Bergen, Norveç Araç Kiralama

Ucuz Bergen, Norveç kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Bergen, Norveç
24 May — 31 May
Aynı iade yeri
Bergen, Norveç
24.5 Pzt
Öğle
31.5 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Bergen Araç Kiralama Rehberi

Bergen, Norveç için tüm büyük araç kiralama şirketleri
9,6
Mükemmel
1 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
7,8
İyi
6 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

7,6

Genel

8,0

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

8,3
7,3
İyi
4 yorum2 konum
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,5

Genel

6,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

5,5
7,0
İyi
12 yorum5 konum
Genel bakış

Temizlik

8,5

Konfor

8,1

Genel

6,5

Alış/İade

5,8

Fiyat-kalite dengesi

6,1
0,0
Berbat
3 konum
0,0
Berbat
3 konum
0,0
Berbat
3 konum
0,0
Berbat
2 konum

Bergen, Norveç ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Bergen Flesland Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Bergen Araç Kiralama

Mayıs ayında, şu ana kadar 3 momondo kullanıcısı Bergen için ucuz kiralık araç araması yaptı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Bergen içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araç kiralama şirketleri için temizlik her zaman bir öncelik olmuştur. Avis, Hertz ve Budget, aracının sterilize olduğundan emin olmak için gelişmiş bir temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Bergen içinde kiralayacağın araçta gelişmiş temizlik seçeneğinin olup olmadığını öğrenmek için sitemizde arama yap. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Bergen, Norveç içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Bergen içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Avis, Hertz ve Budget, Bergen içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Haziran ayında Bergen içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Bergen seyahatine Haziran ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 14 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 148 mm olduğu Bergen şehrinde Haziran ayı boyunca görülmektedir. Bergen içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 687'dir.

Bergen, Norveç için hız limiti nedir?

Bergen içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Bergen civarındaki otobanlarda hız limiti 110 km/saat'tir. Bergen içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Bergen, Norveç içinde Mayıs ayında hava durumu nasıldır?

Bergen, Mayıs ayında genellikle 106 mm yağış alır ve ortalama sıcaklık 11 °C civarında seyreder. Bu bilgi, Bergen içinde araç kiralarken en iyi kararı vermeni sağlamana yardımcı olacaktır.

momondo Mayıs içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Bergen içinde hava durumu Mayıs ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Bergen içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir. Fiyat bilinci olan seyahat severler Bergen içinde kiralık araç ararken genellikle küçük araçlara yönleniyor. Bu araçlar genellikle daha ucuzdur. Volkswagen Polo, Ford Fiesta ve Volkswagen Golf, kiralayabileceğin küçük araçlara örnektir.

Bergen içinde sıcaklıklar Hordaland bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Mayıs ayında Bergen içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Hordaland çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 11 °C ve yağış miktarının Bergen civarında olmasını bekleyebilirler.


Norveç - diğer şehirlerdeki araçlar

Norveç genelinde Oslo, Tromso ve Trondheim gibi şehirlerdeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Bergen seyahatini planlamaya başla