Konya Araç Kiralama

Ucuz Konya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Konya, Türkiye
11 Ara — 18 Ara
Aynı iade yeri
Konya, Türkiye
11.12 Cum
Öğle
18.12 Cum
Öğle

Konya içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 145 - ₺ 504

Ekonomi

₺ 178 - ₺ 332

Konya içinde araç kiralamak için en ucuz ay Mart ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 193 olan fiyatlardan %28 daha düşüktür. En pahalı ay ise Ağustos ayıdır. Spesifik bir araç türünü arıyorsanız Şubat ayıda ekonomik bir araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Konya içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Konya Araç Kiralama Rehberi

Konya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.5

4 yoruma göre


Konya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Konya Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Konya Araç Kiralama

Aralık ayında, momondo kullancıları için 847, Konya kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Konya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Konya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, National ve Avis, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Konya içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ocak ayında Konya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 317 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 664 idi. Konya içinde bir hafta kiralama için ₺ 441, normal bir fırsat fakat Ocak ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 251 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Konya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Konya içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 3 konumundan birinde CIRCULAR ile kiralayabilirsin. ₺ 157, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 317 ödemeyi bekleyebilirsin.

Konya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Konya için Alamo, National ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Konya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Ocak ayında Konya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Ocak ayında Konya seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Ocak ayında sıcaklıklar ortalama 1 °C ve yağış miktarı 30 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Konya içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 617'dir.

Konya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Konya içinde 10 konum bulunmaktadır. Bu Global Rent A Car noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 311'den kiralık araç bulmaktadır.

Konya için hız limiti nedir?

Konya içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Konya civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Konya seyahatini planlamaya başla

  • Konya için son fiyat istatistiklerini al

    Seyahat için en iyi zamanı, en ucuz fiyatları ve en popüler havayollarını bul

    Konya şehrine giden uçuşları bulun
  • Seyahatini planlamaya hemen başla

    En popüler Konya semtlerindeki en iyi otellere göz at

    Konya otelleri