Erzurum içinde Global Rent A Car araç kiralama

Erzurum içindeki Global Rent A Car kiralık araçlarında harika fırsatlar bul ve karşılaştır.

Erzurum, Türkiye
6 Ara — 13 Ara
Aynı iade yeri
Erzurum, Türkiye
6.12 Pzt
Öğle
13.12 Pzt
Öğle
Sürücünün yaşı:

Erzurum - Global Rent A Car şubeleri

Aşağıdan Erzurum içindeki tüm Global Rent A Car kiralık araç noktaları hakkında adres, telefon numarası ve yorumlar dahil olmak üzere ihtiyacın olan bilgileri edinebilirsin.

Erzurum içindeki Global Rent A Car kiralık araçları hakkında bilgi

 • KOVİD-19 salgını boyunca Erzurum içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralamak güvenli midir?

  Global Rent A Car, Erzurum içindeki müşterilerinin ve çalışanlarının KOVİD-19 salgını boyunca kendilerini güvende hissetmelerini istiyor. Bu sebeple Global Rent A Car, Erzurum içindeki tüm araç kiralama noktalarında gelişmiş temizlik önlemleri almaktadır. Kapı kolları, direksiyon ve orta konsol gibi sık dokunulan alanların dezenfekte edilmesi bu güvenlik önlemlerine dahildir.

 • Erzurum - Global Rent A Car acentesinin Aralık ayında sunduğu araç kiralama fiyatları ne kadardır?

  Aralık ayında Erzurum içindeki Global Rent A Car acentesinden araç kiralarken günlük ₺ 1.159 ödemeyi bekleyebilirsin. Kullanıcılarımızın Global Rent A Car acentesinden gördüğü Erzurum kiralık araçları için en düşük fiyat günlük ₺ 376 idi. Birkaç günden daha uzun bir süre için araç kiralayacaksan Aralık ayında Erzurum içinde bir haftalık Global Rent A Car kiralık aracın fiyatını ortalama ₺ 8.112 tuttuğunu hatırlatalım. Bu fiyatlar, geçen yılın verilerine göre hesaplanmaktadır fakat rezervasyonunu ne zaman yapacağın ve kiralayacağın araç türüne göre benzer fiyatlar bulabilirsin.

 • Global Rent A Car acentesinin Erzurum Havalimanı içinde şubesi var mı?

  Şu anda Global Rent A Car, Erzurum Havalimanı içinde 1 noktada hizmet vermektedir:
  Erzurum Airport.

 • Aralık ayında Erzurum içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en popüler araç hangisidir?

  Aralık ayında Erzurum içinde Global Rent A Car acentesinden araç kiralayan kullanıcılarımız Ekonomi araçları tercih etti. Bu ay Ekonomi araç kiralamayı düşünüyorsan fiyatların günlük ortalama ₺ 1.027 ve en düşük günlük ₺ 376 olduğunu hatırlatalım. Kiralık aracını ne zaman için ve hangi model kiralayacağına göre fiyatlarda dalgalanmalar olabilir.

 • Erzurum içinde Global Rent A Car acentesinden kiralanabilecek en ucuz araç türü hangisidir?

  Global Rent A Car acentesinden araç kiralarken tasarruf etmek istiyorsan Erzurum içinde kiralayabileceğin en ucuz araç türü olan Ekonomi araçları tercih edebilirsin. Global Rent A Car acentesinden Ekonomi araç kiralamak günlük ortalama ₺ 1.027 tutmaktadır bu fiyat, en pahalı araçlarından %71 daha düşüktür. Geçen yıl kullanıcılarımız (%76), Erzurum seyahatlerinde tasarruf etmek için Global Rent A Car acentesinden Ekonomi araç kiraladı.

 • Erzurum içinde kaç tane Erzurum araç kiralama noktası bulunmaktadır?

  Global Rent A Car şu anda Erzurum içinde 5 noktada hizmet vermektedir. Erzurum Airport, Erzurum içindeki en popüler Global Rent A Car araç kiralama konumudur. Son 12 ay içinde Erzurum içinde Global Rent A Car acentesini arayan kullanıcılarımız (%72) araçlarını Erzurum Airport konumundan kiraladı.