Berlin, Almanya Araç Kiralama

Ucuz Berlin, Almanya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Berlin, Almanya
4 Ağu — 11 Ağu
Aynı iade yeri
Berlin, Almanya
4.8 Çar
Öğle
11.8 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Berlin, Almanya araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 172 - ₺ 459

Tüm Araç Türleri

₺ 165 - ₺ 479

₺ 275, Berlin, Almanya içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 172 ile yılın geri kalan zamanından %38 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Berlin Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 344, Berlin, Almanya içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 159 ile yılın geri kalan zamanından %54 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %3 daha pahalı. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Berlin Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 261, Berlin, Almanya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 157 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %23 daha ucuzdur. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Berlin SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Citroen C2
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu
2-3 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 285

22 Ağu - 2 Eyl
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Hertz

Günlük ₺ 288

25 Ağu - 5 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Sixt

Günlük ₺ 290

22 Ağu - 2 Eyl
Chevrolet Sonic Sedan

Berlin Araç Kiralama Rehberi

Berlin, Almanya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,4

Konfor

8,0

Genel

7,8

Alış/İade

7,7

Fiyat-kalite dengesi

7,4
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

10,0
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış/İade

10,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,0

Genel

7,2

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0
Genel bakış

Temizlik

9,1

Konfor

8,6

Genel

7,1

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

6,8
Genel bakış

Temizlik

8,1

Konfor

7,8

Genel

7,0

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

6,7
Genel bakış

Temizlik

7,6

Konfor

7,0

Genel

6,9

Alış/İade

7,3

Fiyat-kalite dengesi

6,9
Genel bakış

Temizlik

7,0

Konfor

7,0

Genel

7,5

Alış/İade

7,0

Fiyat-kalite dengesi

7,0

Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Mercedes-Benz Arena Berlin16,5 km
Berlin Zoolojik Bahçesi19,6 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Berlin Zoolojik Bahçesi143,0 km
Mercedes-Benz Arena Berlin146,7 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Mercedes-Benz Arena Berlin154,2 km
Berlin Zoolojik Bahçesi155,6 km

Berlin, Almanya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Berlin Brandenburg Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Berlin Araç Kiralama

Temmuz ayında, Berlin için şu ana kadar momondo üzerinden 69 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Berlin içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Berlin içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, Hertz ve Dollar, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Berlin, Almanya içinde Ağustos ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 271 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Ağustos ayı için Berlin içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 271 tutmaktadır. Ağustos ayında Berlin içinde bir haftalık kiralık araç bakan kullanıcıların gördüğü ortalama fırsat fiyatı ₺ 301 idi - fakat ₺ 268 kadar düşük fiyatlara da tarih ve araç seçeneklerine göre ulaşmak mümkündü.

Berlin içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Berlin içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Alamo sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 301 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Berlin içinde günlük ₺ 196 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Berlin, Almanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Berlin için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Berlin için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Ağustos ayında Berlin içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Ağustos ayında Berlin seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Ağustos ayında Berlin ortalama olarak 45 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 14 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Berlin içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 300'dir.

Berlin içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Berlin, Almanya içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Berlin, Almanya içinde 19 konum bulabilirsin ve Berlin, Almanya içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 622 ödemeyi bekleyebilirsin.

Berlin, Almanya için hız limiti nedir?

Berlin içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Berlin civarındaki otobanlarda hız limiti Rehber'tir. Berlin içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Berlin, Almanya içinde Temmuz ayında hava durumu nasıldır?

Temmuz ayında Berlin içinde sıcaklıklar 18 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 45 mm civarındadır. Bu bilgi Berlin içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Temmuz içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Berlin içinde sıcaklıklar genellikle Temmuz ayında yüksektir ve bu sebeple momondo, güzel havaların keyfini çıkarabilmen için üstü açılır bir araç kiralamanı önerir.

Berlin içinde sıcaklıklar Berlin bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Temmuz ayında Berlin içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Berlin çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 18 °C ve yağış miktarının Berlin civarında olmasını bekleyebilirler.


Berlin seyahatini planlamaya başla