Malatya içinde Global Rent A Car araç kiralama

Malatya içindeki Global Rent A Car kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Malatya, Türkiye
4 Ara — 11 Ara
Aynı iade yeri
Malatya, Türkiye
4.12 Cmt
Öğle
11.12 Cmt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Malatya (il), Malatya içindeki Global Rent A Car kiralık araç fırsatları

momondo ile idealindeki kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 331 - ₺ 1.216

Tüm Araç Türleri

₺ 331 - ₺ 1.216

Malatya, Malatya (il) içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en iyi zaman, fiyatların günlük ortalama ₺ 331 olduğu Küçük ayıdır. Günlük ₺ 331, Malatya içinde Global Rent A Car Küçük araç kiralamanın yıllık ortalama fiyatı olan ₺ 644'den %49 daha düşüktür. Mart, Malatya içinde Global Rent A Car acentesinden Küçük araç kiralamak için en uygun fiyat ay, Ağustos ise en yüksek fiyatlı aydır. Yine de hangi gün rezervasyon yapacağına bağlı olarak Global Rent A Car acentesinden Ağustos ayında Küçük araçlarda harika fırsatlar bulabilirsin.


Malatya - Global Rent A Car şubeleri

Aşağıdan Malatya içindeki tüm Global Rent A Car kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Malatya içindeki Global Rent A Car kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Malatya içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Global Rent A Car, Malatya içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Global Rent A Car, Malatya içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Malatya - Global Rent A Car acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Aralık ayında Malatya içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamanın günlük ücreti ortalama ₺ 722 tutmaktadır fakat kullanıcılarımız günlük ₺ 256 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar buldu. Malatya içinde Global Rent A Car acentesinden 1 haftalık araç kiralaman gerekiyorsa Aralık ayında fiyatların ₺ 5.054 olmasını bekleyebilirsin. Bu veriler için geçen yılın kiralama fiyatları baz alınmaktadır fakat momondo'da benzer fiyatları bulma ihtimalin yüksektir.

 • Global Rent A Car acentesinin Malatya Erhaç Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Global Rent A Car, Malatya Erhaç Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir. Global Rent A Car Malatya Airport (MLX) konumunda yer alır.

 • Aralık ayında Malatya içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Günlük ortalama ₺ 670 ile Aralık ayında Malatya içinde Global Rent A Car acentesinden Ekonomi araç kiralamak momondo kullanıcıları arasında en popüler seçenektir. Ayrıca, geçtiğimiz Aralık ayında Ekonomi için bulunan en düşük fiyat olan günlük ₺ 365 gibi bir fiyata Malatya içinde Global Rent A Car araç kiralama fırsatları bulman mümkün.

 • Malatya içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Global Rent A Car acentesinden araç kiralarken tasarruf etmek istiyorsan Malatya içinde kiralayabileceğin en ucuz araç türü olan Ekonomi araçları tercih edebilirsin. Global Rent A Car acentesinden Ekonomi araç kiralamak günlük ortalama ₺ 670 tutmaktadır bu fiyat, en pahalı araçlarından %26 daha düşüktür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%80), Malatya seyahatlerinde tasarruf etmek için Global Rent A Car acentesinden Ekonomi araç kiraladı.

 • Malatya içinde kaç tane Malatya araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Global Rent A Car, Malatya içinde 6 konumda hizmet vermektedir. Malatya Airport (MLX), (kullanıcı verilerimize göre) araç kiralama şirketinin en popüler konumudur. Geçtiğimiz 12 ay içinde Global Rent A Car acentesinden Malatya içinde araç kiralayan momondo kullanıcıları (%Malatya oranında) Malatya Airport (MLX) konumunu tercih etti.