En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Berlin araba kiralama

Berlin içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
19.6 Çar
26.6 Çar

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Berlin kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Berlin içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 907/day
Kompakt₺ 1.089/day
Orta₺ 1.176/day
Küçük₺ 900/day
Acentenin seçimi₺ 1.154/day
Kompakt SUV₺ 1.168/day
Orta sınıf SUV₺ 1.344/day
Kompakt istasyon kasa₺ 1.375/day
Orta boy istasyon kasa₺ 1.433/day
Premium istasyon kasa₺ 2.331/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Berlin içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Berlin içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Berlin içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Berlin içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle Wheego acentesinden bulunmaktadır. Wheego ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 688 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Berlin içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 852'dir.

Berlin içinde en fazla konuma sahip araç kiralama acentesi hangisidir?

37 konum ile FLIZZR, Berlin içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir.

Berlin içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 1.175 (ve günlük ortalama ₺ 785 gibi düşük) bir fiyata Opel Corsa model kiralık araçlar, Berlin içindeki en popüler araçlardır. Berlin içinde günlük ortalama ₺ 1.679'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 962) Volkswagen Golf kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

momondo'da bulunan Berlin araç kiralama fırsatları

Berlin içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 1.291 - ₺ 2.018

Tüm Araç Türleri

₺ 1.377 - ₺ 2.716

₺ 1.619, Berlin, Almanya içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.291 ile yılın geri kalan zamanından %21 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %22 daha ucuzdur. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Berlin küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.162, Berlin, Almanya içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.215 ile yılın geri kalan zamanından %44 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %5 daha pahalı. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Berlin standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.731, Berlin, Almanya içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.823 ile yılın geri kalan zamanından %34 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha pahalı. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.084, Berlin, Almanya içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 812 ile yılın geri kalan zamanından %62 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %1 daha pahalı. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Berlin SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.493, Berlin, Almanya içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 3.166 ile yılın geri kalan zamanından %10 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %41 daha pahalı. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 2.176, Berlin, Almanya içindeki lüks araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara lüks araç kiralamak için en ideal ay Nisan ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 2.644 ile yılın geri kalan zamanından %21 daha düşüktür. lüks araç kiralık araçlar genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

₺ 1.690, Berlin, Almanya içindeki üstü açık bir aracın ortalama fiyatıdır. Berlin, Almanya içinde düşük fiyatlara üstü açık kiralamak için en ideal ay Kasım ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.358 ile yılın geri kalan zamanından %20 daha düşüktür. üstü açık kiralık araçlar genellikle Berlin içindeki ortalama bir kiralık araçtan %19 daha ucuzdur. Berlin içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Hyundai i10
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 900

4 Tem - 13 Tem
Hyundai i10
Hyundai i20
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 907

22 Haz - 30 Haz
Hyundai i20
Fiat Panda
veya benzeri Küçük
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 972

17 Haz - 10 Tem
Fiat Panda

Berlin araç kiralama rehberi

Berlin için tüm büyük araç kiralama şirketleri

Global Rent A Car

17 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

Virtuo

5 konum
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0

FLIZZR

36 konum
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

8,0

Enterprise Rent-A-Car

15 konum
Genel bakış

Temizlik

8,2

Konfor

7,8

Genel

8,0

Alış Yeri/İade Yeri

8,0

Value

7,8

Sixt

27 konum
Genel bakış

Temizlik

8,8

Konfor

8,3

Genel

7,8

Alış Yeri/İade Yeri

7,8

Value

7,1

Dollar

10 konum
Genel bakış

Temizlik

8,6

Konfor

7,8

Genel

7,2

Alış Yeri/İade Yeri

7,8

Value

7,2

Europcar

22 konum
Genel bakış

Temizlik

6,9

Konfor

6,9

Genel

6,9

Alış Yeri/İade Yeri

6,9

Value

6,9

Avis

11 konum
Genel bakış

Temizlik

7,5

Konfor

6,6

Genel

6,2

Alış Yeri/İade Yeri

6,2

Value

6,2

Berlin içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Berlin seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Alamo

Popüler Araç Türleri

Compact, Wagon, Mini

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.145

En Popüler Model

Opel Corsa
Alamo, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Berlin araç kiralama acentesidir. Enterprise Rent-A-Car ve keddy by Europcar, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Berlin şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Compact, Wagon ve Mini.
Berlin içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.145'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 2.357'den başlamasını bekleyebilirsin.
Opel Corsa, son 7 gün içinde Berlin içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Volkswagen Golf araç modelini de tercih etmektedir.

Berlin içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Berlin içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Berlin, Almanya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Berlin için araç kiralarken çoğu araç kiralama acentesinin iptal ücreti almadığını göreceksin. Lütfen bu iptal politikalarını momondo'nun belirlemediğini unutma. Berlin için araç kiralarken harika fırsatlar bulmana yardımcı olabiliriz fakat aramanı yaparken İptal Politikalarını incelediğinden emin ol.

Temmuz ayında Berlin içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Sıcaklık ortalama 17 °C ve yağış miktarı 62 mm iken Temmuz ayı için en iyi kiralık araç seçeneği üstü açılır arabalardır. Berlin içinde üstü açılabilen bir araç kiraladığında havalarının nasıl gideceği konusunda endişelenmeden keyifli bir şekilde bölgeyi gezebilirsin. Yine de aracını kiralamadan ve de seyahate çıkmadan önce hava durumunu kontrol etmeni öneriyoruz. Berlin içinde Üstü Açık bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 1.773'dir.

Berlin, Almanya için hız limiti nedir?

Berlin içindeki hız limiti 50 km/saat civardaki kasaba ve diğer yerleşim merkezleri için de geçerlidir. Şehrin çevresindeki civar bölgelerde hız limiti 100 km/saat ve Berlin civarındaki otobanlarda hız limiti Rehber'tir. Berlin içinde araç kiralayacaksan bu hız limitlerinin sıkı bir şekilde uygulandığını unutma.

Berlin içinde hangi araç kiralama şirketi Ford Transit model araca sahip?

Berlin, Almanya içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Haziran ayında Berlin içinde sıcaklıklar 16 °C civarında seyreder ve beklenen yağış miktarı 71 mm civarındadır. Bu bilgi Berlin içinde araç kiralamak isteyen seyahat severler için faydalı olacaktır.

Berlin içinde sıcaklıklar Berlin bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Berlin içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Berlin çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 16 °C ve yağış miktarının Berlin civarında olmasını bekleyebilirler.

momondo Berlin içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Berlin içindeki araçlar için fiyatlar, günlük olarak güncellenmektedir.

Berlin içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Berlin içindeki araçlar için mevcut olan operatör sayısı şudur: 284.

Berlin içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Sürücüler için minimum yaş sınırı, Berlin dahil olmak üzere ülkeye göre farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücülerin en az 18 yaşında olması gerekmektedir. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını okumanı tavsiye ediyoruz.

Berlin içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Berlin içinde araç kiralarken tüm sürücülerin geçerli bir ehliyete sahip olması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Ayrıca rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Berlin içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

Berlin içinde kiralık araç rezervasyonunu momondo'yu kullanarak yapabilirsin. momondo, sana geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlamak için binlerce araç kiralama web sitesini ve noktasını arar.

momondo, Berlin içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, Berlin içinde harika bir kiralık araç bulmana filtrelerle yardımcı olur. Yakıt veya kilometre politikalarının yanı sıra fiyat ve harita özellikleri dahil sunulan pek çok filtreyi kullanarak aramanı daraltabilirsin.

momondo, Berlin içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Berlin içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Berlin içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Kesinlikle! momondo, Berlin içindeki kiralık araç aramaları için bu özelliği sunmaktadır.

momondo üzerinden Berlin içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Evet. Berlin içindeki gelişmiş temizlik seçeneğine sahip kiralık araçlar, momondo üzerinden aranabilir.

momondo üzerinden Berlin içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Evet. momondo, Berlin içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları sana gösterebilir.


Berlin seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
19.6 Çar
Öğlen
26.6 Çar
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Berlin konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun