En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Doha, Ed Devha araba kiralama

Doha, Ed Devha içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
23.7 Sal
30.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Doha, Ed Devha kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Doha, Ed Devha içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Doha içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Doha içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Doha içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Doha içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Goldcar Rental SP acentesinden bulunmaktadır. Goldcar Rental SP ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 547 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Doha içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 552'dir.

Doha içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

6 konum ile National, Doha içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Doha içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Nissan Patrol, Doha içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Doha içindeki kiralık Nissan Patrol modellerini günlük ₺ 3.258 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 3.258 civarındadır.Nissan Sunny, günlük ortalama ₺ 663 fiyata ve günlük ₺ 652 gibi düşük fırsatlara Doha içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

momondo'da bulunan Doha, Ed Devha araç kiralama fırsatları

Doha içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 651 - ₺ 1.156

Tüm Araç Türleri

₺ 1.182 - ₺ 2.768

₺ 847, Doha, Katar içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Doha, Katar içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 651 ile yılın geri kalan zamanından %24 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Doha içindeki ortalama bir kiralık araçtan %52 daha ucuzdur. Doha içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Doha küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.481, Doha, Katar içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Doha, Katar içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 999 ile yılın geri kalan zamanından %60 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Doha içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Doha içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Doha standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.088, Doha, Katar içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Doha, Katar içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.328 ile yılın geri kalan zamanından %57 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Doha içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha pahalı. Doha içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Doha büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.557, Doha, Katar içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Doha, Katar içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ağustos ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.293 ile yılın geri kalan zamanından %50 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Doha içindeki ortalama bir kiralık araçtan %32 daha pahalı. Doha içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Doha SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 616

15 Ağu - 17 Ağu
Ford Focus
Nissan Micra
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 663

15 Ağu - 17 Ağu
Nissan Micra
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 789

14 Ağu - 16 Ağu
Fiat Panda

Doha araç kiralama rehberi

Doha, Ed Devha için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Alamo

3 konum
Genel bakış

Temizlik

9,7

Konfor

9,4

Genel

9,4

Alış Yeri/İade Yeri

8,8

Value

9,4

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

8,6

Genel

9,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,6

Value

9,2
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,0

Genel

8,4

Alış Yeri/İade Yeri

8,4

Value

8,4

National

6 konum

Europcar

4 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,5

Genel

7,5

Alış Yeri/İade Yeri

6,9

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

3 konum
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

5,5

Genel

5,5

Alış Yeri/İade Yeri

5,0

Value

6,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

keddy by Europcar

6 konum

Doha içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Doha seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Compact

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 547

En Popüler Model

Nissan Patrol
Son 72 saat içinde Doha şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Compact.
Doha içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 547'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 552'den başlamasını bekleyebilirsin.
Nissan Patrol, son 7 gün içinde Doha içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Nissan Sunny araç modelini de tercih etmektedir.

Doha içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Doha içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Doha, Katar içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Doha içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Budget, Europcar ve Enterprise Rent-A-Car gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Doha, Katar için hız limiti nedir?

Doha içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 100 km/saat olduğunu unutma. Doha civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 120 km/saat'tir. Doha içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Doha içinde hangi araç kiralama şirketi Nissan Patrol model araca sahip?

Doha, Katar içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Doha içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 35 °C ve yağışın 0 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Doha içinde sıcaklıklar Ed Devha bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Doha içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Temmuz ayında Ed Devha içinde sıcaklıkların 35 °C ve yağış ihtimalinin 0 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Doha içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Doha içindeki araçlar için fiyatlar, en son bugün güncellenmiştir.

Doha içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Doha içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 84.

Doha içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Doha dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Doha içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Doha içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Doha içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Doha içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Doha içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Doha içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Doha içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Doha içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Doha içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo, Doha araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Doha içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Doha içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Doha içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

momondo, Doha içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araçları arayabileceğin özel bil filtre sunmaktadır.


Doha seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
23.7 Sal
Öğlen
30.7 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Doha konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun