Erzurum, Türkiye Araç Kiralama

Ucuz Erzurum, Türkiye kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Buradan aradığını hemen bul!

Erzurum, Türkiye
9 Ara — 16 Ara
Aynı iade yeri
Erzurum, Türkiye
9.12 Per
Öğle
16.12 Per
Öğle
Sürücünün yaşı:

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

Erzurum, Türkiye kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Sana en uygun kiralık aracı bul
Audi A3
veya benzeri Orta
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Pandora Car Hire

Günlük ₺ 359

22 Ara - 31 Ara
Audi A3
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Europcar

Günlük ₺ 289

24 Ara - 2 Oca
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 236

22 Ara - 31 Ara
Chevrolet Sonic Sedan
Kia Sedona
veya benzeri Minibüs
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Pandora Car Hire

Günlük ₺ 714

24 Ara - 2 Oca
Kia Sedona
Chevrolet Equinox
veya benzeri Orta sınıf SUV
Maksimum 5 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 381

22 Ara - 31 Ara
Chevrolet Equinox

momondo'da bulunan Erzurum, Türkiye araç kiralama fırsatları

Sana en uygun kiralık aracı bul

Küçük Araç Kiralama

₺ 363 - ₺ 1.123

Tüm Araç Türleri

₺ 326 - ₺ 1.454

₺ 536, Erzurum, Türkiye içindeki Küçük bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Küçük kiralamak için en ideal ay Mart ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 363 ile yılın geri kalan zamanından %33 daha düşüktür. Küçük kiralık bir araç genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %27 daha ucuzdur. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Erzurum Küçük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 645, Erzurum, Türkiye içindeki Standart bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Standart kiralamak için en ideal ay Şubat ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 194 ile yılın geri kalan zamanından %70 daha düşüktür. Standart kiralık bir araç genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %12 daha ucuzdur. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Erzurum Standart kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 466, Erzurum, Türkiye içindeki Büyük bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Büyük kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 246 ile yılın geri kalan zamanından %48 daha düşüktür. Büyük kiralık bir araç genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %37 daha ucuzdur. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Erzurum Büyük kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 654, Erzurum, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Ekim ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 511 ile yılın geri kalan zamanından %22 daha düşüktür. SUV kiralık bir araç genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %11 daha ucuzdur. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Erzurum SUV kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

₺ 1.033, Erzurum, Türkiye içindeki Minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara Minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 771 ile yılın geri kalan zamanından %26 daha düşüktür. Minibüs kiralık bir araç genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %30 daha pahalı. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Geçen hafta momondo üzerinden bulunan en iyi Erzurum Minibüs kiralık araç fiyatları aşağıdaki gibidir.

Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 236

22 Ara - 31 Ara
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu
4-5 kapılı araçlar
Garenta

Günlük ₺ 241

22 Ara - 31 Ara
Chevrolet Sonic Sedan
Chevrolet Sonic Sedan
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu
2/4 kapılı araçlar
Europcar

Günlük ₺ 289

24 Ara - 2 Oca
Chevrolet Sonic Sedan

Erzurum Araç Kiralama Rehberi

Erzurum, Türkiye için tüm büyük araç kiralama şirketleri
Genel bakış

Temizlik

8,0

Konfor

8,0

Genel

8,0

Alış/İade

8,0

Fiyat-kalite dengesi

8,0

Erzurum, Türkiye ile popüler oteller arasındaki mesafe

Aracını park et ve Erzurum Havalimanı araç kiralama noktasından çok uzakta olmayan bu popüler otellere göz at

Erzurum Araç Kiralama

Aralık ayında, momondo kullancıları için 267, Erzurum kiralık araç araması yaptık.

KOVİD-19'un yayılmasını kontrol altına almak için Erzurum içindeki araç kiralama şirketleri ne tür temizlik önlemleri alıyor?

Europcar, Erzurum içinde KOVİD-19'un yayılmasını önlemek için gelişmiş temizlik seçenekleri sunan şirketlerdendir. Araçlar zaten her zaman için düzenli olarak temizlenmektedir fakat kiralama şirketleri araçların sterilize olduklarından emin olmak için çok daha yoğun işlemler yapmaktadır. Erzurum içinde bu hizmeti sunan tüm kiralama şirketlerini, momondo üzerinden arama ve filtreleme yaparak görüntüleyebilirsin. Şartlar değiştiğinde politikalar da değişiyor. Politika değişiklikleri konusunda en güncel bilgileri almak için elimizden geleni yapıyoruz fakat doğrudan acente ile iletişime geçerek bu bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeyi unutma.

Erzurum, Türkiye içinde Ocak ayında araç kiralama fiyatları ne kadardır?

₺ 212 gibi düşük fiyatlardan başlayan ucuz fırsatlar dahil olmak üzere Ocak ayı için Erzurum içinde hafta sonu araç kiralamanın maaliyeti ₺ 409 tutmaktadır. Erzurum içinde bir hafta kiralama için ₺ 319, normal bir fırsat fakat Ocak ayı için ihtiyaçlarına bağlı olarak ₺ 219 kadar düşük fiyatlar görmen de mümkün.

Erzurum içinde hangi araç kiralama acentesi en uygun fiyatları sunmaktadır?

Erzurum içinde araç kiralarken en uygun fiyata şehirdeki 3 konumundan birinde Rent Go Rent A Car ile kiralayabilirsin. ₺ 276, momondo'da bulunan en ucuz günlük fiyattır fakat günde genellikle kiralama ücreti olarak ₺ 335 ödemeyi bekleyebilirsin.

Ocak ayında Erzurum içinde sürmek için kiralanabilecek en iyi araç türü nedir?

Erzurum için Ocak ayında görülen sıcaklık değerleri düşünüldüğünde SUV kiralamanın ideal olacağını söyleyebiliriz. Ocak ayında Erzurum genellikle sıcaklıklar ortalama -9 °C ve yağış 20 mm civarında seyretmektedir. Hava durumu yıldan yıla farklılık gösterse de SUV, AWD yani dört çeker özelliği ile kar ve buzda kolay manevra yapabileceği için buradaki en iyi alternatifin olacaktır. Erzurum içinde SUV bir araç kiralamanın fiyatı günlük ortalama ₺ 745'dir.

Erzurum içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketi hangisidir?

Europcar, Erzurum, Türkiye içinde en çok konuma sahip araç kiralama şirketidir. Erzurum, Türkiye içinde 2 konumda günlük ₺ 723 ödemeyi bekleyebilirsin.

Erzurum, Türkiye için hız limiti nedir?

Erzurum içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Erzurum civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Erzurum içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Günlük ortalama ₺ 425 (ve günlük ortalama ₺ 193 gibi düşük) bir fiyata Ford Focus model kiralık araçlar, Erzurum içindeki en popüler araçlardır. Erzurum içinde günlük ortalama ₺ 384'ye (en ucuz fırsat günlük ₺ 297) Volkswagen Polo kiralamak diğer bir popüler tercihtir.

Erzurum, Türkiye içinde Aralık ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Erzurum içinde Aralık ayında sıcaklık -6 °C civarında seyreder ve 20 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

momondo Aralık içinde hava durumuna göre hangi aracı öneriyor?

Aralık gibi aylarda Erzurum seyahatin için dört çeker bir SUV kiralamak en iyi seçenek olabilir. Hava oldukça soğuktur ve kar yağma ve buzlanma ihtimali yüksektir.

Erzurum içinde sıcaklıklar Erzurum (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Aralık ayında Erzurum içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Erzurum (il) genelinde sıcaklıkların genellikle -6 °C ve yağış miktarının 20 mm olduğunu bilmen önemli.


Erzurum içindeki havalimanlarında araç kiralama

Erzurum yakınındaki farklı bir havalimanından araç kiralayın

Erzurum seyahatini planlamaya başla