En yeni fırsatlar
İstatistikler
Araç karşılaştırma
Acente rehberi
SSS

Erzurum, Erzurum (il) araba kiralama

Erzurum, Erzurum (il) içindeki ucuz kiralık araç fırsatlarını mı arıyorsun? Aradığını buradan hemen bul!

Sürücü yaşı: 26-65
17.6 Pzt
24.6 Pzt

70.000+ noktada araç kiralama şirketlerinin sunduğu fırsatlar.

momondo ile araç kiralarken tasarruf et
Araçlarda en iyi fırsatlar
Araçlarda en iyi fırsatlar
70.000+ noktadaki araç kiralama acentelerinin sunduğu fırsatları görüntüleyin.
Fiyat şeffaflığı
Fiyat şeffaflığı
Sürprizlerle karşılaşmamak için toplam tutarı önceden görün.
Esnek rezervasyon yapın
Esnek rezervasyon yapın
Ücretsiz iptal ve gelişmiş temizlik seçeneğine sahip araçları bulun.
Fiyat Alarmları
Fiyat Alarmları
Rezervasyon yapmaya hazır değil misiniz? Fiyatları takip etmek için fiyat alarmı oluşturun.

Erzurum, Erzurum (il) kiralık araçları için bulunan en iyi fırsatlar

Erzurum, Erzurum (il) içindeki çeşitli popüler kiralık araç türlerinde harika fırsatları aşağıdan bulabilirsin
Ekonomi₺ 1.438/day
Kompakt₺ 1.438/day
Orta₺ 1.865/day
Üst Orta₺ 1.948/day
Minibüs₺ 6.056/day
Yolcu Minibüsü₺ 36.705/day
Kompakt SUV₺ 2.964/day
Orta boy istasyon kasa₺ 3.824/day
Acentenin seçimi₺ 17.379/day
Son 48 saat içinde momondo kullanıcıları tarafından bulunan en iyi fiyatlar

Erzurum içindeki araç kiralama trendleri ve veriler

Erzurum içindeki en iyi kiralık aracı rezerve etmene yardımcı olacak bilgiler

Erzurum içindeki en ucuz araç kiralama acentesi hangisidir?

Erzurum içindeki en ucuz kiralık araçlar genellikle EasyGo Car Rental acentesinden bulunmaktadır. EasyGo Car Rental ile rezervasyon yaparken günlük ₺ 997 gibi düşük bir fiyata kiralık araçlar bulabilirsin. Erzurum içinde araç kiralamanın ortalama fiyatı günlük ₺ 1.159'dir.

Erzurum içinde çoğu kişi hangi aracı kiralıyor?

Verilerimize göre Renault Clio ve Fiat Tipo, Erzurum içindeki en popüler kiralık araç modelleridir. Erzurum içinde Renault Clio kiralık araç fiyatları, hangi şirketten araç kiraladığına göre farklılık gösterebilir fakat çoğu kullanıcımız kiralık aracını, günlük ortalama ₺ 1.277 ve günlük en düşük ₺ 944 fiyata buldu. Fiat Tipo kiralık araçların fiyatı değişkenlik göstermektedir fakat genellikle en düşük fiyat günlük ₺ 943 ve ortalama fiyat günlük ₺ 1.698 civarındadır.

momondo'da bulunan Erzurum, Erzurum (il) araç kiralama fırsatları

Erzurum içinde senin için doğru kiralık aracı bul

Küçük araç

₺ 986 - ₺ 2.010

Tüm Araç Türleri

₺ 1.009 - ₺ 3.538

₺ 1.362, Erzurum, Türkiye içindeki küçük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara küçük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 986 ile yılın geri kalan zamanından %28 daha düşüktür. küçük araç kiralık araçlar genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %28 daha ucuzdur. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Erzurum küçük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 1.980, Erzurum, Türkiye içindeki standart araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara standart araç kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 791 ile yılın geri kalan zamanından %61 daha düşüktür. standart araç kiralık araçlar genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %6 daha pahalı. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Erzurum standart araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 3.626, Erzurum, Türkiye içindeki büyük araç bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara büyük araç kiralamak için en ideal ay Ocak ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 907 ile yılın geri kalan zamanından %75 daha düşüktür. büyük araç kiralık araçlar genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %49 daha pahalı. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Erzurum büyük araç kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 2.466, Erzurum, Türkiye içindeki SUV bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara SUV kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.476 ile yılın geri kalan zamanından %41 daha düşüktür. SUV kiralık araçlar genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %25 daha pahalı. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Erzurum SUV kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

₺ 6.086, Erzurum, Türkiye içindeki minibüs bir aracın ortalama fiyatıdır. Erzurum, Türkiye içinde düşük fiyatlara minibüs kiralamak için en ideal ay Aralık ayıdır. Fiyat, günlük ₺ 1.738 ile yılın geri kalan zamanından %72 daha düşüktür. minibüs kiralık araçlar genellikle Erzurum içindeki ortalama bir kiralık araçtan %70 daha pahalı. Erzurum içinde araç kiralama fiyatı, tedarik etme, aracın popülaritesi ve kiralık aracını ne kadar uzakta kiraladığın dahil olmak üzere bir dizi faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. momondo'da geçen hafta Erzurum minibüs kiralık araçlar için bulunan en iyi fiyatlar aşağıdaki gibidir.

Hyundai Accent Hatch
veya benzeri Kompakt
Maksimum 4 yolcu

Günlük ₺ 1.438

22 Haz - 25 Haz
Hyundai Accent Hatch
Opel Corsa
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.438

22 Haz - 25 Haz
Opel Corsa
Nissan Micra
veya benzeri Ekonomi
Maksimum 2 yolcu

Günlük ₺ 1.701

15 Tem - 3 Ağu
Nissan Micra

Erzurum araç kiralama rehberi

Erzurum, Erzurum (il) için tüm büyük araç kiralama şirketleri

GREEN MOTION

2 konum

Budget

2 konum

CIRCULAR

3 konum

Global Rent A Car

5 konum

Nissa Car Rental

4 konum

Rent Go Rent A Car

3 konum

Enterprise Rent-A-Car

2 konum

Erzurum içinde araç kiralama hakkında kısa bilgiler

Erzurum seyahatin için harika araç kiralama fırsatları, popüler araç kiralama şirketleri ve en iyi araç türleri hakkında bilgi edin

En Popüler Acente

Nissa Car Rental

Popüler Araç Türleri

Economy, Compact, SUV

En Ucuz Kiralık Araç

₺ 1.196

En Popüler Model

Peugeot 208
Nissa Car Rental, bu ay momondo üzerinden bulunan en popüler Erzurum araç kiralama acentesidir. Sixt ve Alamo, diğer popüler araç kiralama şirketleridir.
Son 72 saat içinde Erzurum şehrindeki araç kiralama şirketleri tarafından sunulan araç türleri şunlardır: Economy, Compact ve SUV.
Erzurum içindeki kiralık bir aracın en düşük fiyatı günlük ₺ 1.196'dir. Bu bölge için ortalama fiyatların günlük ₺ 1.552'den başlamasını bekleyebilirsin.
Peugeot 208, son 7 gün içinde Erzurum içinde kiralanan en popüler araç modelidir. Kullanıcılarımız alternatif olarak Renault Clio araç modelini de tercih etmektedir.

Erzurum içinde kiralık araç sürme- SSS

Sıradaki seyahate iyi bir şekilde hazırlanabilmek için Erzurum içinde araç kiralamak hakkında bilmen gereken her şeyi öğren

Erzurum, Türkiye için hız limiti nedir?

Erzurum içinde araç kiralayacak olan seyahat severler hızlı limitinin 50 km/saat olduğunu unutmamalıdır. Erzurum civarındaki yerleşim yerlerinde hız limiti genellikle 90 km/saat, otobanda ise 120 km/saat'tir. Hız limitlerinin yolculuk yaptığın yola göre değişebileceğini unutma ve her zaman trafik işaretlerine dikkat et.

Erzurum içinde hangi araç kiralama şirketi Seat Arona model araca sahip?

Erzurum, Türkiye içinde Haziran ayında hava durumu nasıldır?

Genellikle Erzurum içinde Haziran ayında sıcaklık 13 °C civarında seyreder ve 50 mm yağış beklenir. Bu beklenen hava durumuna göre ne zaman hangi aracı kiralayacağına karar verebilmen için önemli bir bilgidir.

Erzurum içinde sıcaklıklar Erzurum (il) bölgesinin geri kalanı ile benzer mi?

Haziran ayında Erzurum içinde ve çevresinde yapacağın yol seyahati için kiralık araç bakıyorsan Erzurum (il) genelinde sıcaklıkların genellikle 13 °C ve yağış miktarının 50 mm olduğunu bilmen önemli.

momondo Erzurum içindeki araçlar için fiyatları en son ne zaman güncellemiştir?

Erzurum içindeki araçlar için fiyatlar her gün yenilenmektedir.

Erzurum içindeki araçlar için momondo kaç operatörü aramaktadır?

Haziran 2024 tarihi itibarıyla Erzurum içindeki araçlar için aralarından seçim yapabileceğin 53 operatör mevcuttur.

Erzurum içinde araç kiralamak için kaç yaşında olman gerekir?

Erzurum dahil olmak üzere ülkeye göre sürücü yaş sınırı farklılık göstermektedir. Birçok AB ülkesinde sürücüler en az 18 yaşında olmalıdır. Yurt dışında araç kiralamak için genellikle en az 21 yaşında olman gerekir ve 25 yaşın altındaysanız genç sürücü ek ücreti uygulanabilir. Rezervasyon yapmadan önce seçtiğin araç kiralama şirketinin politikasını incelemeni tavsiye ediyoruz.

Erzurum içinde araç kiralamak için hangi belgeye veya kimlik kartına sahip olman gerekmektedir?

Erzurum içinde araç kiralayabilmek için sürücülerin geçerli bir sürücü belgesi sunması gerekmektedir. Ehliyet, kiralamanın yapıldığı ülkenin dilinden farklı bir dilde hazırlanmışsa para cezası riskinden kaçınmak için Uluslararası Bir Sürücü Belgesi sunulması gerekebilir. Yurt dışında araç kiralıyorsan konaklama bilgilerini ve ülkene döneceğini ispat eden bir belgeyi de sağlaman gerekebilir. Rezervasyonunu yaptığın araç kiralama şirketi ile iletişime geçerek muhakkak bu bilgileri doğrulamanı öneririz.


momondo'yu neden kullanmalısın?

Erzurum içinde araç kiralamak için neden momondo'yu kullanmalıyım?

momondo üzerinden Erzurum içinde araç kiralamak sana zamandan ve paradan tasarruf sağlar. momondo, en iyi tercihi yapabilmen için binlerce araç kiralama web sitesinden ve konumundan geniş çeşitlilikte araç seçeneği sağlar.

momondo, Erzurum içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmama nasıl yardımcı oluyor?

momondo, sana aramanı daraltabileceğin faydalı filtreler sağlayarak Erzurum içindeki en iyi araç kiralama fırsatını bulmana yardımcı olur. Fiyat, araç türü, kiralama şirketi ve belirli politikalar dahil olmak üzere çok sayıda farklı filtre seçeneği mevcuttur.

momondo, Erzurum içinde ücretsiz iptal seçeneğine sahip araç kiralama fırsatlarını gösteriyor mu?

Evet. momondo, Erzurum içindeki ücretsiz iptal seçeneği sunan araç kiralama şirketlerini filtrelemene olanak tanır.

momondo üzerinden Erzurum içinde adil yakıt politikasına sahip bir aracı kiralayabilir miyim?

Adil yakıt politikası, momondo üzerinden seçebileceğin ve Erzurum içindeki araç kiralama noktalarını bu seçime göre eleyebileceğin bir filtredir.

momondo üzerinden Erzurum içinde gelişmiş temizlik hizmeti sunan bir araç kiralama şirketi bulabilir miyim?

Kesinlikle bulabilirsin. momondo, Erzurum dahil olmak üzere tüm araç kiralama noktaları için gelişmiş temizlik hizmetlerine özel bir filtreye sahiptir.

momondo üzerinden Erzurum içinde sınırsız kilometre seçeneğine sahip kiralık araçları arayabilir miyim?

Kesinlikle. momondo üzerinden özellikle momondo içinde sınırsız kilometre seçeneği sunan kiralık araç fırsatlarını filtreleyebilirsin.


Erzurum seyahatinizi yönetmenin daha kolay bir yolu

Arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat planı yapmayı ve planlarınızı organize etmeyi çok kolaylaştırdık. Trips ücretsizdir — ve nereden rezervasyon yaparsanız yapın kullanımınıza açıktır.

Fiyatlar düştüğünde bildirim alın

Fiyat değişiklikleri günlük olarak e-posta kutunuzda - sadece Fiyat Alarmları ile.
17.6 Pzt
Öğlen
24.6 Pzt
Öğlen
Bana ürün ve hizmet bilgilerini, momondo ve ortak çalıştığı siteler üzerindeki muhteşem fırsatları ve özel teklifleri e-posta ile gönder.

Erzurum konaklamanız için daha iyi sonuçlar bulun

Erzurum'da popüler kiralık araba türleri