En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Konya, Konya (il) araba kiralama

Konya, Konya (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
15.6 Cmt
22.6 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Konya, Konya (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Konya, Konya (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Konya içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Konya içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Konya içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Konya içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Alamo acentesinden bulunmaktadır. Alamo ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 748 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Konya içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 5.778'dir.

Konya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Renault Clio ve Fiat Tipo, Konya içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Konya içinde Renault Clio kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 1.502 ve günlük en düşük ₺ 588 fiyata buldu. Fiat Tipo kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 736 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.703 civarındadır.

momondo'da bulunan Konya, Konya (il) araç kiralama fırsatları

Konya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 911 - ₺ 2.143

Tüm Araç Türleri

₺ 1.561 - ₺ 3.682

₺ 1.413, Konya, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 911 ile yılın geri kalan zamanından %36 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Konya küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.132, Konya, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.303 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %9 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Konya standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.723, Konya, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.895 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %51 daha pahalı. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Konya büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.381, Konya, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.246 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Konya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.201, Konya, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.467 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %45 daha pahalı. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Konya minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 5.679, Konya, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.487 ile yılın geri kalan zamanından %39 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %59 daha pahalı. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ford Fiesta
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.428

14 Haz - 21 Haz
Ford Fiesta
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.501

14 Haz - 21 Haz
Ford Focus
Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.574

15 Tem - 3 Ağu
Hyundai i20

Konya araç kiralama rehberi

Konya, Konya (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Garenta

2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

7,0

Europcar

3 konum

GREEN MOTION

2 konum

CIRCULAR

4 konum

Budget

2,0
Zayıf
2 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Global Rent A Car

11 konum

Nissa Car Rental

5 konum

Konya içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Konya seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Garenta

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.088

En Popüler Model

Renault Clio
Garenta, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Konya araç kiralama acentesidir. Nissa Car Rental ve Sixt, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Konya şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve SUV.
Konya içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.088'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.944'den başlamasını bekleyebilirsin.
Renault Clio, son 7 gün içinde Konya içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Fiat Tipo araç modelini de tercih etmektedir.

Konya içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Konya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Konya, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Konya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.058 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.707 idi. Konya içinde bir hafta kiralama için ₺ 2.249, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 989 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Konya, Türkiye için hız limiti nedir?

Konya içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Konya civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Konya içinde hangi araç kiralama şirketi BMW 5 Series model araca sahip?

Konya, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Konya içinde Haziran ayında sıcaklık 19 °C civarında seyreder ve 20 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Konya içinde sıcaklıklar Konya (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Konya içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Konya (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 19 °C ve yağış miktarının 20 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Konya içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Konya içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Konya içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Konya içindeki araçlar için 86 operatör mevcuttur.

Konya içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Konya dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Konya içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Konya içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Konya içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Konya içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Konya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Konya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Konya içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Konya içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Konya içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Konya içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Konya içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Konya içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden Konya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Konya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Konya seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
15.6 Cmt
Öğlen
22.6 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Konya konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Konya'da popüler kiralık araba türleri