Toronto Araç Kiralama

Ucuz Toronto kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Toronto, ON, Canadá
3 Şub — 10 Şub
Aynı iade yeri
Toronto, ON, Canadá
3.2 Çar
Öğle
10.2 Çar
Öğle

Toronto Araç Kiralama Rehberi

Toronto için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.6

829 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

289 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

584 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

102 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

87 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

78 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.9

18 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.9

17 yoruma göre


Toronto ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Toronto Pearson Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Toronto Araç Kiralama

Ocak ayında, momondo kullancıları için 58, Toronto kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Toronto içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve Avis, Toronto içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Toronto içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Toronto içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Toronto içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 2 konumundan birinde Routes Car & Truck Rentals ile kiralayabilirsin. ₺ 98, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 269 ödemeyi bekleyebilirsin.

Toronto içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Toronto içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Şubat ayında Toronto içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Toronto için Şubat ayında ortalama sıcaklıklar 0 °C ve yağış 53 mm civarındadır. Toronto seyahatine en iyi şekilde hazırlanmak istiyorsan bir SUV kiralamalısın. SUV ile karlı ve buzlu Toronto sokaklarında güven içinde ve kolaylıkla gezebilirsin. Toronto içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 371'dir.

Toronto içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Dollar, Toronto içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Toronto içinde 7 konumda günlük ₺ 457 ödemeyi bekleyebilirsin.

Toronto için hız limiti nedir?

Toronto içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 110 km/saat ve Toronto civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Toronto içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Toronto, ON içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Toronto içinde Ocak ayında sıcaklık -6 °C civarında seyreder ve 62 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ocak gibi aylarda Toronto seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir. Hava oldukça soğuktur ve kar yağma ve buzlanma ihtimali yüksektir.

Toronto içinde sıcaklıklar Ontario bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Toronto içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Ontario genelinde sıcaklıkların genellikle -8 °C ve yağış miktarının 62,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Kanada - diğer şehirlerdeki araçlar

Kanada genelinde Montreal, Ottawa ve Vancouver gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Toronto seyahatini planlamaya başla