Los Angeles, Kaliforniya Araç Kiralama

Ucuz Los Angeles, CA kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Los Angeles, CA, ABD
30 Haz — 7 Tem
Aynı iade yeri
Los Angeles, CA, ABD
30.6 Çar
Öğle
7.7 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Los Angeles, Kaliforniya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 234 - ₺ 418

Tüm Araç Türleri

₺ 310 - ₺ 669

₺ 317, Los Angeles, ABD içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 234 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %34 daha ucuzdur. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Los Angeles Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 456, Los Angeles, ABD içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 291 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha ucuzdur. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Los Angeles Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 527, Los Angeles, ABD içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 345 ile yılın geri kalan zamanından %35 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha pahalı. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Los Angeles Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 453, Los Angeles, ABD içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Mayıs ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 310 ile yılın geri kalan zamanından %32 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha ucuzdur. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Los Angeles SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 347, Los Angeles, ABD içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha ucuzdur. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Los Angeles Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 569, Los Angeles, ABD içindeki Üstü Açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Los Angeles, ABD içinde düşük fiyatlara Üstü Açık kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 0 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Üstü Açık kiralık bir araç genellikle Los Angeles içindeki ortalama bir kiralık araçtan %17 daha pahalı. Los Angeles içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Los Angeles Üstü Açık kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 606

17 Tem - 24 Tem
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Avis

Günlük ₺ 622

17 Tem - 24 Tem
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Ace

Günlük ₺ 1.177

17 Tem - 24 Tem
Chevrolet Sonic Sedan

Los Angeles Araç Kiralama Rehberi

Los Angeles, CA için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

6,9

Konfor

6,8

Genel

6,2

Alış/İade

5,8

Fiyat-kalite dengesi

6,5
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

8,2

Genel

7,8

Alış/İade

7,5

Fiyat-kalite dengesi

7,8
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,6

Genel

7,4

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

7,4

Genel

7,0

Alış/İade

6,7

Fiyat-kalite dengesi

7,0
Genel bakış

Temizlik

7,4

Konfor

7,4

Genel

6,8

Alış/İade

6,6

Fiyat-kalite dengesi

6,9
Genel bakış

Temizlik

6,8

Konfor

6,8

Genel

6,3

Alış/İade

6,0

Fiyat-kalite dengesi

6,4
Genel bakış

Temizlik

6,4

Konfor

6,9

Genel

6,7

Alış/İade

6,3

Fiyat-kalite dengesi

6,9
Genel bakış

Temizlik

5,2

Konfor

5,3

Genel

5,0

Alış/İade

5,0

Fiyat-kalite dengesi

5,2

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Venice Beach7,4 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Venice Beach65,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Venice Beach26,2 km

Los Angeles, CA ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Los Angeles Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Los Angeles Araç Kiralama

Haziran ayında, Los Angeles için 277 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Los Angeles içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Los Angeles içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Hertz, Enterprise ve Dollar, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Los Angeles, Kaliforniya içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Los Angeles içinde hafta sonu araç kiralamak için ortalama ₺ 326 olmak üzere ₺ 309 kadar düşük fiyatlar bulduk. Los Angeles içinde bir hafta kiralama için ₺ 314, normal bir fırsat fakat Temmuz ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 235 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Los Angeles içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Los Angeles içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki konumunda Dollar ile kiralayabilirsin. ₺ 223, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 344 ödemeyi bekleyebilirsin.

Los Angeles, CA içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Çoğu durumda Los Angeles için kiraladığın aracı iptal ederken bir ücret alınmaz. momondo üzerinden arama yaptığında tercih edeceğin araç kiralama şirketinin Los Angeles içinde ücretsiz iptal olanağı sunup sunmadığını kontrol edebilirsin.

Temmuz ayında Los Angeles içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Temmuz ayında Los Angeles içinde gezinmenin en yolu üstü açılabilir bir araç kiralamaktır. Los Angeles için Temmuz ayında sıcaklıklar ortalama 23 °C ve yağış miktarı 1 mm olduğu için soğuk veya yağışlı havalara denk gelme olasılığın oldukça düşük. Los Angeles içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 664'dir.

Los Angeles içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Enterprise, Los Angeles, CA içinde 32 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Los Angeles, CA içinde Enterprise şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 451 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Los Angeles, CA için hız limiti nedir?

Los Angeles için araç kiralarken şehrin 40 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Los Angeles civarındaki yerleşim alanlarında 120 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Los Angeles içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Los Angeles, CA içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Los Angeles içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 20 °C ve yağışın 2 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

momondo Haziran içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Los Angeles içinde sıcaklıkların Haziran ayında genellikle yüksek ve yağış ihtimalinin göreceli olarak düşük olduğunu düşünürsek momondo olarak güzel havanın keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araba kiralamanı öneriyoruz.

Los Angeles içinde sıcaklıklar Kaliforniya bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Los Angeles içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Kaliforniya çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 18 °C ve yağış miktarının Los Angeles civarında olmasını bekleyebilirler.


Los Angeles içindeki havalimanlarında araç kiralama

Los Angeles yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Los Angeles seyahatini planlamaya başla