En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Sofya, Oblast Sofia City araba kiralama

Sofya, Oblast Sofia City içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
21.7 Paz
28.7 Paz

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için oluşturun.

Sofya, Oblast Sofia City kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sofya, Oblast Sofia City içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Sofya içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Sofya içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Sofya içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Sofya içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle MEXRENTACAR acentesinden bulunmaktadır. MEXRENTACAR ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 191 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Sofya içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 354'dir.

Sofya içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

15 konum ile CarRent Bulgaria, Sofya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Sofya içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 447 (ve günlük ortalama ₺ 288 gibi düşük) bir fiyata Volkswagen Polo model kiralık araçlar, Sofya içindeki en popüler araçlardır. Sofya içinde günlük ortalama ₺ 1.502'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 1.347) Renault Trafic kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Sofya, Oblast Sofia City araç kiralama fırsatları

Sofya içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 273 - ₺ 3.029

Tüm Araç Türleri

₺ 376 - ₺ 2.781

₺ 767, Sofya, Bulgaristan içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sofya, Bulgaristan içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 273 ile yılın geri kalan zamanından %65 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Sofya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha ucuzdur. Sofya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sofya küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.208, Sofya, Bulgaristan içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sofya, Bulgaristan içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 239 ile yılın geri kalan zamanından %81 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Sofya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha ucuzdur. Sofya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sofya standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.555, Sofya, Bulgaristan içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Sofya, Bulgaristan içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 940 ile yılın geri kalan zamanından %40 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Sofya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha pahalı. Sofya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.785, Sofya, Bulgaristan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Sofya, Bulgaristan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 226 ile yılın geri kalan zamanından %88 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Sofya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Sofya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sofya SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 953, Sofya, Bulgaristan içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Sofya, Bulgaristan içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Haziran ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 867 ile yılın geri kalan zamanından %10 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Sofya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha ucuzdur. Sofya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Sofya minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.943, Sofya, Bulgaristan içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Sofya, Bulgaristan içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 920 ile yılın geri kalan zamanından %53 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Sofya içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha pahalı. Sofya içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 420

7 Eyl - 8 Eyl
Opel Corsa
Ford Ka
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 420

7 Eyl - 8 Eyl
Ford Ka
Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 558

7 Eyl - 8 Eyl
Hyundai Accent Hatch

Sofya araç kiralama rehberi

Sofya, Oblast Sofia City için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Green Car Rental

5 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Thrifty

4 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

GREEN MOTION

4 konum
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

8,0

Genel

7,7

Alış Yeri/İade Yeri

7,7

Value

7,1
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

6,9

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

7,7

Value

6,8

ADDCAR RENTAL

6 konum
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

4,0

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

4,0

Value

2,0

CarRent Bulgaria

15 konum

Top Rent a Car - Bulgaria

13 konum

Top Rent-A-Car

12 konum

Sofya içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Sofya seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Top Rent a Car - Bulgaria

Popüler Araç Türleri

Economy, Mini, Intermediate

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 401

En Popüler Model

Volkswagen Polo
Top Rent a Car - Bulgaria, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Sofya araç kiralama acentesidir. SURPRICE CAR RENTAL ve MEXRENTACAR , diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Sofya şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Mini ve Intermediate.
Sofya içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 401'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 597'den başlamasını bekleyebilirsin.
Volkswagen Polo, son 7 gün içinde Sofya içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Renault Trafic araç modelini de tercih etmektedir.

Sofya içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Sofya içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Sofya, Bulgaristan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

İş ortağımız olan ve Sofya içinde hizmet veren çoğu araç kiralama acentesi iptal ücreti almamaktadır. Bu, planların aniden değiştiğinde Thrifty, Easyrent ve Europcar dahil olmak üzere Sofya içindeki çoğu araç kiralama merkezinin rezervasyonu ne zaman yaptığına bağlı olarak ücretsiz iptal şansını sunduğu anlamına gelir.

Sofya, Bulgaristan için hız limiti nedir?

Trafik işaretlerinde aksi belirtilmediği takdirde Sofya için hız sınırı: 50 km/saat. Sofya ayrıca sıkı bir şekilde uygulanan 90 km/saat banliyö hız limitine de sahiptir. Kendini Sofya içinde bir otobanda bulursan genellikle 140 km/saat olan hız limitine dikkat etmeyi unutma.

Sofya, Bulgaristan içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Sofya, Temmuz ayında genellikle 50 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 20 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Sofya içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

Sofya içinde sıcaklıklar Oblast Sofia City bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Sofya içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Oblast Sofia City genelinde sıcaklıkların genellikle 20 °C ve yağış miktarının 50 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Sofya içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Sofya içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak yenilenmektedir.

Sofya içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Temmuz 2024 tarihi itibarıyla Sofya içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 181 operatör mevcuttur.

Sofya içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sofya dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Sofya içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Sofya içinde araç kiralarken tüm sürücülerin eksiksiz ve geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Sürücü belgesi, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulmalıdır. Bu belge ayrıca olası para cezalarından kaçınmak için de gerekli olabilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Aracını kiralamadan önce rezervasyonunu yapacağın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek gerekli belgeleri öğrenmeni öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Sofya içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo, Sofya içindeki kiralık araçlarda ve araç politikalarında en iyi seçenekleri sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini arar ve karşılaştırır. Rezervasyonunu yapmak için momondo iyi bir tercihtir çünkü kiralık aracını hızlı ve ücretsiz bir şekilde bulabilirsin.

momondo, Sofya içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, farklı filtreleme seçenekleri ile aramanı daraltarak Sofya içindeki harika kiralık araçları bulmanı kolaylaştır. Aramanı, fiyata, araç sınıfına, konuma ve daha fazlasına göre filtreleyebilirsin.

momondo, Sofya içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Sofya içindeki veya diğer destinasyonlardaki araçları, özellikle ücretsiz iptal seçeneğine göre filtrelemee olanak tanır.

momondo üzerinden Sofya içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Evet. momondo üzerinden Sofya içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

momondo üzerinden Sofya içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Sofya içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Sofya içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Sofya içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Sofya seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
21.7 Paz
Öğlen
28.7 Paz
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Sofya konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun