Cape Town, Güney Afrika Araç Kiralama

Ucuz Cape Town, Güney Afrika kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Cape Town, Güney Afrika
17 Nis — 24 Nis
Aynı iade yeri
Cape Town, Güney Afrika
17.4 Cmt
Öğle
24.4 Cmt
Öğle

Cape Town Araç Kiralama Rehberi

Cape Town, Güney Afrika için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.9

92 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

95 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.6

72 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

62 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.3

22 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

5 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.4

14 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

12 yoruma göre


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Camps Bay Beach20,9 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Camps Bay Beach17,4 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Camps Bay Beach5,7 km

Cape Town, Güney Afrika ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Cape Town Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Cape Town Araç Kiralama

Nisan ayında, Cape Town için 11 kişi kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Cape Town içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Cape Town içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Avis, Sixt ve Budget, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Cape Town içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Cape Town içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Avis sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 149 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Cape Town içinde günlük ₺ 95 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Cape Town, Güney Afrika içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Cape Town içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Avis, Sixt ve Budget, Cape Town içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Mayıs ayında Cape Town içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Cape Town seyahatine Mayıs ayında çıkacaksan hava ve yol koşullarına en iyi şekilde hazırlanabilmek için ekonomik bir araç kiralamanı öneriyoruz. Ekonomik sınıf bir araba hem ıslak hem de kuru yol şartları ile baş edebilir. Bu şartlar, sıcaklıkların 13 °C civarında ve yağış miktarının ortalama 90 mm olduğu Cape Town şehrinde Mayıs ayı boyunca görülmektedir. Cape Town içinde Ekonomi bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 149'dir.

Cape Town içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Avis, Cape Town, Güney Afrika içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Cape Town, Güney Afrika içinde 4 konum bulabilirsin ve Cape Town, Güney Afrika içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 149 ödemeyi bekleyebilirsin.

Cape Town, Güney Afrika için hız limiti nedir?

Cape Town için araç kiralarken şehrin 40 km/saat hız limitine uymalısın. Hız limiti, Cape Town civarındaki yerleşim alanlarında 100 km/saat ve otobanlarda 120 km/saat'tir. Yine de trafik işaretlerine dikkat etmeyi unutma çünkü Cape Town içinde nerede olduğuna bağlı olarak hız limitleri değişebilir.

Cape Town, Güney Afrika içinde Nisan ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Cape Town içinde Nisan ayında sıcaklık 17 °C civarında seyreder ve 50 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Nisan içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Cape Town içinde sıcaklıklar genellikle Nisan ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Cape Town içinde sıcaklıklar Cape (bati) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Cape Town içinde ve çevresindeki bölgelerde yol seyahatine çıkacaksan Nisan ayında Cape (bati) içinde sıcaklıkların 17 °C ve yağış ihtimalinin 50 mm civarında olduğunu unutma.


Güney Afrika - diğer şehirlerdeki araçlar


Cape Town içindeki havalimanlarında araç kiralama

Cape Town yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Cape Town seyahatini planlamaya başla