Toronto, Ontario Araç Kiralama

Ucuz Toronto, ON kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Toronto, ON, Kanada
27 Nis — 4 May
Aynı iade yeri
Toronto, ON, Kanada
27.4 Sal
Öğle
4.5 Sal
Öğle
Sürücünün yaşı:

Toronto Araç Kiralama Rehberi

Toronto, ON için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.6

833 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.8

291 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

589 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

104 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.5

88 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

78 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.9

18 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.9

17 yoruma göre


Toronto, ON ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Toronto Pearson Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Toronto Araç Kiralama

Nisan ayında, momondo kullancıları için 58, Toronto kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Toronto içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Alamo, Enterprise ve Avis, Toronto içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Toronto içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Toronto, Ontario içinde Mayıs ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Mayıs için Toronto içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 120 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 120 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Fırsatlar bir haftalık kiralama için biraz daha farklı - ₺ 109 civarında başlıyor ve ortalama fiyatı ₺ 150.

Toronto içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Toronto içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 2 konumundan birinde Routes Car & Truck Rentals ile kiralayabilirsin. ₺ 108, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 295 ödemeyi bekleyebilirsin.

Toronto, ON içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Toronto içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Avis gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Mayıs ayında Toronto içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Mayıs ayında Toronto seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Mayıs ayında Toronto ortalama olarak 83 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 19 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Toronto içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 444'dir.

Toronto içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Dollar, Toronto, ON içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Toronto, ON içinde 7 konumda günlük ₺ 501 ödemeyi bekleyebilirsin.

Toronto, ON için hız limiti nedir?

Toronto içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 110 km/saat ve Toronto civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Toronto içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Toronto, ON içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Toronto içinde Nisan ayında sıcaklık 7 °C civarında seyreder ve 74 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Toronto içinde Nisan ayı hava durumunun kiralanan araç türünü etkileme ihtimali düşüktür. momondo kullanıcıları Toronto içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Toronto içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Dodge Grand Caravan, Hyundai Accent ve Chevrolet Spark, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Toronto içinde sıcaklıklar Ontario bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Nisan ayında Toronto içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Ontario genelinde sıcaklıkların genellikle 7 °C ve yağış miktarının 72,5 mm olduğunu bilmen önemli.


Kanada - diğer şehirlerdeki araçlar

Kanada genelinde Montreal, Ottawa ve Vancouver gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Toronto içindeki havalimanlarında araç kiralama

Toronto yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Toronto seyahatini planlamaya başla