Sofya, Bulgaristan Araç Kiralama

Ucuz Sofya, Bulgaristan kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Sofya, Bulgaristan
23 Eyl — 30 Eyl
Aynı iade yeri
Sofya, Bulgaristan
23.9 Per
Öğle
30.9 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Sofya, Bulgaristan araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 35 - ₺ 205

Tüm Araç Türleri

₺ 20 - ₺ 1.811

₺ 60, Sofya, Bulgaristan içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Sofya, Bulgaristan içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 35 ile yılın geri kalan zamanından %42 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Sofya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %77 daha ucuzdur. Sofya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Sofya Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Sofya Araç Kiralama Rehberi

Sofya, Bulgaristan için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

9,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,4

Genel

8,5

Alış/İade

8,4

Fiyat-kalite dengesi

8,2
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

6,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

6,0
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

5,0

Genel

5,0

Alış/İade

5,0

Fiyat-kalite dengesi

5,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış/İade

2,0

Fiyat-kalite dengesi

2,0

Sofya, Bulgaristan ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Sofya Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Sofya Araç Kiralama

Eylül ayında, Sofya için 4 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Sofya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Sofya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Hertz, Alamo ve Europcar, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Sofya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Sofya içinde günlük ortalama ₺ 196'ye araç kiralama fiyatı ile MEXRENTACAR en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Sofya içindeki konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 73'dir.

Sofya, Bulgaristan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Sofya içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Hertz, Alamo ve GREEN MOTION dahil olmak üzere Sofya içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Ekim ayında Sofya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ekim ayında sıcaklıkların ortalama 4 °C olduğu ve genellikle 50 mm yağış alan Sofya destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Sofya seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Ekim ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Sofya içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 684'dir.

Sofya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

MEXRENTACAR , Sofya, Bulgaristan içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Sofya, Bulgaristan içinde 1 konum bulabilirsin ve Sofya, Bulgaristan içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 196 ödemeyi bekleyebilirsin.

Sofya, Bulgaristan için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Sofya için hız sınırı: 50 km/saat. Sofya ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Sofya içinde bir otobanda bulursan genellikle 140 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Sofya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Sofya içinde Chevrolet Spark model araç kiralamak momondo kullanıcıları arasındaki en popüler tercihtir. Hyundai Accent bu tercihi takip eder. Kullanıcılarımız, günlük ortalama ₺ 82 ve günlük en düşük ₺ 71'ye Sofya içinde Chevrolet Spark araç kiralama fırsatları gördü. Sofya içinde Hyundai Accent kiralama fiyatı günlük ortalama ₺ 60'dir fakat bu modeli, günlük ₺ 40 gibi düşük bir fiyata da bulabilirsin.

Sofya, Bulgaristan içinde Eylül ayında hava durumu nasıldır?

Sofya, Eylül ayında genellikle 40 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 16 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Sofya içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Eylül içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Sofya içinde hava durumu Eylül ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Sofya içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Sofya içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Hyundai Accent ve Chevrolet Spark, kiralayabileceğin küçük araçlardandır.

Sofya içinde sıcaklıklar Oblast Sofia City bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Eylül ayında Sofya içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Oblast Sofia City genelinde sıcaklıkların genellikle 16 °C ve yağış miktarının 40 mm olduğunu bilmen önemli.


Bulgaristan - diğer şehirlerdeki araçlar

Bulgaristan genelinde Varna, Filibe ve Burgaz gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Sofya içindeki havalimanlarında araç kiralama

Sofya yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Sofya seyahatini planlamaya başla