En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Los Angeles, Kaliforniya araba kiralama

Los Angeles, Kaliforniya içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Los Angeles, Kaliforniya kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Los Angeles, Kaliforniya içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Los Angeles içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Los Angeles içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Los Angeles içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Los Angeles içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Dollar acentesinden bulunmaktadır. Dollar ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 922 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Los Angeles içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.397'dir.

Los Angeles içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

32 konum ile Enterprise Rent-A-Car, Los Angeles içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Los Angeles içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Ford Mustang Convertible ve Nissan Pathfinder, Los Angeles içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Los Angeles içinde Ford Mustang Convertible kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 2.504 ve günlük en düşük ₺ 1.426 fiyata buldu. Nissan Pathfinder kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 1.380 ve ortalama fiyat günlük ₺ 2.144 civarındadır.

momondo'da bulunan Los Angeles, Kaliforniya araç kiralama fırsatları

Los Angeles içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.283 - ₺ 2.004

Tüm Araç Türleri

₺ 1.644 - ₺ 2.679

₺ 1.670, Los Angeles, ABD içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.283 ile yılın geri kalan zamanından %24 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %21 daha ucuzdur. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Los Angeles küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.793, Los Angeles, ABD içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.481 ile yılın geri kalan zamanından %18 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %15 daha ucuzdur. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Los Angeles standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.687, Los Angeles, ABD içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.792 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha pahalı. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Los Angeles büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.158, Los Angeles, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.447 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Los Angeles SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.956, Los Angeles, ABD içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.486 ile yılın geri kalan zamanından %25 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %8 daha ucuzdur. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Los Angeles minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.428, Los Angeles, ABD içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Eylül ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.000 ile yılın geri kalan zamanından %18 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Los Angeles lüks araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.446, Los Angeles, ABD içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.640 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %14 daha pahalı. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Los Angeles üstü açık kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 945

1 Eyl - 10 Eyl
Hyundai Accent Hatch
Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 949

25 Haz - 9 Tem
Hyundai i20

Los Angeles araç kiralama rehberi

Los Angeles, Kaliforniya için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Enterprise Rent-A-Car

32 konum
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

8,1

Genel

7,8

Alış Yeri/İade Yeri

7,7

Value

7,8
Genel bakış

Temizlik

7,9

Konfor

7,8

Genel

7,4

Alış Yeri/İade Yeri

7,3

Value

7,2

Midway

9 konum
Genel bakış

Temizlik

7,1

Konfor

6,9

Genel

6,2

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

6,7

Avis

13 konum
Genel bakış

Temizlik

6,7

Konfor

6,7

Genel

5,7

Alış Yeri/İade Yeri

5,8

Value

5,9

Hertz

30 konum
Genel bakış

Temizlik

6,5

Konfor

6,4

Genel

5,6

Alış Yeri/İade Yeri

5,5

Value

5,9

Budget

5,5
Vasat
1 yorum13 konum
Genel bakış

Temizlik

6,5

Konfor

6,6

Genel

5,5

Alış Yeri/İade Yeri

5,5

Value

5,6

Thrifty

7 konum
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,3

Genel

5,3

Alış Yeri/İade Yeri

5,2

Value

5,8

Airport Van

2 konum
Genel bakış

Temizlik

5,5

Konfor

5,6

Genel

4,9

Alış Yeri/İade Yeri

4,8

Value

5,3

Los Angeles içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Los Angeles seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Dollar

Popüler Araç Türleri

SUV, Standard, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.264

En Popüler Model

BMW X1
Dollar, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Los Angeles araç kiralama acentesidir. Alamo ve Budget, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Los Angeles şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: SUV, Standard ve Intermediate.
Los Angeles içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.264'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.894'den başlamasını bekleyebilirsin.
BMW X1, son 7 gün içinde Los Angeles içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Honda Civic araç modelini de tercih etmektedir.

Los Angeles içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Los Angeles içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Los Angeles, Kaliforniya içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Los Angeles içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 1.383 olmak üzere ₺ 1.383 kadar düşük fiyatlar bulduk. Los Angeles içinde bir hafta kiralama için ₺ 1.806, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 982 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Los Angeles, Kaliforniya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Los Angeles için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Los Angeles içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Temmuz ayında Los Angeles içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında Los Angeles içinde gezinmenin en yolu üstü açılabilir bir araç kiralamaktır. Los Angeles için Temmuz ayında sıcaklıklar ortalama 23 °C ve yağış miktarı 1 mm olduğu için soğuk veya yağışlı havalara denk gelme olasılığın oldukça düşük. Los Angeles içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 2.012'dir.

Los Angeles, Kaliforniya için hız limiti nedir?

Los Angeles için araç kiralarken şehrin 40 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Los Angeles civarındaki yerleşim alanlarında 120 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Los Angeles içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Los Angeles içinde hangi araç kiralama şirketi Nissan Pathfinder model araca sahip?

Los Angeles, CA içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Los Angeles içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 20 °C ve yağışın 2 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Los Angeles içinde sıcaklıklar Kaliforniya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Los Angeles içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Kaliforniya çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 19 °C ve yağış miktarının Los Angeles civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Los Angeles içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Los Angeles içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Los Angeles içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Los Angeles içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 206 operatör mevcuttur.

Los Angeles içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, Los Angeles dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

Los Angeles içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Los Angeles içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Los Angeles içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Los Angeles içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Los Angeles içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Los Angeles içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Los Angeles içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Los Angeles içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Los Angeles içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo, Los Angeles araç kiralama noktalarını adil yakıt politikasına göre arayabileceğin bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Los Angeles içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Los Angeles içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Los Angeles içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Los Angeles içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Los Angeles seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Los Angeles konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Los Angeles'ta popüler kiralık araba türleri