Newark, New Jersey Araç Kiralama

Ucuz Newark, NJ kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Newark, NJ, ABD
29 Eki — 5 Kas
Aynı iade yeri
Newark, NJ, ABD
29.10 Cum
Öğle
5.11 Cum
Öğle
Sürücünün yaşı:

Newark Araç Kiralama Rehberi

Newark, NJ için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,7

Konfor

8,7

Genel

8,4

Alış/İade

8,4

Fiyat-kalite dengesi

8,1
Genel bakış

Temizlik

8,3

Konfor

8,4

Genel

8,1

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,1
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

7,2

Genel

6,7

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

7,3

Konfor

7,2

Genel

6,7

Alış/İade

6,5

Fiyat-kalite dengesi

6,6
Genel bakış

Temizlik

6,3

Konfor

6,6

Genel

6,0

Alış/İade

5,8

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,9

Genel

7,5

Alış/İade

7,5

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

7,7

Konfor

8,0

Genel

7,3

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

7,2
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

5,5

Genel

5,0

Alış/İade

4,5

Fiyat-kalite dengesi

5,5

Newark, NJ ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Newark Araç Kiralama

Ekim ayında, Newark için 1.555 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Newark içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Newark içinde araç kiralarken arabanın daha temiz olması faydalanabileceğin yeni avantajlardan biri olabilir. Seyahat destinasyonunda kapsamlı bir temizlik sunan tüm şirketleri görmek için arama filtremizi kullan. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Newark içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Newark için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 1 konumda hizmet veren Dollar tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 562 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Newark içinde Dollar araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 1.065'dir.

Newark, NJ içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Newark içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Alamo, Enterprise ve Thrifty gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Kasım ayında Newark içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Newark seyahatine Kasım ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 3 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 97 mm olduğu Newark şehrinde Kasım ayı boyunca görülmektedir. Newark içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 628'dir.

Newark içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Newark, NJ içinde 1 konum bulunmaktadır. Bu Dollar noktalarında momondo kullanıcıları genellikle günlük ₺ 1.065'den kiralık araç bulmaktadır.

Newark, NJ için hız limiti nedir?

Newark için araç kiralarken şehrin 40 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Newark civarındaki yerleşim alanlarında 120 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Newark içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Newark içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Nissan Versa ve Hyundai Elantra, Newark içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Newark içinde Nissan Versa kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 592 ve günlük en düşük ₺ 110 fiyata buldu. Hyundai Elantra kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 148 ve ortalama fiyat günlük ₺ 626 civarındadır.

Newark içinde hangi araç kiralama şirketi Audi A4 model araca sahip?

Şu anda Dollar, Newark içinde günlük ortalama ₺ 946 fiyata Audi A4 model kiralık araca sahip.Newark içindeki Audi A4 model kiralık araçların müsaitliğinin kısa sürede değişebileceğini lütfen unutma.Seyahat tarihlerinde Audi A4 model araç kiralayamazsan Dollar acentesinin sunduğu diğer Lüks kiralık araçlar da bulunmaktadır. Dollar acentesinden Newark içinde Cadillac XTS model araç da kiralayabilirsin.

Newark, NJ içinde Ekim ayında hava durumu nasıldır?

Ekim ayında Newark içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 14 °C ve yağışın 91 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Ekim içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Newark içinde Ekim ayında hava durumu, seyahatin için isteyeceğin kiralık aracın türünü çok etkilemeyecektir. Verilerimize göre momondo kullanıcıları Newark içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları aramaktadır. Fiyat bilinci olan seyahat severler Newark içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent, Dodge Grand Caravan ve Ford Fiesta, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Newark içinde sıcaklıklar New Jersey bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ekim ayında Newark içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan New Jersey genelinde sıcaklıkların genellikle 14 °C ve yağış miktarının 91 mm olduğunu bilmen önemli.


Newark seyahatini planlamaya başla