En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Ordu, Ordu (il) araba kiralama

Ordu, Ordu (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
25.6 Sal
2.7 Sal

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Ordu, Ordu (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Ordu, Ordu (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Ordu içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Ordu içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Ordu içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Ordu içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Wish Car Rental acentesinden bulunmaktadır. Wish Car Rental ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 625 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Ordu içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.561'dir.

Ordu içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Ordu içinde Volkswagen Golf model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Renault Clio bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 2.362 ve günlük en düşük ₺ 2.128'ye Ordu içinde Volkswagen Golf araç kiralama fırsatları gördü. Ordu içinde Renault Clio kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 1.558'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 625 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

momondo'da bulunan Ordu, Ordu (il) araç kiralama fırsatları

Ordu içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 800 - ₺ 2.079

Tüm Araç Türleri

₺ 1.053 - ₺ 4.219

₺ 1.263, Ordu, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Ordu, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 800 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Ordu içindeki ortalama bir kiralık araçtan %39 daha ucuzdur. Ordu içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Ordu küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.666, Ordu, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Ordu, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 936 ile yılın geri kalan zamanından %44 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Ordu içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Ordu içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Ordu standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 4.380, Ordu, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Ordu, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.901 ile yılın geri kalan zamanından %57 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Ordu içindeki ortalama bir kiralık araçtan %54 daha pahalı. Ordu içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.155, Ordu, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Ordu, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.469 ile yılın geri kalan zamanından %32 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Ordu içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Ordu içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Ordu SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.537, Ordu, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Ordu, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.450 ile yılın geri kalan zamanından %60 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Ordu içindeki ortalama bir kiralık araçtan %43 daha pahalı. Ordu içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 4.779, Ordu, Türkiye içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Ordu, Türkiye içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.153 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Ordu içindeki ortalama bir kiralık araçtan %58 daha pahalı. Ordu içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.287

26 Haz - 28 Haz
Hyundai i20
Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.451

26 Haz - 28 Haz
Hyundai i20
Chevrolet Spark
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.566

6 Ağu - 12 Ağu
Chevrolet Spark

Ordu araç kiralama rehberi

Ordu, Ordu (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

ADDCAR RENTAL

1 konum

Garenta

1 konum

Europcar

2 konum

Enterprise Rent-A-Car

1 konum

GREEN MOTION

1 konum

Hertz

1 konum

Alamo

1 konum

Ordu içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Ordu seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Nissa Car Rental

Popüler Araç Türleri

Compact, Intermediate, Economy

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 863

En Popüler Model

Volkswagen Golf
Nissa Car Rental, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Ordu araç kiralama acentesidir. Wish Car Rental ve ADDCAR RENTAL , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Ordu şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Intermediate ve Economy.
Ordu içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 863'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.805'den başlamasını bekleyebilirsin.
Volkswagen Golf, son 7 gün içinde Ordu içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Renault Clio araç modelini de tercih etmektedir.

Ordu içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Ordu içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Ordu, Türkiye içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında hafta sonu Ordu için en iyi fırsatlar yaklaşık ₺ 1.616 ile başlıyor ve ₺ 1.616 civarına kadar çıkıyor. Ordu içinde bir hafta kiralama için ₺ 1.919, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 1.564 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Ordu, Türkiye için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Ordu için hız sınırı: 50 km/saat. Ordu ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Ordu içinde bir otobanda bulursan genellikle 120 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Ordu içinde hangi araç kiralama şirketi Mercedes-Benz E-Class model araca sahip?

Ordu, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Ordu içinde Haziran ayında sıcaklık 19 °C civarında seyreder ve 74 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Ordu içinde sıcaklıklar Ordu (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ordu içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında Ordu (il) içinde sıcaklıkların 19 °C ve yağış ihtimalinin 74 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Ordu içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Ordu içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Ordu içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Ordu içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 35 operatör mevcuttur.

Ordu içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Ordu dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Çoğu AB ülkesinde sürücü yaş sınır 18'dir. Genel bir kural olarak yurt dışında araç kiralamak için 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin kiralama şirketinin politikasını okumanı öneririz.

Ordu içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Ordu içinde araç kiralayabilmek için tüm sürücülerin geçerli bir sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Ordu içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Ordu içindeki kiralık araçları momondo üzerinden aramalısın çünkü bu sana zaman kazandırır ve ücretsizdir. Tüm kiralık araç fiyatlarını ve politikalarını buluruz, tek yapman gereken senin ve seyahatin için en iyi seçeneği seçmektedir.

momondo, Ordu içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

Ordu içinde kiralık araç araması yaptığında momondo sana sonuçları gösterir ve filtrelerimizi kullanarak en iyi fırsatı bulmana olanak tanır; aramanı, araç sınıfına, fiyata, acentelere ve farklı politikalara göre daraltabilirsin.

momondo, Ordu içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Ordu içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Ordu içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Ordu içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Ordu içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Ordu içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

momondo üzerinden Ordu içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet, sınırsız kilometre seçeneği momondo üzerinden Ordu içindeki kiralık araçlarda bulunabilir.


Ordu seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
25.6 Sal
Öğlen
2.7 Sal
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Ordu konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Ordu'da popüler kiralık araba türleri