Lviv, Lviv içinde Araç Kiralama

Lviv, Lviv içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Lviv, Ukrayna
1 Haz — 8 Haz
Aynı iade yeri
Lviv, Ukrayna
1.6 Çar
Öğle
8.6 Çar
Öğle
Sürücünün yaşı:

momondo'da bulunan Lviv, Lviv araç kiralama fırsatları

Lviv içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 346 - ₺ 861

Tüm Araç Türleri

₺ 346 - ₺ 3.578

₺ 454, Lviv, Ukrayna içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Lviv, Ukrayna içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 346 ile yılın geri kalan zamanından %24 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Lviv içindeki ortalama bir kiralık araçtan %58 daha ucuzdur. Lviv içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir.


Lviv araç kiralama rehberi

Lviv, Lviv için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

10,0

Konfor

10,0

Genel

10,0

Alış Yeri/İade Yeri

10,0

Value

10,0
Genel bakış

Temizlik

6,0

Konfor

6,0

Genel

6,0

Alış Yeri/İade Yeri

6,0

Value

6,0
Genel bakış

Temizlik

2,0

Konfor

2,0

Genel

2,0

Alış Yeri/İade Yeri

2,0

Value

2,0

Kiralık araç alış noktana yakın popüler cazibe merkezlerini bul

Lviv içindeki popüler araç kiralama noktalarına yakın olan bu cazibe merkezlerini ziyaret et

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Rynok Square6,3 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Rynok Square116,4 km

Yakınlardaki cazibe merkezleri:

Rynok Square0,2 km

Lviv içindeki bu popüler otellerin yakınında araç kirala

Lviv içindeki en popüler oteller

Lviv İçinde Araç Kiralama

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Lviv içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Lviv için en ucuz kiralık araç fırsatlarını şehirde 2 konumda hizmet veren United International Car Rentals tedarikçisinden bulmayı bekleyebilirsin. momondo kullanıcıları ₺ 412 gibi düşük bir fiyata günlük kiralık araçlar buldu fakat Lviv içinde United International Car Rentals araç kiralama fiyatları günlük ortalama ₺ 632'dir.

Lviv içindeki her bir kiralık araç şirketinin farklı bir iptal politikası vardır. momondo'nın kiralık araç arama sonuçlarında acentenin iptal ücreti kesip kesmediği bilgisine her zaman için yer verilmektedir. Europcar, Hertz ve Thrifty, Lviv içindeki en iyi araç kiralama şirketlerinden bazılarıdır. Bu şirketlerin ücretsiz iptal imkanı sunup sunmadığını kontrol etmeyi lütfen unutma.

Mayıs ayında Lviv içinde araç kiralayacaklar, sıcaklıkların 14 °C ve yağışın 60 mm civarında seyretmesini bekleyebilirler. Bu bilgi hangi tür aracı kiralayacağın konusunda sana yardımcı olacaktır.

Mayıs ayında Lviv içinde araç kiralayıp civar bölgelerde veya Lviv çevresinde yol seyahatine çıkmayı düşünen seyahat severler, ay boyunca sıcaklıkların 14 °C ve yağış miktarının Lviv civarında olmasını bekleyebilirler.


Lviv civarındaki popüler havalimanlarında yer alan araç kiralama şirketleri

Lviv civarındaki bu popüler havalimanlarında araç kirala

Ukrayna içindeki diğer kiralık araçları keşfet

Ukrayna içindeki kiralık araç fırsatlarına göz at

Lviv seyahatini planlamaya başla


momondo'yu neden kullanmalısın?

momondo üzerinden Lviv içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Lviv içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

Evet. momondo, Lviv içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

Evet. momondo üzerinden Lviv içindeki kiralık araçlar için arama yaptıktan sonra adil yakıt politikası filtresini seçmen yeterli.

Evet. momondo, Lviv içindeki araç kiralama şirketlerinden gelişmiş temizlik hizmeti sunan belirli fırsatları sana gösterebilir.

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Seyahat severlerin momondo'yu kullanmayı tercih etmelerinin sebepleri
Güvenle rezervasyon yapın
Hızlı ve kolay bir şekilde seçim yapabilmen için 70.000'i aşkın noktadan kiralık araç fırsatlarını karşılaştırıyoruz.
Eko Bilinçli
Hibrit ve elektrikli araçlar dahil olmak üzere, çevre dostu bir seyahat yapabilmeni sağlayacak çok sayıda araç seçeneğinden dilediğini seç.
Gizli Ücretler Yok
Gösterilen fiyatlar tam fiyatlardır. Gizli ücretler veya kesintiler bulunmaz, gördüğün fiyatların doğruluğuna güvenebilirsin.