Kuveyt Araç Kiralama

Ucuz Kuveyt kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kuveyt, Kuveyt
28 Oca — 4 Şub
Aynı iade yeri
Kuveyt, Kuveyt
28.1 Per
Öğle
4.2 Per
Öğle

Kuveyt Araç Kiralama Rehberi

Kuveyt için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: İyi 7.2

8 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.7

28 yoruma göre

Acente puanı: Orta 5.2

2 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.2

7 yoruma göre

Acente puanı: Orta 4.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 3.5

8 yoruma göre


Kuveyt ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kuveyt Kuwait Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kuveyt Araç Kiralama

Ocak ayında, Kuveyt için 3 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kuveyt içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Kuveyt içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Alamo, National ve Avis gibi konumlarda sunulmaktadır. Kuveyt içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Kuveyt içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Kuveyt içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 3 konumundan birinde Sixt ile kiralayabilirsin. ₺ 188, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 194 ödemeyi bekleyebilirsin.

Kuveyt içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Kuveyt için Alamo, National ve Avis gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Kuveyt içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

Kuveyt içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Kuveyt içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Kuveyt içinde 3 konumda günlük ₺ 194 ödemeyi bekleyebilirsin.

Kuveyt için hız limiti nedir?

Kuveyt içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve Kuveyt civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Kuveyt içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Kuveyt içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Kuveyt içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Kuveyt seyahatini planlamaya başla