Malatya Araç Kiralama

Ucuz Malatya kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Malatya, Türkiye
5 Ara — 12 Ara
Aynı iade yeri
Malatya, Türkiye
5.12 Cts
Öğle
12.12 Cts
Öğle

Malatya Araç Kiralama Rehberi

Malatya için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Acente puanı: Mükemmel 10.0

1 yoruma göre

Acente puanı: Vasatın altı 2.0

1 yoruma göre


Malatya ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Malatya Erhaç Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Malatya Araç Kiralama

Kasım ayında, Malatya için 42 kullanıcı momondo ile kiralık araç baktı.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Malatya içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Araçların temiz olması her zaman için bir önceliktir; fakat Malatya içindeki araç kiralama şirketleri, araçların dezenfekte olduğundan emin olmak ve güvenliğini sağlamak adına yeni gelişmiş temizlik hizmetini sunmaktadır. Enterprise, Hertz ve Europcar, gelişmiş temizlik hizmeti sunan şirketlerden bazılarıdır. Mevcut tüm seçenekler hakkında daha fazla bilgi edin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Malatya içinde Aralık ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

Aralık için Malatya içinde hafta sonu araç kiralamanın bu aramalara göre ortalama fiyatı ₺ 817 idi - fakat bazı kullanıcılar ₺ 817 kadar düşük fiyatlara da fırsatlar buldu. Aralık ayında Malatya için bir haftalık araç kiralama fiyatları, en iyi fırsatların başlangıç fiyatı ₺ 487 olmak üzere ortalama ₺ 487'dir.

Malatya içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Malatya içinde genellikle günlük en ucuz fiyatları konumda hizmet veren Global Rent A Car sunmaktadır. Kiralık bir araca günlük ₺ 464 ödemeyi bekleyebilirsin fakat kullanıcılarımız Malatya içinde günlük ₺ 165 gibi oldukça düşük fiyatlara sahip fırsatlar da buldu.

Malatya içinde kiraladığım aracın iptal ücreti var mı?

Malatya içindeki araç kiralama acentelerinin çoğu ücretsiz iptal imkanı sunar fakat son dakikada değişiklik yapan yolcular için Enterprise, Hertz ve Europcar gibi şirketler iptal ücreti almaktadır. momondo arama sonuçlarında araç kiralama şirketinin bu ücreti alıp almadığı bilgisine her zaman yer verir.

Malatya içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Global Rent A Car, Malatya içinde 6 konumla en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. momondo kullanıcıları Malatya içinde Global Rent A Car şirketinden araç kiralarken genellikle günlük yaklaşık ₺ 464 fiyata sahip fırsatlar bulmaktadır.

Malatya için hız limiti nedir?

Malatya içinde araç kiralamak istiyorsan aski belirtilmediği takdirde şehir veya kasaba içindeki mevcut hız limitinin 50 km/saat olduğunu unutma. Malatya civarındaki banliyöde hız limiti genellikle 90 km/saat'tir. Malatya içinde otobanda yol alıyorsan hız limiti 120 km/saat'tir.


Malatya seyahatini planlamaya başla