Konya, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Konya, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Konya, Türkiye
11 Ağu — 18 Ağu
Aynı iade yeri
Konya, Türkiye
11.8 Çar
Öğle
18.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

Konya, Türkiye kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sana en uygun kiralık aracı bul
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 335

1 Eyl - 10 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Sedona
veya benzeri Minibüs
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Global Rent A Car

Günlük ₺ 546

1 Eyl - 10 Eyl
Kia Sedona
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
GREEN MOTION

Günlük ₺ 323

1 Eyl - 10 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A3
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
CIRCULAR

Günlük ₺ 399

1 Eyl - 10 Eyl
Audi A3
BMW X3
veya benzeri Standart SUV
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 532

28 Ağu - 1 Eyl
BMW X3
Chevrolet Equinox
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 496

25 Ağu - 30 Ağu
Chevrolet Equinox

momondo'da bulunan Konya, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 214 - ₺ 542

Tüm Araç Türleri

₺ 214 - ₺ 898

₺ 295, Konya, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 214 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %44 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 404, Konya, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 306 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 628, Konya, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 689 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 378, Konya, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 254 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 663, Konya, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 627 ile yılın geri kalan zamanından %6 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha pahalı. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 516, Konya, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 759 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
GREEN MOTION

Günlük ₺ 323

1 Eyl - 10 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Rio Hatchback
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Global Rent A Car

Günlük ₺ 329

1 Eyl - 10 Eyl
Kia Rio Hatchback
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
GREEN MOTION

Günlük ₺ 331

4 Eyl - 11 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan

Konya Araç Kiralama Rehberi

Konya, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
5,5
Orta
2 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

5,5

Konfor

5,0

Genel

5,0

Alış/İade

6,5

Fiyat-kalite dengesi

5,5

Konya, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Konya Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Konya Araç Kiralama

Ağustos ayında, momondo kullancıları için 847, Konya kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Konya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Konya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, Hertz ve Budget, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Konya, Türkiye içinde Eylül ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Eylül ayında Konya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 218 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 390 idi. Konya içinde bir hafta kiralama için ₺ 389, normal bir fırsat fakat Eylül ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 230 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Konya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Konya içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 4 konumundan birinde CIRCULAR ile kiralayabilirsin. ₺ 168, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 340 ödemeyi bekleyebilirsin.

Konya, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Konya için Enterprise, Hertz ve Budget gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Konya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Eylül ayında Konya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Eylül ayında Konya seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Eylül ayında sıcaklıklar ortalama 13 °C ve yağış miktarı 20 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Konya içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 661'dir.

Konya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Konya, Türkiye içinde 2 konum bulunmaktadır. Bu Budget noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 668'den kiralık araç bulmaktadır.

Konya, Türkiye için hız limiti nedir?

Konya içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Konya civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Konya, Türkiye içinde Ağustos ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Konya içinde Ağustos ayında sıcaklık 22 °C civarında seyreder ve 0 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ağustos içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Konya içinde sıcaklıkların Ağustos ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Konya içinde sıcaklıklar Konya (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ağustos ayında Konya içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Konya (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 22 °C ve yağış miktarının 0 mm olduğunu bilmen önemli.


Konya içindeki havalimanlarında araç kiralama

Konya yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Konya seyahatini planlamaya başla