Los Angeles içinde Hertz araç kiralama

Los Angeles içindeki Hertz kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Los Angeles, CA, ABD
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Los Angeles, CA, ABD
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Kaliforniya, Los Angeles içindeki Hertz kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

SUV Araç Kiralama

₺ 531 - ₺ 845

Tüm Araç Türleri

₺ 510 - ₺ 800

Los Angeles, Kaliforniya içinde Hertz acentesinden SUV araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 531 olduğu SUV ayıdır. Günlük ₺ 531, Los Angeles içinde Hertz SUV araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 687'den %23 daha düşüktür. Kasım, Los Angeles içinde Hertz acentesinden SUV araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Hertz acentesinden Ağustos ayında SUV araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Chevrolet Equinox
veya benzeri Kompakt SUV
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Hertz

Günlük ₺ 1.508

12 Şub - 19 Şub
Chevrolet Equinox
BMW X3
veya benzeri Standart SUV
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Hertz

Günlük ₺ 1.950

12 Şub - 19 Şub
BMW X3

Los Angeles - Hertz şubeleri

Aşağıdan Los Angeles içindeki tüm Hertz kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

6,1

Konfor

6,0

Genel

5,2

Value

5,6

Los Angeles içindeki Hertz kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Los Angeles içinde Hertz acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Los Angeles içindeki Hertz araç kiralama noktalarının tamamında senin ve çalışanların güvenliği için KOVİD-19 salgını boyunca gelişmiş temizlik yöntemleri uygulanmaktadır. Sık dokunulan alanları dezenfekte etmek ve sıradaki ek önlemler listesi Los Angeles içinde virüsün yayılmasını yavaşlatmaya yardımcı olması için Hertz tarafından alınan önlemlerden bazılarıdır.
  • Temizlenen tüm kiralık araçlarda "Gold Standard Clean" mührü
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • Los Angeles - Hertz acentesinin Şubat ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Şubat ayında Los Angeles içindeki Hertz acentesinden araç kiralarken günlük ₺ 584 ödemeyi bekleyebilirsin. Kullanıcılarımızın Hertz acentesinden gördüğü Los Angeles kiralık araçları için en düşük fiyat günlük ₺ 363 idi. Birkaç günden daha uzun bir süre için araç kiralayacaksan Şubat ayında Los Angeles içinde bir haftalık Hertz kiralık aracın fiyatını ortalama ₺ 4.090 tuttuğunu hatırlatalım. Bu fiyatlar, geçen yılın verilerine göre hesaplanmaktadır fakat rezervasyonunu ne zaman yapacağın ve kiralayacağın araç türüne göre benzer fiyatlar bulabilirsin.

 • Hertz acentesinin Los Angeles Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Los Angeles Havalimanı içinde 1 konum bulunmaktadır. Hertz araç kiralama acentesinin adres: 9000 Airport Blvd.

 • Hertz, Los Angeles içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. Hertz, Los Angeles içindeki kiralık araçlar için ücretsiz iptal seçeneği sunuyor fakat son dakika yapılan iptallerde ücret kesilebilir. Ücretler ve iptal politikaları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsan Hertz - Los Angeles şubelerinden birini arayabilirsin. Konumlar sekmesinin altından telefon numaraları listesini görmek için buraya tıkla.

 • Şubat ayında Los Angeles içinde Hertz acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  SUV, Şubat ayında Los Angeles içinde Hertz acentesinden kiralayabileceğin en popüler araç türüdür. Şubat içindeki SUV araçlar için günlük ₺ 777 gibi bir fiyat ödemeyi bekleyebilirsin fakat bazı kullanıcılarımız günlük ₺ 584 gibi düşük bir fiyata da araç buldu.

 • Los Angeles içinde Hertz acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 658 ile Orta, Los Angeles içinde Hertz acentesinden kiralayabileceğin en ucuz araç kiralama seçeneğidir. Los Angeles içinde Hertz acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız (%46 oranında), tasarruf etmek için son 12 ay içinde Orta araç rezerve etti. Orta bir araç için günlük ₺ 658, Hertz acentesinin sunduğu en pahalı aracın ortalama fiyatından %20 daha düşüktür. Daha uygun fiyatlı bir araç kiralayarak tasarruf edebilirsin.

 • Los Angeles içinde kaç tane Los Angeles araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  9000 Airport Blvd, Hertz acentesinin Los Angeles içindeki 25 konumundan en popüler olanıdır. Son 12 ay içindeki kullanıcı verilerimize göre Hertz acentesinde araç kiralayanlar (%28 oranında) 9000 Airport Blvd konumundan kiralamıştır.


Kaliforniya içindeki Hertz kiralık araçları

San Francisco ve San Diego gibi Kaliforniya içindeki diğer şehirlerde Hertz acentesinden araç kirala

ABD genelindeki diğer şehirlerde Hertz araçları

New York ve Boston gibi ABD genelindeki diğer popüler şehirlerde Hertz araç kiralama fırsatlarını bul

Los Angeles içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Hertz acentesinde aradığını bulamıyor musun? Los Angeles içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır