New York içinde Hertz araç kiralama

New York içindeki Hertz kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

New York, NY, ABD
28 Eki — 4 Kas
Aynı iade yeri
New York, NY, ABD
28.10 Per
Öğle
4.11 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

New York, New York içindeki Hertz kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 443 - ₺ 1.418

Tüm Araç Türleri

₺ 373 - ₺ 1.508

New York, New York içinde Hertz acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 443 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 443, New York içinde Hertz Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 830'den %47 daha düşüktür. Ocak, New York içinde Hertz acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Eylül ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Hertz acentesinden Eylül ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

New York, New York içinde Hertz acentesinden Standart araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 373 olduğu Standart ayıdır. Günlük ₺ 373, New York içinde Hertz Standart araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 732'den %49 daha düşüktür. Mart, New York içinde Hertz acentesinden Standart araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Hertz acentesinden Ağustos ayında Standart araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

New York, New York içinde Hertz acentesinden Büyük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 420 olduğu Büyük ayıdır. Günlük ₺ 420, New York içinde Hertz Büyük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 860'den %51 daha düşüktür. Haziran, New York içinde Hertz acentesinden Büyük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Aralık ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Hertz acentesinden Aralık ayında Büyük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Hertz

Günlük ₺ 1.154

9 Kas - 16 Kas
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Hertz

Günlük ₺ 1.194

10 Kas - 17 Kas
Chevrolet Sonic Sedan

New York - Hertz şubeleri

Aşağıdan New York içindeki tüm Hertz kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,6

Genel

7,3

Alış/İade

7,2

Fiyat-kalite dengesi

7,1

New York içindeki Hertz kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca New York içinde Hertz acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Hertz, New York içindeki araç kiralama noktalarında KOVİD-19'un müşterilere ve çalışanlara yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Araç içinin (direksiyon ve kontrol paneli), dışının (kollar ve anahtarlıklar) ve diğer sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu önlemlere dahildir. Hertz ayrıca şu ek sağlık ve güvenlik politikalarını uygulamaktadır:
  • Temizlenen tüm kiralık araçlarda "Gold Standard Clean" mührü
  • Gelişmiş çalışan eğitimi

 • New York - Hertz acentesinin Kasım ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  New York için günlük ₺ 353, Kasım ayında Hertz acentesinden araç kiralarken ödeyeceğin en düşük fiyattır fakat Kasım ayında Hertz araç kiralama fiyatlarının günlük ₺ 672 civarında veya haftalık kiralamalarda yaklaşık ₺ 4.704 olduğunu görebilirsin. Bu verilerin geçen yılın Kasım ayı verilerine dayandığını hatırlatalım. Bu yıl daha iyi fırsatlar bulma şansın bile var.

 • Hertz acentesinin New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı içinde şubesi var mı?

  New York John F Kennedy Havaalanı Havalimanı içinde 1 konum bulunmaktadır. Hertz araç kiralama acentesinin adres: Building 318.

 • Hertz, New York içindeki kiralık araçlarda iptal seçeneği sunuyor mu?

  Evet. New York içindeki Hertz kiralık araç rezervasyonu ücretsiz olarak iptal edebilirsin. Fakat unutma, planlanan alış tarihinden hemen önce iptal edersen ücret ödemen gerekebilir. Hertz ile iletişime geçip iptal politikaları hakkında daha detaylı bilgi edinmeyi unutma. Konumlar sekmesinden telefon numaraları listeni buraya tıklayarak görebilirsin.

 • Kasım ayında New York içinde Hertz acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Verilerimize göre kullanıcılarımız arasında Kompakt araçlar, Kasım ayında New York içinde Hertz acentesinden araç kiralarken tercih edilen en popüler seçenektir. Geçen yılın Kasım ayı Hertz acentesi araç kiralama fiyatlarına göre Kompakt araçların günlük ortalama kiralama fiyatının ₺ 626 olmasını bekleyebilirsin. Kullanıcılarımız geçtiğimiz Kasım ayında günlük ₺ 340 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. Bu, bu yıl da momondo üzerinden benzer fiyatları bulabileceğin anlamına geliyor.

 • New York içinde Hertz acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Hertz acentesinden araç kiralarken tasarruf etmek istiyorsan New York içinde kiralayabileceğin en ucuz araç türü olan Kompakt araçları tercih edebilirsin. Hertz acentesinden Kompakt araç kiralamak günlük ortalama ₺ 626 tutmaktadır bu fiyat, en pahalı araçlarından %49 daha düşüktür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%38), New York seyahatlerinde tasarruf etmek için Hertz acentesinden Kompakt araç kiraladı.

 • New York içinde kaç tane New York araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Hertz şu anda New York içinde 14 noktada hizmet vermektedir. 22 Marine Air Terminal, New York içindeki en popüler Hertz araç kiralama konumudur. Son 12 ay içinde New York içinde Hertz acentesini arayan kullanıcılarımız (%22) araçlarını 22 Marine Air Terminal konumundan kiraladı.


New York içindeki Hertz kiralık araçları

Buffalo ve Brooklyn gibi New York içindeki diğer şehirlerde Hertz acentesinden araç kirala

ABD genelindeki diğer şehirlerde Hertz araçları

Los Angeles, San Francisco ve Boston gibi ABD genelindeki diğer popüler şehirlerde Hertz araç kiralama fırsatlarını bul

New York içindeki diğer acentelerden kiralık araçlar

Hertz acentesinde aradığını bulamıyor musun? New York içideki diğer popüler araç kiralama şirketlerinin sunduğu kiralık araç fırsatlarını karşılaştır