfurt içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Frankfurt dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Frankfurt içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Frankfurt içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Frankfurt içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Frankfurt içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Frankfurt içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, filtreler sayesinde momondo içinde harika araç kiralama şirketi bulmanı kolaylaştırır. Fiyat, araç sınıfı, olanaklar veya politikalar dahil olmak üzere momondo, aramanı daraltarak en uygun fırsatı bulmana yardımcı olacak çok sayıda farklı filtreler sunar.

momondo, Frankfurt içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Ücretsiz iptal, Frankfurt ve diğer tüm konumlar için momondo üzerinden filtrelenebilen bir politikadır. Şirketlerin bu seçeneği sunması konuma göre farklılık gösterebilir.

momondo üzerinden Frankfurt içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Frankfurt içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Frankfurt içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Frankfurt içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Frankfurt içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Frankfurt içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Frankfurt seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
21.7 Paz
Öğlen
28.7 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Frankfurt konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Frankfurt'ta popüler kiralık araba türleri