Sofya Araç Kiralama

Ucuz Sofya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Sofya, Bulgaristan
27 Oca — 3 Şub
Aynı iade yeri
Sofya, Bulgaristan
27.1 Çar
Öğle
3.2 Çar
Öğle

Sofya Araç Kiralama Rehberi

Sofya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 9.6

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 9.4

2 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.8

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.2

3 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.9

29 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.0

13 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.3

3 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.2

5 yoruma göre


Sofya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Sofya Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Sofya Araç Kiralama

Ocak ayında, Sofya için 14 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Sofya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Sofya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Sofya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Sofya içinde günlük ortalama ₺ 173'ye araç kiralama fiyatı ile MEXRENTACAR en uygun fiyatları sunmaktadır. Tedarikçinin Sofya içindeki konumunda bulunan en düşük fiyat günlük ₺ 65'dir.

Sofya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Sofya içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Alamo, Enterprise ve National dahil olmak üzere Sofya içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Şubat ayında Sofya içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Şubat ayında sıcaklıkların ortalama 5 °C olduğu ve genellikle 30 mm yağış alan Sofya destinasyonuna seyahat edeceksen standart bir araç kiralamayı düşünebilirsin. Sofya seyahatine çıkanlar arasında da popüler bir tercih olan standart araçlar, Şubat ayında değişiklik gösteren sıcaklıklarla ve yağışlarla baş edebilmektedir. Sofya içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 605'dir.

Sofya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

MEXRENTACAR , Sofya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Sofya içinde 1 konum bulabilirsin ve Sofya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 173 ödemeyi bekleyebilirsin.

Sofya için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Sofya için hız sınırı: 50 km/saat. Sofya ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Sofya içinde bir otobanda bulursan genellikle 140 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Sofya, Bulgaristan içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Sofya, Ocak ayında genellikle 30 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık -1 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Sofya içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ocak gibi aylarda Sofya seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir. Hava oldukça soğuktur ve kar yağma ve buzlanma ihtimali yüksektir.

Sofya içinde sıcaklıklar Oblast Sofia City bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Sofya içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Oblast Sofia City genelinde sıcaklıkların genellikle -1 °C ve yağış miktarının 30 mm olduğunu bilmen önemli.


Bulgaristan - diğer şehirlerdeki araçlar

Bulgaristan genelinde Varna, Filibe ve Burgaz gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Sofya seyahatini planlamaya başla