Berlin Araç Kiralama

Ucuz Berlin kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Berlin, Almanya
1 Şub — 8 Şub
Aynı iade yeri
Berlin, Almanya
1.2 Pts
Öğle
8.2 Pts
Öğle

Berlin Araç Kiralama Rehberi

Berlin için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 8.0

34 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

89 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.3

43 yoruma göre

Acente puanı: İyi 6.4

74 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.3

8 yoruma göre

Acente puanı: Mükemmel 8.0

18 yoruma göre

Acente puanı: İyi 7.6

15 yoruma göre


Berlin içinde en ucuz ne zaman araç kiralanabilir?

Tümü

₺ 135 - ₺ 5.033

Berlin içinde araç kiralamak için en ucuz ay Ocak ayıdır. Fiyatlar, yılın geri kalanında günlük ₺ 146 olan fiyatlardan %55 daha düşüktür. En pahalı ay ise Mart ayıdır. Berlin içinde araç kiralama fiyatı; tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracınızı ne kadar uzakta kiraladığınız dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlıdır.


Kiralık aracını alacağın noktaya yakın popüler yerleri bul

Berlin Brandenburg Havalimanı

Berlin, Almanya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Mercedes-Benz Arena Berlin16,5 km
Berlin Zoolojik Bahçesi19,6 km
Leipzig/Halle Havalimanı

Leipzig, Almanya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Berlin Zoolojik Bahçesi143,0 km
Mercedes-Benz Arena Berlin146,7 km
Dresden Arpt Havalimanı

Dresden, Almanya

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Mercedes-Benz Arena Berlin154,2 km
Berlin Zoolojik Bahçesi155,6 km

Berlin ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Berlin Brandenburg Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Berlin Araç Kiralama

Ocak ayında, Berlin için şu ana kadar momondo üzerinden 69 arama yapıldı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Berlin içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Berlin içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Alamo, Enterprise ve National, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Berlin içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Berlin içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Alamo sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 260 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Berlin içinde günlük ₺ 170 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Berlin içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Berlin için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Berlin için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Şubat ayında Berlin içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Şubat ayında Berlin seyahatine çıkıyorsan standart bir araç kiralamak ideal bir seçenektir. Şubat ayında Berlin ortalama olarak 36 mm yağış almaktadır ve sıcaklıklar 4 °C civarında seyreder. Bu şartlar, bir miktar yağışla kolaylıkla baş edebilen ve hatta sıcaklıklar düştüğünde de iyi bir performans sergileyen standart bir araba için uygundur. Berlin içinde Standart bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 259'dir.

Berlin içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Sixt, Berlin içinde konum sayısı en fazla olan araç kiralama şirketidir ve bu yüzden oldukça popülerdir. Berlin içinde 21 konum bulabilirsin ve Berlin içinde araç kiralarken günlük yaklaşık ₺ 414 ödemeyi bekleyebilirsin.

Berlin için hız limiti nedir?

Berlin içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Berlin civarındaki otobanlarda hız limiti Rehber'tir. Berlin içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Berlin, Almanya içinde Ocak ayında hava durumu nasıldır?

Ocak ayında Berlin içinde sıcaklıklar 0 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 42 mm civarındadır. Bu bilgi Berlin içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

momondo Ocak içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Ocak gibi aylarda Berlin seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir. Hava oldukça soğuktur ve kar yağma ve buzlanma ihtimali yüksektir.

Berlin içinde sıcaklıklar Berlin bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Ocak ayında Berlin içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Berlin çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 0 °C ve yağış miktarının Berlin civarında olmasını bekleyebilirler.


Berlin seyahatini planlamaya başla