Konya, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Konya, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Konya, Türkiye
13 Ara — 20 Ara
Aynı iade yeri
Konya, Türkiye
13.12 Pzt
Öğle
20.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Konya, Türkiye kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sana en uygun kiralık aracı bul
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 224

31 Ara - 30 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Audi A4
veya benzeri Lüks
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 1.074

26 Ara - 1 Oca
Audi A4
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 315

26 Ara - 1 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Equinox
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Budget

Günlük ₺ 399

26 Ara - 1 Oca
Chevrolet Equinox
Audi A3
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 379

31 Ara - 30 Oca
Audi A3
Audi A3
veya benzeri Standart
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
GREEN MOTION

Günlük ₺ 571

31 Ara - 30 Oca
Audi A3

momondo'da bulunan Konya, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 348 - ₺ 882

Tüm Araç Türleri

₺ 348 - ₺ 1.462

₺ 481, Konya, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 348 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %45 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 658, Konya, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 498 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %24 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 1.023, Konya, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.123 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 615, Konya, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 415 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %29 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 1.081, Konya, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.022 ile yılın geri kalan zamanından %6 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha pahalı. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 840, Konya, Türkiye içindeki Lüks bir aracın ortalama fiyatıdır. Konya, Türkiye içinde düşük fiyatlara Lüks kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.236 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Lüks kiralık bir araç genellikle Konya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha ucuzdur. Konya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Konya Lüks kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 224

31 Ara - 30 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 259

26 Ara - 1 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 315

26 Ara - 1 Oca
Chevrolet Sonic Sedan

Konya Araç Kiralama Rehberi

Konya, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
5,5
Fena değil
2 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

5,5

Konfor

5,0

Genel

5,0

Alış/İade

6,5

Fiyat-kalite dengesi

5,5

Konya, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Konya Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Konya Araç Kiralama

Aralık ayında, momondo kullancıları için 95, Konya kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Konya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Konya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, Hertz ve Budget, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Konya, Türkiye içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Ocak ayında Konya içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 355 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 635 idi. Konya içinde bir hafta kiralama için ₺ 634, normal bir fırsat fakat Ocak ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 374 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Konya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Konya içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 4 konumundan birinde CIRCULAR ile kiralayabilirsin. ₺ 273, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 554 ödemeyi bekleyebilirsin.

Konya, Türkiye içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Konya için Enterprise, Hertz ve Budget gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Konya içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Ocak ayında Konya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Çoğu seyahat sever Ocak ayında Konya seyahatlerinde standart bir araç kiralamayı tercih ediyor. Ocak ayında sıcaklıklar ortalama 1 °C ve yağış miktarı 30 mm civarındadır ve standart bir araç bu hava koşulları ile kolaylıkla başa çıkabilir. Bu kiralık araç türü ıslak yollar ve donma sınırının üzerindeki sıcaklıklar için mükemmeldir. Konya içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.076'dir.

Konya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Konya, Türkiye içinde 2 konum bulunmaktadır. Bu Budget noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 1.088'den kiralık araç bulmaktadır.

Konya, Türkiye için hız limiti nedir?

Konya içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Konya civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Konya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Ford Focus, Konya içindeki en popüler kiralık araç modelidir. Kullanıcılarımız Konya içindeki kiralık Ford Focus modellerini günlük ₺ 270 gibi düşük bir fiyata buldu fakat günlük ortalama fiyatlar ₺ 459 civarındadır.Hyundai Accent, günlük ortalama ₺ 437 fiyata ve günlük ₺ 312 gibi düşük fırsatlara Konya içindeki diğer bir popüler kiralık araç modelidir.

Konya içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Budget acentesi, günlük ortalama ₺ 1.199'ye Konya içinde Audi A4 model araçlar sunuyor. Konya içinde Audi A4 model kiralık araç müsaitliği farklılık göstermektedir. Bu sebeple kiralık araç rezervasyonunu son dakikada yapmaya çalış.

Konya, Türkiye içinde Aralık ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Konya içinde Aralık ayında sıcaklık 1 °C civarında seyreder ve 40 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Aralık içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Konya içinde hava durumu Aralık ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Konya içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Konya içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Ford Focus, Hyundai Accent ve Hyundai i10, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Konya içinde sıcaklıklar Konya (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Aralık ayında Konya içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Konya (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 1 °C ve yağış miktarının 40 mm olduğunu bilmen önemli.


Konya içindeki havalimanlarında araç kiralama

Konya yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Konya seyahatini planlamaya başla