Kuveyt, Kuveyt Araç Kiralama

Ucuz Kuveyt, Kuveyt kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Kuveyt, Kuveyt
29 Oca — 5 Şub
Aynı iade yeri
Kuveyt, Kuveyt
29.1 Cmt
Öğle
5.2 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Kuveyt, Kuveyt araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 257 - ₺ 394

Tüm Araç Türleri

₺ 338 - ₺ 436

₺ 173, Kuveyt, Kuveyt içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Kuveyt, Kuveyt içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 257 ile yılın geri kalan zamanından %0 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Kuveyt içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha ucuzdur. Kuveyt içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Kuveyt Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.


Kuveyt Araç Kiralama Rehberi

Kuveyt, Kuveyt için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

5,0

Genel

6,0

Value

7,0
Genel bakış

Temizlik

7,2

Konfor

7,2

Genel

5,7

Value

5,2

Kuveyt, Kuveyt ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Kuveyt Kuwait Ulus. Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Kuveyt Araç Kiralama

 • KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Kuveyt içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

  Kuveyt içindeki çoğu araç kiralama şirketi, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak için yeni temizlik önlemleri aldı. Bu gelişmiş temizlik özelliği, Thrifty, Budget ve Dollar gibi konumlarda sunulmaktadır. Kuveyt içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan tüm şirketleri görmek için yeni arama filtremizi kullanabilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

 • Kuveyt içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

  Kuveyt içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 3 konumundan birinde Sixt ile kiralayabilirsin. ₺ 339, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 351 ödemeyi bekleyebilirsin.

 • Kuveyt, Kuveyt içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

  Kuveyt için Thrifty, Budget ve Dollar gibi popüler acentelerden araç kiralarken tedarikçilerin genellikle ücretsiz iptal imkanı sunduğunu göreceksin. momondo Kuveyt içindeki kiralık araçların iptal politikaları konusunda herhangi bir kontrole sahip değildir fakat seyahatin için en ucuz aracı bulmana yardımcı olabiliriz.

 • Kuveyt, Kuveyt için hız limiti nedir?

  Kuveyt içindeki hız limiti 60 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 120 km/saat ve Kuveyt civarındaki otobanlarda hız limiti 120 km/saat'tir. Kuveyt içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

 • momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

  Kuveyt içinde hava durumu Ocak ayında tercih edilen kiralık araç türünü çok etkilemeyecektir. momondo kullanıcıları Kuveyt içinde kiralık araç bakarken genellikle belirli araçları tercih etmektedir.


Kuveyt içindeki havalimanlarında araç kiralama

Kuveyt yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Kuveyt seyahatini planlamaya başla