Toronto içinde Thrifty araç kiralama

Toronto içindeki Thrifty kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Toronto, ON, Kanada
5 Şub — 12 Şub
Aynı iade yeri
Toronto, ON, Kanada
5.2 Cmt
Öğle
12.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Toronto - Thrifty şubeleri

Aşağıdan Toronto içindeki tüm Thrifty kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

6,5

Konfor

6,4

Genel

5,6

Value

6,1

Toronto içindeki Thrifty kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Toronto içinde Thrifty acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Toronto içideki tüm Thrifty araç kiralama noktalarında müşterilerin ve çalışanların güvenliğini sağlamak için KOVİD-19 salgını boyunca gelişmiş temizlik önlemleri alınmaktadır. Bu ek önlemler arasında kiralık araçların iç ve dış yüzeyleri, araç alış ve iade alanları gibi sık dokunulan alanların dezenfekte etmesi bulunmaktadır. Thrifty ayrıca ekstra önlem adımları atmaktadır ve bunlar şu şekildedir:
  • Gidiş geliş servislerinde gelişmiş temizlik

 • Thrifty acentesinin Toronto Pearson Ulus. Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Evet, Toronto Pearson Ulus. Havalimanı içinde Thrifty için 1 araç kiralama noktası bulunmaktadır (6301 Silver Dart Drive).

 • Thrifty, Toronto içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Thrifty, Toronto içindeki kiralık araçlar için ücretsiz iptal seçeneği sunuyor fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir. Ücretler ve iptal politikaları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsan Thrifty - Toronto şubelerinden birini arayabilirsin. Konumlar sekmesinin altından telefon numaraları listesini görmek için buraya tıkla.

 • Şubat ayında Toronto içinde Thrifty acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 466 ile Şubat ayında Toronto içinde Thrifty acentesinden Ekonomi araç kiralamak momondo kullanıcıları arasında en popüler seçenektir. Ayrıca, geçtiğimiz Şubat ayında Ekonomi için bulunan en düşük fiyat olan günlük ₺ 380 gibi bir fiyata Toronto içinde Thrifty araç kiralama fırsatları bulman mümkün.

 • Toronto içinde Thrifty acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Ekonomi, Toronto içinde Thrifty acentesinden kiralayabileceğin en ucuz araç türüdür. Thrifty acentesinden Ekonomi araç kiralamak günlük ortalama ₺ 466 tutmaktadır (bu fiyat acentenin en pahalı aracından %16 daha uygundur). Geçtiğimiz 12 ay içinde kullanıcılarımız (%67 oranında) Toronto içinde araç kiralarken tasarruf etmek için Ekonomi araç tercih etti.

 • Toronto içinde kaç tane Toronto araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Toronto içinde 8 Thrifty araç kiralama noktası bulunmaktadır. Kullanıcılarımıza göre 6301 Silver Dart Drive, Toronto içindeki en popüler Thrifty araç kiralama noktasıdır. Geçen yıl Toronto içinde Thrifty acentesinden araç kiralaya kullanıcılarımız (%94 oranında) bu noktadan araç kiraladı.


Toronto içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Thrifty acentesinde aradığını bulamıyor musun? Toronto içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır