En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Tiflis, T'bilisi araba kiralama

Tiflis, T'bilisi içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
29.6 Cmt
6.7 Cmt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Tiflis, T'bilisi kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Tiflis, T'bilisi içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Tiflis içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Tiflis içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Tiflis içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Tiflis içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Naniko acentesinden bulunmaktadır. Naniko ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 841 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Tiflis içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 931'dir.

Tiflis içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 6.088 (ve günlük ortalama ₺ 5.345 gibi düşük) bir fiyata Mercedes-Benz Sprinter model kiralık araçlar, Tiflis içindeki en popüler araçlardır. Tiflis içinde günlük ortalama ₺ 964'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 895) Kia Picanto kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Tiflis, T'bilisi araç kiralama fırsatları

Tiflis içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 826 - ₺ 1.748

Tüm Araç Türleri

₺ 1.258 - ₺ 2.564

₺ 1.197, Tiflis, Gürcistan içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Tiflis, Gürcistan içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 826 ile yılın geri kalan zamanından %32 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Tiflis içindeki ortalama bir kiralık araçtan %36 daha ucuzdur. Tiflis içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Tiflis küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.297, Tiflis, Gürcistan içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Tiflis, Gürcistan içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 973 ile yılın geri kalan zamanından %26 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Tiflis içindeki ortalama bir kiralık araçtan %31 daha ucuzdur. Tiflis içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Tiflis standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.095, Tiflis, Gürcistan içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Tiflis, Gürcistan içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.503 ile yılın geri kalan zamanından %20 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Tiflis içindeki ortalama bir kiralık araçtan %40 daha pahalı. Tiflis içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Tiflis büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.383, Tiflis, Gürcistan içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Tiflis, Gürcistan içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.509 ile yılın geri kalan zamanından %37 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Tiflis içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha pahalı. Tiflis içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Tiflis SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.050, Tiflis, Gürcistan içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Tiflis, Gürcistan içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.418 ile yılın geri kalan zamanından %17 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Tiflis içindeki ortalama bir kiralık araçtan %10 daha pahalı. Tiflis içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 3.343, Tiflis, Gürcistan içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Tiflis, Gürcistan içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.444 ile yılın geri kalan zamanından %27 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Tiflis içindeki ortalama bir kiralık araçtan %45 daha pahalı. Tiflis içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 912

27 Haz - 4 Tem
Opel Corsa
Ford Focus
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.092

27 Haz - 4 Tem
Ford Focus
Renault Clio
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.105

27 Haz - 4 Tem
Renault Clio

Tiflis araç kiralama rehberi

Tiflis, T'bilisi için tüm büyük araç kiralama şirketleri

SURPRICE CAR RENTAL

4 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Alamo

2 konum
Genel bakış

Temizlik

9,2

Konfor

8,7

Genel

8,7

Alış Yeri/İade Yeri

8,7

Value

8,0

Hertz

3 konum

Budget

2 konum
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

3,5

Genel

3,5

Alış Yeri/İade Yeri

3,5

Value

3,0
Genel bakış

Temizlik

5,0

Konfor

3,0

Genel

4,0

Alış Yeri/İade Yeri

3,0

Value

4,0

Dollar

3 konum
Genel bakış

Temizlik

1,9

Konfor

1,9

Genel

1,9

Alış Yeri/İade Yeri

1,9

Value

1,9

keddy by Europcar

6 konum

Tiflis içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Tiflis seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Hertz

Popüler Araç Türleri

Mini, Economy, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 995

En Popüler Model

Class Economy SUV
Hertz, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Tiflis araç kiralama acentesidir. CarWiz ve Rentmotors, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Tiflis şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Mini, Economy ve SUV.
Tiflis içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 995'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.073'den başlamasını bekleyebilirsin.
Class Economy SUV, son 7 gün içinde Tiflis içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Mercedes-Benz Sprinter araç modelini de tercih etmektedir.

Tiflis içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Tiflis içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Tiflis, Gürcistan içinde Temmuz ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Temmuz ayında Tiflis içinde hafta sonu araç kiralamak için ₺ 1.381 civarında başlayan daha ucuz fırsatlarla beraber ortalama fiyat ₺ 1.381 idi. Temmuz ayında Tiflis içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 1.665 idi - fakat ₺ 1.067 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Tiflis, Gürcistan içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Tiflis içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Ace, Alamo ve Budget, Tiflis içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Tiflis, Gürcistan için hız limiti nedir?

Tiflis içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 90 km/saat ve Tiflis civarındaki otobanlarda hız limiti 110 km/saat'tir. Tiflis içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Tiflis, Gürcistan içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Tiflis içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 21 °C ve yağışın 70 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Tiflis içinde sıcaklıklar T'bilisi bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Tiflis içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Haziran ayında T'bilisi içinde sıcaklıkların 21 °C ve yağış ihtimalinin 70 mm civarında olduğunu unutma.

momondo Tiflis içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Tiflis içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Tiflis içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Tiflis içindeki araçlar için 83 operatör mevcuttur.

Tiflis içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücü yaş sınırı, Tiflis dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Bazı AB ülkelerinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysan senden genç sürücü ek ücreti alınabilir. Rezervasyon yapmadan önce tercih ettiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni öneriyoruz.

Tiflis içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Tiflis içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Tiflis içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Tiflis içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Tiflis içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Tiflis içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Tiflis içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Tabi ki! momondo, kullanıcıların Tiflis içinde ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini arayabileceği özel bir filtre sunmaktadır.

momondo üzerinden Tiflis içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Tiflis içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Tiflis içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. momondo, Tiflis içinde gelişmiş temizlik hizmetinin sunulduğu kiralık araç fırsatlarını gösterebilir.

momondo üzerinden Tiflis içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Sınırsız kilometre, Tiflis içindeki kiralık araçlarda momondo tarafından sunulan bir arama seçeneğidir.


Tiflis seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
29.6 Cmt
Öğlen
6.7 Cmt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Tiflis konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun