Filibe Araç Kiralama

Ucuz Filibe kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Filibe, Bulgaristan
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Filibe, Bulgaristan
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Filibe Araç Kiralama Rehberi

Filibe için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre


Filibe ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Sofya Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Filibe Araç Kiralama

Kasım ayında, şu ana kadar 6 momondo kullanıcısı Filibe için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Filibe içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Filibe içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Dollar, Hertz ve Thrifty, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Filibe içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Filibe içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Dollar, Hertz ve Thrifty, Filibe içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Filibe için hız limiti nedir?

Filibe içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Filibe civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 140 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.


Bulgaristan - diğer şehirlerdeki araçlar


Filibe seyahatini planlamaya başla