En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Antakya, Hatay (il) araba kiralama

Antakya, Hatay (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
18.6 Sal
25.6 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Antakya, Hatay (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Antakya, Hatay (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.754/day
Kompakt₺ 1.754/day
Orta₺ 1.754/day
Standart₺ 2.768/day
Küçük₺ 1.980/day
Yolcu Minibüsü₺ 1.833/day
Kompakt istasyon kasa₺ 1.754/day
Kompakt SUV₺ 2.388/day
Standart SUV₺ 2.768/day
Orta sınıf SUV₺ 2.768/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Antakya içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Antakya içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Antakya içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Antakya içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Nissa Car Rental acentesinden bulunmaktadır. Nissa Car Rental ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 1.317 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Antakya içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.871'dir.

Antakya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Antakya içinde Renault Clio model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Ford Transit Connect bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 1.378 ve günlük en düşük ₺ 929'ye Antakya içinde Renault Clio araç kiralama fırsatları gördü. Antakya içinde Ford Transit Connect kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 1.722'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 1.721 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

momondo'da bulunan Antakya, Hatay (il) araç kiralama fırsatları

Antakya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.140 - ₺ 2.330

Tüm Araç Türleri

₺ 1.189 - ₺ 2.974

₺ 1.619, Antakya, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Antakya, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.140 ile yılın geri kalan zamanından %30 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Antakya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %20 daha ucuzdur. Antakya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antakya küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.714, Antakya, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Antakya, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.770 ile yılın geri kalan zamanından %3 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Antakya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha ucuzdur. Antakya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Antakya standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.227, Antakya, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Antakya, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.810 ile yılın geri kalan zamanından %26 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Antakya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha pahalı. Antakya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.833

1 Tem - 22 Tem
Ford Focus
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.833

1 Tem - 22 Tem
Opel Corsa
Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.874

9 Tem - 16 Tem
Ford Fiesta

Antakya araç kiralama rehberi

Antakya, Hatay (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Europcar

2 konum

Enterprise Rent-A-Car

2 konum

Hertz

2 konum

Carfleet Rent A Car

3 konum

CIRCULAR

3 konum

keddy by Europcar

3 konum

Cargini

2 konum

Dollar

2 konum

Antakya içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Antakya seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

Popüler Araç Türleri

Standard, Compact, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.317

En Popüler Model

Renault Clio
Son 72 saat içinde Antakya şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Standard, Compact ve SUV.
Antakya içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.317'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.871'den başlamasını bekleyebilirsin.
Renault Clio, son 7 gün içinde Antakya içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Class Intermediate Wagon araç modelini de tercih etmektedir.

Antakya içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Antakya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Antakya, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 2.153 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Temmuz ayı için Antakya içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 2.647 tutmaktadır. Antakya içinde bir hafta kiralama için ₺ 1.765, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 1.765 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Antakya, Türkiye için hız limiti nedir?

Antakya içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Antakya civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Antakya içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.

Antakya, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Antakya içinde sıcaklıklar 24 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 34 mm civarındadır. Bu bilgi Antakya içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Antakya içinde sıcaklıklar Hatay (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Antakya içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Hatay (il) içinde sıcaklıkların 24 °C ve yağış ihtimalinin 34 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Antakya içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Antakya içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Antakya içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Antakya içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 45 operatör mevcuttur.

Antakya içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Antakya dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Antakya içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Antakya içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Antakya içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Antakya içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Antakya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Antakya içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Antakya içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Antakya içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Antakya içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Antakya içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Antakya içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Antakya dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Antakya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Antakya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Antakya seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
18.6 Sal
Öğlen
25.6 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Antakya konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Antakya'da popüler kiralık araç acenteleri